Mīļais vīrs, neatkarīgi no tā, kur mūs vedīs dzīve, es vienmēr būšu tev blakus

Mīļais vīrs, neatkarīgi no tā, kur mūs vedīs dzīve, es vienmēr būšu tev blakus

Dārgais vīrs, mīļākais, labākais draugs, dzīves biedrs, dvēseles radinieks, partneris visā. /p>

Es apsolu palikt tev blakus neatkarīgi no tā, kur dzīve mūs aizvedīs.

Es tev dodu savu vārdu, ka nekad tevi nepametīšu, lai cik grūti mums nebūtu.

Mēs esam bijuši kopā tik ilgi, ka es nevaru iedomāties dzīvot savu dzīvi bez tevis tajā.

Tu esi bijis man blakus, kad es nejutos kā es pati. Tu esi bijis man blakus tad, kad es tik tikko varēju atstāt māju, jo mans uztraukums lika man justies šausmīgi. Tu esi bijis man blakus tad, kad jutos pārāk vāja, lai turpinātu virzīties tālāk. Tu esi bijis man blakus tad, kad zaudēju iedvesmu strādāt. Tu esi bijis man blakus tad, kad mana ģimene piedzīvoja lielu zaudējumu. Tu esi bijis man blakus tad, kad man dzīvē kaut kas neizdevās. Tu esi bijis man blakus tad, kad daži cilvēki manā dzīvē mani pievīla un salauza manu sirdi. Tu esi bijis man blakus, lai noslaucītu manas asaras un darītu man zināmu, ka viss, kas ar mani notiek, ir labākais, kas ar mani var notikt. Mēs kopā esam pārdzīvojuši daudzas grūtības. Pa ceļam esam pārvarējuši tik daudz smagu šķēršļu, ka joprojām mani pārsteidz tas, kā mums izdevās atrast savu laimi. Mēs esam bijuši kopā vissmagākajās vētrās, ka arī bijuši kopā mūsu dzīves brīnišķīgākajos brīžos.

Un tas ir tikai sākums.

Būs dienas, kad tu vispār nevēlēsies ar mani runāt. Būs dienas, kad mēs nesapratīsim viens otru. Mēs skatīsimies viens otram acīs un jutīsimies tā, it kā nesaprastu, kas mēs esam. Būs dienas, kad laiks mūs vēlreiz pārbaudīs. Dienas, kad mums būs jāpierāda mīlestība vienam pret otru un jāpārliecinās, ka esam pietiekami spēcīgi, lai cīnītos pret visu, kas cenšas mūs iznīcināt. Būs naktis, kad mēs neaizmigsim viens otram blakus. Dažreiz aiz dusmām, dažreiz mūsu iekšējo cīņu dēļ, un dažreiz tāpēc, ka mums būs pienākums cieši uzraudzīt savus bērnus.

Būs reizes, kad mēs sapratīsim, ka mūsu tuvība ir izzudusi, un tā noteikti nebūs prioritāte nevienā no mūsu saraksta. Laiki, kad pat mīlēšanās jutīsies kā piespiedu darbs, kaut kas dīvains vai, patiesībā, pat kaut kas nevēlams.

Bet tajos brīžos es vēlos, lai tu mēģinātu atgādināt sev, ka es vienmēr esmu ar tevi.

Es izvēlējos tevi par savu dzīves pavadoni, un es neplānoju to mainīt nekad.

Es zvērēju pavadīt savu dzīvi mīlot tevi. Un tas nozīmē uz visiem laikiem.

Neskatoties uz visām šīm grūtībām un šķēršļiem mūsu ceļā, es vēlos, lai tu zinātu, ka es nekad nepārtraukšu rūpēties par tevi. Lai arī kas notiktu, lai kur dzīve mūs aizvestu, es apsolu palikt uzticīga blakus tev. Pat tad, kad šķitīs, ka viss Visums ir pret mums. Pat tad, kad būs grūti to visu turpināt. Pat tad, kad ceļš kļūs akmeņains un stāvs. Pat tad, kad tas prasīs daudz darba un daudz pacietības, lai pārvarētu mūsu ceļā esošos šķēršļus.

Zini, ka arī tad es būšu tev blakus.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!