Šķiršanās atnes postījumus un emocionālu nestabilitāti

Šķiršanās atnes postījumus un emocionālu nestabilitāti

Kāpēc mēs pēc šķiršanās izskatāmies tik bezcerīgi? Kāpēc pēc šķiršanās mēs esam tik emocionāli nestabili? Vai jūs zināt to, ka šķiršanās izraisa mums skumjas, dusmas un emocionālas sāpes? Tāpēc, tā vietā, lai vienmēr ilustrētu un atcerētos labos laikus, kādi jums bija attiecībās, sāciet attēlot labos laikus, kas jums sekos pēc šķiršanās.

Tas, kam jūs atdodiet savu enerģiju, tas arī pār jums valda. Visai šķiršanās lietai jūs piešķirat tik daudz laika, domu un nozīmes, ka tas viss sāk patērēt jūsu enerģiju. Nākamreiz, piešķirot pārāk daudz nozīmes jūsu šķiršanai, neaizmirstiet, ka tas notika tāpēc, lai jums iemācītu kaut ko, kas jums ir nepieciešams dzīvē.

Kad jūs esat pamests, jūs jūtaties tukšs un vientuļš. Šis cilvēks, ar kuru jūs bijāt attiecībās, tagad ir ārpus jūsu dzīves. Viņš paņēma no jums kaut ko lielu, jo jūs ļāvāt viņam to izdarīt un atstāt jūs ar lielu tukšumu. Jūs domājāt, ka viņš ir jūsu gala mērķis, bet tieši tur jūs maldījāties. Jūs mīlējāt to, kā viņi lika jums justies, un to, kā viņi smaržoja. Bet vai jums patīk šī skumjā un sirdi plosošā sajūta, kāda jums ir šobrīd?

Mēs esam emocionāla sabiedrība. Mēs paļaujamies uz savām emocijām, un emocijas kontrolē mūsu dzīvi. Protams, ir pareizi justies salauztam un pēc šķiršanās justies izpostītam, bet jums vajadzētu pēc iespējas ātrāk ar to tik galā un to pārvarēt. Mūsu emocijām ir vara pār noteikto situāciju tikai tik daudz, cik mēs tām piešķiram varu.

Jūs esat tas, kurš kontrolē jūsu emocijas. Jūs kontrolējat to, kā jūtaties pēc šķiršanās. Tā nav jūsu partnera vaina, ka jūtaties nožēlojami un skumji, un jūs pats esat vainīgs pie tā, ka ļaujat viņiem kontrolēt jūsu laimi.

Jums ir jāsaprot tas, ka jūs esat vienīgais, kurš atbild par savu laimi. Jums ir nepieciešams laiks un jums ir jābauda laime būt pašam. Pēc tam, kad būsiet iemācījušies iegūt varu pār savām emocijām, pēc šķiršanās jums būs vieglāk izdziedēt pašam sevi. Jūs būsiet līdzsvarā ar savām emocijām, un nākamreiz, kad kāds vēlēsies būt jūsu smaida iemesls, vienkārši ļaujiet viņiem izkonkurēt jūsu smaidu.

Jums ir jākoncentrējas uz sevis mīlēšanu. Otra persona nav tukšums, kas jums ir jāaizpilda, lai izjustu mīlestību. Jūsu partneris nav galvenais varonis jūsu dzīvē – TAS ESIET JŪS!

Jūs esat atbildīgs par emocijām, kuras jūs izrādiet uz āru. Tas ir atkarīgs no jums, vai jūs šodien smaidat un dodaties uz darbu, vai nolemjat visus atgrūst, palikt mājās un raudāt. Cilvēki darbojas uz jūtām un emocijām. Sliktas emocijas pastāv, tāpēc, piedzīvojot laimi, mēs nevēlamies, lai tā kādreiz beigtos.

Nu un, ja jūsu attiecības ir beigušās? Pārlieku liela ilgošanās pēc partnera neliks viņiem atgriezties jūsu dzīvē. Un, kas arī notiktu, ja viņi atgrieztos jūsu dzīvē? Vai jūs domājat, ka jums vajadzētu meklēt laimi tajā pašā vietā, kur to pazaudējāt? Vai jūs nedomājat, ka ir pienācis laiks sev dzīvē piešķirt kaut ko labāku?

Izraudieties no sirds un tad turpiniet savu dzīvi. Netērējiet laiku domājot, kas attiecībās nogāja greizi. Netērējiet laiku sev jautājot, vai jums kaut kas būtu jādara lietas labā. Ļaujiet man atbildēt uz jums vienu interesējošu jautājumu – nav nekas, ko jūs varētu darīt. Jūsu šķiršanās nozīmē to, ka šī persona nebija jums piemērota. Arī jūs nebijāt viņiem piemērots. Tagad jums ir nepieciešams laiks sadziedēt savu sirdi un novirzīt visas sliktās emocijas uz laimīgām domām.

Tikai no jums ir atkarīgs, kā jūs pārvarēsiet savas sāpes. Tas ir atkarīgs no jums, kā jūs jutīsieties. Aizpildiet šo laiku rūpējoties par sevi un mīlot sevi. Mācieties no savām sliktajām emocijām. Neizmetiet tās no jūsu dzīves, bet gan pieņemiet tās un dzīvojiet ar tām. Kad jūs pārņemsiet savas emocijas, jūs tās sāksiet kontorlēt. Kad būsiet iemācījušies tās kontorlēt, jūs tās novirzīsiet uz laimīgām domām un izdarīsiet sev lielu pakalpojumu.

Nākamreiz, kad iesiet cauri šķiršanās periodam, sadziediniet savu sirdi un turpiniet savu dzīvi uz priekšu. Nemēģiniet sevi mocīt ar jautājumiem, uz kuriem jums nav atbilžu. Atcerieties, ka katra šķiršanās nāk ar savu mācību. Tā ir mācība, ka jums ir jāmīl sevi. Un mācība par to, kur atrast savu patieso laimi. Atbildes uz šiem jautājumiem ir meklējamas tieši jūsos pašos.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!