Ko vīrieši patiesībā runā un domā par blondīnēm

Ko vīrieši patiesībā runā un domā par blondīnēm

Jautājumu par to, kas tad vairāk vīriešiem patīk - blondīnes vai brunetes - var attiecināt uz mūžīgajiem un neatbildētajiem. Pastāv viedoklis, ka stiprajam dzimumam tomēr vairāk tīk gaišmatainās skaistules. Taču tas, ko viņi patiesībā runā un domā par blondīnēm, ne katrai ir zināms. Psihologi nolēma veikt aptauju, un tas viņiem ļāva izdarīt secinājumus.

Rotaļīgas un koķetas.

Galvenais iemesls, kāpēc vīrieši tā sākuši domāt par blondīnēm, ir kulta blondīne Merilina Monro, kurai no dabas, starp citu, mati bija tumši. Viņa piesaistīja vīriešus ar savu koķetumu un rotaļīgumu, līdz ar to izplatot mītu, ka visas blondīnes ir tādas. Merilina izdarīja ļoti daudz, lai par gaišmatainajām sievietēm izveidotos tieši tāds priekšstats.

Jautras.

Gaišie mati it kā izgaismo visu sev apkārt. Tādēļ arī rodas iespaids, ka viņas ir draudzīgākas, laimīgākas un komunikablākas, nekā rudās vai tumšmates. Liekas, ka ar viņām ir vieglāk gan sadraudzēties, gan arī izveidot ģimeni, nekā ar tumšajām.

Dumjas.

Nav nekādas zinātniskas teorijas, kas pierādītu, ka matu krāsai ir kāda saistība ar intelektu. Taču ir izveidojies pieņēmums, ka gaišmatainām sievietēm nav visai daudz prāta. Starp citu, arī pašas sievietes joko šajā sakarā, piemēram, pieļaujot kādu kļūmi, viņas saka: ‘’Atvainojiet, es šobrīd rīkojos kā blondīne’’. Un vīrieši tajā nevar viņām nepiekrist.

Pievilcīgas.

Te nu atkal neiztikt bez slavenām blondīnēm. Šoreiz blondīņu pievilcības slava ir nākusi no Pamelas Andersones. Un pat tad, ja sievietei nav tik kuplas krūtis kā aktrisei, vīrieši tik un tā viņas iekļauj pievilcīgo sieviešu kategorijā.

Jaukas un labsirdīgas.

Pretstats tumsai un ļaunumam. Gaišmatainās skaistules - tas ir sievietes ideāla iemiesojums garīgajā izpratnē, kas dod vaļu vīriešu romantiskajām fantāzijām.

Amerikāņu tips.

Lai arī tiek uzskatīts, ka vislielākais blondīņu skaits ir Somijā, tomēr vīriešiem gaišo matu īpašnieces vairāk asociējas ar amerikānietēm. Tas ir izskaidrojams ar amerikāņu filmu tēliem, kur meitene no ASV noteikti ir blondīne ar zilām acīm. Bet patiesībā šāds krāsu salikums atgādina Amerikas karogu, kur zilā ir patriotisma krāsa.

Arī sievietēm ir savi stereotipi attiecībā uz vīriešu matu krāsu, taču tas, ko puiši patiesībā domā par blondīnēm, reizēm ir pat ļoti uzjautrinoši.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!