Sibīrijas zāļu sievas astoņpadsmit zelta padomi
Zināšanas par dažādām zālītēm vienmēr ir glābušas cilvēci.
Lidija Ņestorovna Surina ir bioloģisko zinātņu kandidāte, fitoterapeite, trīs Eiropas kongresu dalībniece un Otrā Vispasaules ārstu – fitoterapeitu kongresa Prāgā dalībniece, zāļu sieva ar 40 gadu stāžu. Viņa izdevusi vairākas grāmatas par vietējo augu ārstnieciskajām īpašībām.
Barībai jābūt zālēm, bet zālēm jābūt barībai.
Mēs slimojam tāpēc, ka ēdam ļoti daudz svešu produktu. 65% svešas gaļas – tas ir ļoti daudz, mēs ļoti daudz ievedam banānus, apelsīnus. Mums ir tiesības ņemt svešu barību tikai 10%, jo to lietojot mēs pārkāpjam ekoloģiskās saderības likumu. Nedrīkst barot alni ar kamielim domātajiem kaktusiem. Jo, ja cilvēks ēd svešus produktus – tādus, kas nes sveša klimata informāciju, viņš nav spējīgs pielāgoties tās vietas apstākļiem, kurā dzīvo. Tas ir dabas pamatlikums.
Es reiz paņēmu ugunspuķes paraugus no četrām dažādām vietām, lai pārbaudītu vitamīnu daudzumu tajā. Izrādījās, ka ugunspuķes tējā ir sešas reizes vairāk C vitamīna kā citronā – 260mg, bet citronā – 40mg. Un izrādījās, ka, tajā tējā, kas aug vairāk uz ziemeļiem, C vitamīna ir vēl vairāk - 810mg, bet A vitamīna un karotīna daudzums ir desmit reizes lielāks. Visā, kas aug vairāk uz ziemeļiem, vitamīnu koncentrācija ir desmitiem reižu lielāka, kā tajā, kas aug dienvidos. Tad kāpēc cilvēkiem, kas dzīvo ziemeļos būtu jāēd dienvidu augļi un dārzeņi? Saprotiet? Tādā veidā tiek likts pamats sliktai veselībai.
Visinteresantākais ir tas, ka Krievijas cari jau sendienās zināja šo faktu. Ivans Bargais jau 1580. gadā teica: “Gribi iekarot valsti – ieved svešzemju produktus!” Tieši to mēs tagad darām.
Mums ir ļoti daudz pārtikas atkritumu. Un ar to es domāju visādas košļenes, kolas – tajās tiek pievienots aspartāms, kas ir 200 reizes saldāks par cukuru. Jo vairāk cilvēks dzer, jo vairāk viņam gribās dzert un viņš pērk, padarīdams bagātu to valsti, kura ražo dzērienu.
Sarežģījumi, kas var rasties, lietojot aspartāmu:Intelekta spēju pazemināšanās,
Galvassāpes, slikta dūša, depresija, sāpes kuņģī,
Redzes pasliktināšanās,
Satraukums bez redzama iemesla,
Ļodzīga gaita, valodas traucējumi, sāpes locītavās,
Smadzenes pārstāj izstrādāt serotonīnu un cilvēks nejūt sāta sajūtu – cīņa ar lieko svaru nedod rezultātus.