Rudens diēta: kā notievēt, ēdot bietes un kartupeļus

Rudens diēta: kā notievēt, ēdot bietes un kartupeļus

5 superprodukti no jūsu dārza: rudens augļi un dārzeņi ir neaizvietojami, ja vēlies nomest 2-3 kilogramus. Rudens ir augļu un dārzeņu laiks, un tie, kā zināms, ir mūsu galvenie palīgi veselīga svara uzturēšanā. Pastāstīsim, ar kādiem superproduktiem tievēt būs vieglāk, veselīgāk un visdrošāk!

ĀBOLI

Pirmkārt jau āboli satur daudz flavonīdu antioksidantu, un, otrkārt, tajos ir daudz šķiedrvielu, kas stimulē gremošanu, uztur mūsu zarnu traktu formā un palīdz kontrolēt cukura līmeni asinīs. Noteikti ēdiet tos ar visu mizu, jo tā satur lielāko daļu antioksidantu un vērtīgo vitamīnu.

BUMBIERI

Ja āboli jums ne visai garšo un liekas pārāk cieti, jūs vienmēr variet apēst bumbieri: tie satur tieši tās pašas vērtīgās vielas, arī tajos ir daudz šķiedrvielu. Taču vislabākais variants - apvienot abus!

KARTUPEĻI

Negaidīti, bet fakts: kartupeļi palīdz notievēt un ir ļoti veselīgi. Tajos ir daudz A vitamīna un dzelzs, tie cīnās ar iekaisumiem, kuri var novest pie hroniskām saslimšanām. Vienkārši gatavojiet tos ar minimālu taukvielu daudzumu un ēdiet kopā ar dārzeņiem vai zivi.

ĶIRBIS

Ķirbis satur milzum daudz šķiedrvielu un nešķīstošo pārtikas šķiedru, kas ilgstoši uztur sāta sajūtu un labvēlīgi ietekmē zarnu trakta darbību. Un vēl ķirbjos ir daudz beta-karotīna - tā paša, kas ir tik ļoti veselīgs mūsu redzei.

BIETES

Bietes ir viens no veselīgākajiem dārzeņiem, kādus vien tik var izdomāt. Bet īpaši veselīgas tās ir sievietēm. Bietes ir vērtīgs dzelzs avots, bet tās trūkst vairumam no mums. Turklāt bietes palīdz pazemināt asinsspiedienu, uztur nepieciešamo enerģijas līmeni un palīdz izturēt intensīvu fizisko slodzi. Tā kā, ja jūs plānojat kārtīgi pasvīst trenažieru zālē, noteikti iekļaujiet bietes savā ēdienkartē!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!