7 kaislības, kas noved pie slimībām un kaitēm

7 kaislības, kas noved pie slimībām un kaitēm

Dažu bīstamu slimību iemesli meklējami daudz dziļāk, nekā mēs spējam iedomāties. 7 galvenās kaislības, kas noved pie saslimšanām, ir jāpadzen no sava prāta un dzīves, jo tieši tās itin bieži kļūst par visu nelaimju cēloni.

Pastāvīgas skumjas piesārņo gaisu

Jau pirms 100 gadiem ārsta diagnoze “nāve no skumjām” bija izplatīta un neradīja nekādus jautājumus. Mūsdienās daudzi ir aizmirsuši, ka dziļas skumjas spēj nogalināt īsā laikā. Skumjas un prieks ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Bet dziļi mītošas, neizrunātas sāpes un aizvainojums aizņem visu vietu dzīvē, liekot pastāvīgi domāt par to iemesliem. Šis stāvoklis pakāpeniski noved pie plaušu bojāšanās gan tam cilvēkam, kurš neatlaiž situāciju, gan arī viņa tuviniekiem. Ne velti skumjas ir viens no septiņiem nāves grēkiem, vienlīdz ar slepkavību.

Lai turpinātu dzīvot pilnvērtīgi, ir jāatlaiž pastāvīgi skumju iemesls. Viens no labākajiem paņēmieniem ir apvārdošana no skumjām. Jo, lai vai kas būtu atgadījies pagātnē, ir jāturpina dzīvot.

Dusmas - sprādzienbīstama ierīce

Vai esat ievērojuši, ka vētraina strīda vai apspiestu, bet iekšēji mutuļojošu dusmu laikā ķermeņa labā puse nedaudz notirpst, kuņģis sažņaudzas, bet mutē rodas rūgtena garša? Iemesls ir tāds, ka dusmas, līdzīgi lādiņam, sarauj gabaliņos čakras enerģiju, kas atbild par gribasspēku un mieru. Tā atrodas vēdera apvidū. Postošā dusmu enerģija pēc sprādziena kļūst smagāka un it kā nosēžas uz vēdera dobuma malām, radot enerģētisko bloku. Agri vai vēlu tas noved pie smagiem aknu bojājumiem.

Nepieļaut enerģētiskās un fiziskās veselības postījumus palīdzēs prakse, kas atbrīvo no dusmām un palīdz iegūt iekšējo harmoniju.

Skaudība nogalina prieku un mīlestību

Apskaužot citu panākumus vai negaidītu prieku, mēs domājam: ”Nu gan paveicās! Kaut man tā būtu!” Diemžēl maz, kurš zina, ka visums nenošķir tik emocionāli spēcīgu, bet izplūdušu vēstījumu. Un labuma vietā skauģis paņem sev visas slēptās problēmas, slimības un nelaimes no tā, kuru ir apskaudis. Milzīgs negatīvās enerģijas kamols sit pa astrālo un fizisko ķermeni, izraisot daudz slimību. Pirmām kārtām cieš bioloģiskie filtri: aknas un nieres.

No tā izriet secinājums: neskaudiet. Reizēm neviens nezina, ar kādām pūlēm un kādiem zaudējumiem cilvēks ir sasniedzis tādus panākumus. Patiess prieks par otru ļaus dalīt ar viņu pozitīvo laimes enerģiju, pievelkot to arī jūsu dzīvē.

Veltas asaras pievelk bēdas

Asaras ir ļoti spēcīgs process, kas palīdz mums izgāzt pāri malām ejošās emocijas. Taču spēcīgs līdzeklis ir noderīgs tikai ārkārtas gadījumos. Ja liesim asaras par jebkuru sīkumu, tas var izraisīt sirds un sirds apvalka bojājumus. Lai tas nenotiktu, ir jāmācās turēt sevi rokās un biežāk jāsmejas, pārslēdzot vairumu emociju no asarām uz smiekliem.

Bailes izsūc dzīvības spēkus

Bailes no nezināmas nākotnes vai pagātnes notikumiem paralizē mūsu enerģētisko aizsardzību, padarot mūs ievainojamus. Čakra, kas atbild par gribu un aizsardzību, sāk strādāt nepareizi, aizķeroties un aizturot enerģiju. Agri vāi vēlu tik spēcīgs bloks noved pie čakras pārpildīšanās ar negatīvo enerģiju.Fiziskajā ķermenī tas noved pie cukura diabēta, žultspūšļa slimībām un kuņģa čūlas.

Atbrīvoties no bailēm var, atrodot balstu dzīvē, kaut ko vai kādu, kas dod jums spēku un ticību. Laba izeja no baiļu gūsta būtu sirsnīga saruna ar tuviniekiem.

Pārlieks prieks nenesīs laimi

Mēs zinām, ka pozitīvas emocijas - tas ir labi. Tās uztur mūs visas dzīves garumā, palīdz veidot draudzību, sakārtot attiecības ar radiniekiem un mīļotajiem. Taču pat prieks ne vienmēr dod labumu.

“Sirds no laimes sažņaudzās,”, “Prieks kā bulta iešāvās sirdī,”- šo frāžu jēgu kaut reizi ir izjutis uz sevis katrs. Pēc prieka lādiņa izšaušanas kāda notikuma sakarā mēs jūtamies iztukšoti. Mediķi ir pierādījuši: pārliekas emocijas var novest pie sirds slimībām, konkrēti, infarkta. Enerģētiskajā līmenī to ir viegli izskaidrot: par visām jūtām un emocijām mūsu astrālajā ķermenī atbild sirds čakra. Kad mēs vētraini izpaužam prieka emocijas, šī čakra var netikt galā ar milzīgo enerģijas pieplūdumu, neizturēt spiedienu un izgrūst dzīvībai svarīgo enerģiju uz nekurieni. Tieši tas noved pie sirds slimībām.

Praktiķi un dvēseles Skolotāji aicina saglabāt pastāvīgu līdzsvaru emocijās, vai tas būtu prieks vai skumjas. Jo nav nekā mūžīga un nemainīga. Iegūt vajadzīgi stāvokli sākumā nav viegli, bet praktiķu pārbaudītās un ieteiktās audiomeditācijas palīdzēs jums noskaņot savu emocionālo fonu.

Bezgalīgas rūpes par bērniem novedīs kapā vecākus

Lai arī bērni šajā pasaulē ienāk bezpalīdzīgi, taču viņi ir patstāvīgas personības ar savu Likteni. Ja vecāki turpina pārmērīgi rūpēties par viņiem arī pēc patstāvības sasniegšanas, tad dzīvības spēki aizplūst milzīgām straumēm, atsaucoties uz fizisko ķermeni kā saslimšana ar vēzi. Tas pats attiecas uz jebkuru cilvēku, par kuru pārāk daudz rūpējas. Bērni ir jāatlaiž pieaugušajā dzīvē, ļaujot viņiem krāt savu pieredzi caur nepieciešamajām kļūdām un šķēršļiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!