Sinhronitāte mūsu dzīvē: nav ne nejaušību, ne sakritību

Sinhronitāte mūsu dzīvē: nav ne nejaušību, ne sakritību

Viss, ko jūs darāt, un kam ticat, agri vai vēlu atsauksies uz jums.

Padomājiet par to, kas ar jums ir noticis pēdējā laikā. Jūs gluži “nejauši” satikāt senu draugu? Ieraudzījāt, ka kāds dara tieši to pašu, ko jūs? Vai arī jums gadījušās kaut kādas nepatikšanas? Par ko jūs domājāt, kad tas ar jums notika? “Tas nu gan ir negaidīti!” vai “Bez tā jau nu es varēju iztikt”? Ja jūs patiešām tā domājiet, tad jūs kļūdāties, jo katra “nejauša sakritība” , ar kuru jums nākas sastapties, nes jums vēstījumu. Vēstījuma būtība ir tāda, ka patiesībā nav ne nejaušību, ne sakritību - ir sinhronitāte, un visam, kas ar mums notiek, ir savs iemesls.

Iepazīstamies ar sinhronitāti - zinātni par sakritībām

Patiesība ir tajā, ka viss mūsu dzīvē no sākuma līdz beigām ir savā starpā saistīts. Un nav svarīgi, cik liels vai nenozīmīgs mums liekas kāds notikums, tam vienalga ir sakars ar sinhronitāti. Tad, kad jūsu dzīvē gadās patiesi ideāla diena, vai tieši otrādi, viss notiek tā, it kā jūs neko nespētu izdarīt pareizi, jo visu laiku atgadās kaut kādas “negaidītas nepatikšanas”, ziniet, ka tas nozīmē to, ka Visums jums vēlas kaut ko pateikt. Cilvēki un notikumi, kuri “nejauši” uzrodas vai notiek jūsu dzīvē, - ir sinhronitātes izpausme. Par laimi, ir veids, kā pagriezt šo faktu sev par labu.

Kad jūs sinhronizējaties ar kaut ko tādu, ko patiesi vēlaties, jūs ar daudz lielāku ticamību šo “kaut ko” arī sastapsiet savā ceļā. Tieši tādēļ cilvēki ar līdzīgiem raksturiem un interesēm tik bieži “nejauši” satiekas. Tas notiek tāpēc, ka viņi ir noskaņoti uz viena “viļņa”, un sinhronitāte viņus virza vienu otram pretī.

Paņēmiens, kā novirzīt sinhronitāti vajadzīgajā virzienā

Tagad, kad jūs saprotiet, kā darbojas garīgā sinhronitāte, jums ir pienācis laiks uzzināt kaut ko patiešām svarīgu…

Sinhronitāte - tas nav tikai akls likteņa pirksts. Sinhronitāte ir kaut kas tāds, kas pakļaujas mūsu kontrolei.

“Bet kā man to izdarīt?” - jūs neizpratnē jautāsiet. Lai to panāktu, ir jāatceras kāds svarīgs noslēpums…

Lai gan, tas pat nav noslēpums...Vienkārši sinhronitāte vislabāk darbojas tiem cilvēkiem, kuri tic tās pastāvēšanai. Tā kā iesākumam centieties vispirms tai noticēt un pārstāt uzskatīt visus pozitīvos un negatīvos notikumus savā dzīvē par sagadīšanos vai nejaušību.

Noticot sinhronitātes esamībai, izprotot to, ievērojot saikni starp nejaušībām, jūs nodibiniet spēcīgāku saikni ar savu iekšējo “es” un sākat tērēt mazāk piepūles, lai iegūtu to, kas jums nepieciešams. Jūs vienkārši ticat šim “kaut kam” un ļaujiet tam ienākt jūsu dzīvē bez īpašas piepūles.

Sinhronitāte ir atkarīga no mums - vispirms jau tāpēc, ka tā ir kā spogulis. Viss, ko jūs darāt, un kam ticat, agri vai vēlu atspoguļosies uz jums.

Bez visa tā jūs vienkārši kļūsiet labāki - aktīvāki, pārliecinātāki un vairāk virzīti uz rezultātu. Vārdu sakot, sinhronitātes izprašana ļauj ienākt harmonijai jūsu dzīvē un apzinātai izpratnei par to, kas notiek jūsu dzīvē.

Pagrieziens par 180 grādiem - lai “nejaušības” strādā mūsu labā

Ja jūs esat esat dzirdējuši par Mērfija likumu (Ja kaut kas var noiet greizi, tad tieši tā arī notiks), un ticat tā patiesumam, tad jūs esat spēruši platu soli sinhronitātes izprašanā.

Ticība tam palīdz jums apzināties, ka sinhronitāte var strādāt ne tikai jūsu labā, bet arī pret jums. Tomēr centieties Mērfija likumam ticēt ne pārāk stipri - pārliecinot sevi par to, ka dzīvē atliek gaidīt vienīgi slikto, jūs sinhronizējaties ar savu iekšējo negatīvismu, un sliktās lietas sāk notikt daudz biežāk. Labāk noskaņojieties uz pozitīvismu, un tas sāks darboties jūsu labā.

Nejaušas tikšanās nemaz nav nejaušas

Nejauši satikāt kādu uz ielas un sākāt sarunāties? Uzskatiet to par nejaušību? Patiesībā tas tā nav - padomājiet, kādēļ Visums ir savedis jūs kopā ar šo cilvēku, un tieši tagad. Katra šāda tikšanās sniedz kaut ko jaunu. Tam, lai satiktu kādu jaunu vai jau sen pazīstamu cilvēku un uzzinātu kaut ko līdz šim nezināmu, vienmēr ir iemesls.

Nejaušība - tā ir tikai ilūzija.

Mūsu pagātne, tagadne un nākotne ir nesaraujami saistītas savā starpā. Un, lai gan mēs ne vienmēr saprotam iemeslus visam notiekošajam, šis iemesls ir vienmēr - un agri vai vēlu mēs sākam saprast tā iemeslus.

Pēcvārda vietā

“Sinhronitāte - tā ir nemainīga realitāte tiem, kas uz to atver acis”, - Karls Jungs

Noticot sinhronitātei, jūs sākat ievērot tās izpausmes cilvēkos, skaitļos, notikumos un tā tālāk. Taču vienmēr atcerieties par to, ka jums jāpieņem sinhronitāte tāda, kāda tā ir īstenībā - tas ir viens no nedaudzajiem veidiem, ar kura palīdzību Visuma apziņa pastāvīgi cenšas ar mums sazināties, iemācīt mums kaut ko jaunu, dalīties ar mums savā mīlestībā, atbalstā un mācībā.

Iemācieties būt atvērti sinhronitātei un dzīvot pārdomātu dzīvi!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!