3 iemesli, kāpēc sievietēm parasti ir izteikti liels vēders. Vīrs parādīja šo! Neticami, bet fakts!

3 iemesli, kāpēc sievietēm parasti ir izteikti liels vēders. Vīrs parādīja šo! Neticami, bet fakts!

Daudzām sievietēm izteikts svara pieaugums vēdera zonā rodas paliekot vecākām. Novecojot, metabolisma procesi organismā paliek lēnāki un netiek sadedzinātas tik daudz kalorijas, kā ierasts. Arī menopauze var izraisīt organismā insulīna rezistenci, kas tādējādi var novest pie lieka tauku slāņa vēdera zonā, no kura ir sarežģīti atbrīvoties pat ievērojot pareizu diētu un vingrojot.

Iedzimtība un gēnu īpatnības

Gēnu īpatnībām ir ļoti liela nozīme, runājot par ķermeņa fizisko formu. Viena no nepatīkamākajām niansēm liekajā svarā vēdera zonā ir tā, ka, lielākoties, nenotiks acīmredzams svara pieaugums, tomēr tā būs vieta, kur uzkrāsies liekie tauki.

Kaloriju patēriņš

Ja jūs uzņemat vairāk kaloriju, nekā sadedzināt tās fiziskajās aktivitātēs, visticamāk, jūs pieņemsieties svarā. Sevišķi sievietēm liekais svars mēdz parādīties tieši vidukļa un gurnu zonās.

Grūtniecība un pēcdzemdību laiks

Esot trešajā grūtniecības trimestrī, visticamāk, jūs ēdīsiet krietni vairāk un jums radīsies lielāks svars un ķermeņa apjoms - vēdera zonā, uz augšstilbiem, un rokām. Pēc dzemdībām nereti ir diezgan grūti atbrīvoties no liekā svara un atgūt muskuļu masu. Ja jums dzemdībās ir bijis ķeizargrieziens, visticamāk, piedzīvosiet vēdera muskuļu vājumu, kas var novest pie lielāka vēdera apjoma.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!