Pazīstama ekstrasense: Sapņi tiek doti, lai izvairītos no traģēdijas

Pazīstama ekstrasense:  Sapņi tiek doti, lai izvairītos no traģēdijas

Šova “Ekstrasensu cīņas” dalībniece Nadežda Ševčenko pastāstīja par maģiju un spokiem, ar kuriem var sastapties katrs cilvēks.

Kamēr vieni strīdas par to, vai eksistē ekstrasensi, citi tic, ka pastāv pasaule, kuru atklāt pa spēkam ir tikai gaišredzīgajiem. Savādas skaņas un vīzijas, sliktu notikumu priekšnojauta - ko darīt, ja ap jums notiek neizskaidrojamas lietas? Ragana ar vairākām sejām Nadežda Ševčenko, 17-to “Ekstrasensu cīņu” fināliste un jaunās sezonas “Ekstrasensi. Stiprāko cīņas” dalībniece, pastāstīja intervijā RIA VladNews par spokiem, nelaimes gadījumiem, palīdzību cilvēkiem un daudz ko citu.

Ko darīt cilvēkiem, kuri redz spokus, dzird savādas skaņas, bieži atrod lietas, kas atrodas ne tajās vietās dzīvoklī, kur parasti?

- Vairākums cilvēku mūsu sabiedrībā ir sociāli, šiem cilvēkiem Maģija neeksistē, viņi netic Maģijai. Taču pec savas prakses varu teikt, ka tādi cilvēki, atnākot uz pieņemšanu, vienmēr saka vienu un to pašu frāzi: “Nekad nedomāju un neticēju, ka ar mani kas tāds var atgadīties.” Visi ekstrasensi ir dažādi pēc savas uztveres. Ir vizualizējošie, audisti, jauktie tipi. Vizualizējošie parasti ir gaišreģi, audisti dzird balsis, viņi visi saņem zināšanas no Zemes informācijas lauka. Daudzi no viņiem to slēpj, jo nevēlas, lai sabiedrība viņus uzskatītu par jukušiem. Pārējie sāk dot mājienus cilvēkiem, praktizēt, attīstīties. Sāk ieraudzīt citas pasaules, spokus, garus, mirušos.

Ja lietas maina atrašanās vietu mājās, iespējams, kāds no gariem tās pārvieto, vai arī mājā dzīvo spoki, tiem dažreiz piemīt fizisks spēks. Mājas gari parasti ir labsirdīgas radības, bet, ja nu tā ir sanācis, ka mājas gars ir gadījies ar nejauku raksturu, tam jāmēģina pielabināties. Viņiem ļoti garšo putras, īpaši griķu, saldumi. Viņam jābūt savai bļodiņai vai šķīvītim, no kura pēc tam viss jāatdod putniem. Un lai trauks nekad nebūtu tukšs. Mājas garam ir jājūtas vajadzīgam un mīlētam. Un tad viņš pasargās māju, neredzami jūs brīdinās (ar klauvējieniem, knipjiem, sasistiem traukiem) par briestošajām nebūšanām. Var arī salauzt durvju slēdzi, ja sajutīs draudus, lai jūs neizietu no mājas.

Vai var pareģot nelaimes gadījumu vai sliktu notikumu?

- Parasti visiem cilvēkiem piemīt intuīcija. Parasts cilvēks šādā situācijā pateiks: “Es kaut kā nespēju sev vietu atrast, ir trauksme, slikti sapņi rādās.” Tas vienmēr ir brīdinājums par drīzu un traģisku notikumu, vai arī brīdinājums par to, lai tas nenotiktu. Sapņi ir jāpieraksta, sevišķi, ja tie atkārtojas, tie ir zīmīgie sapņi. Un daudzi tiek doti, lai izvairītos no traģēdijas. Ja jūs uz ceļa bieži redzat avārijas - esiet uzmanīgi pie stūres, ja bieži redzat vai dzirdat ātro palīdzību - pievērsiet uzmanību savai un savu tuvinieku veselībai, ja bieži dzirdiet par nāvi, tātad tā staigā kaut kur līdzās.

Cik bieži ekstrasenss var palīdzēt cilvēkiem, cik cilvēku mēnesī viņš var pieņemt?

- Ekstrasenss var palīdzēt cilvēkiem atkarībā no viņa enerģētiskā potenciāla, tā kā apzīmējums “ekstrasenss” ir apkopojošs. Veicot vienkāršu diagnostiku, var pieņem diezgan daudz cilvēku. Bet! Ja tiek veiktas rituālās darbības: negatīvās iedarbības noņemšana un tamlīdzīgi (skatoties, ar kādu problēmu cilvēks ir griezies), enerģētiskais patēriņš ir liels, tāpēc par ikdienas pieņemšanām un lielu cilvēku skaitu runa nevar būt! Ir vajadzīgs laiks, lai atjaunotos. Ja ekstrasenss neatjaunosies, tad arī palīdzība netiks sniegta ar pilnu spēku, un arī viņš pats nonāks riska zonā; var saslimt, traumēties, vai arī vienkārši dēļ noguruma atcelt visas pieņemšanas.

Vai var palīdzēt cilvēkam, ja viņš netic ekstrasensiem, maģijai?

- Var, bet tas sarežģī programmu. Reizēm vēršas radinieki, bet tas, kuram tiek palīdzēts, nezin par to. Ticības trūkums traucē ne tikai Maģijā.

Kura cilvēka stāsts, kam jūs esat palīdzējusi, ir visvairāk palicis atmiņā?

- No “Ekstrasensu cīņām” man visvairāk atmiņā ir palikusi mātes Nataļjas Ņečetnajas traģēdija, viņai tika nogalināta meita Maša. Es morāli un enerģētiski viņu atbalstīju, periodiski aicinot uz rituāliem. Kaut kādā brīnumainā veidā viņa nonāca pie Aleksandra Bastrikina, un mūsu varas iestādes notvēra šos noziedzniekus, kuri tiks sodīti pēc visas likuma stingrības. Viņas sāpe nekad neapklusīs, bet Nataša paliks manā sirdī gan ar smago pārbaudījumu, gan kā stipra sieviete, kas zaudējusi mīļoto meitu, gan kā labs cilvēks.

Drīz ēterā tiks rādīta jaunā sezona projektam “Ekstrasensi. Stiprāko cīņa”, kurā jūs piedalāties. Vai bija kādi interesanti momenti filmēšanas laikā?

- Bieži atceros piedalīšanos izmeklēšanā Belgorodā. Es nevarēju aizbraukt no Maskavas, biļetes nodevu, tad atkal nopirku, tad nodevu, paņēmu biļetes uz lidmašīnu. Lidojuma laikā man strauju paaugstinājās temperatūra, es trīcēju un drebēju, nesapratu, kas notiek. Filmēšanas grupai salūza aparatūra, pazuda skaņa, un tas mani paglāba: pa 5 stundām, par kurām tika pārcelta filmēšanās, es paguvu atgūties. Tad es uz līdzenas vietas nokritu pie vilciena un uzreiz sapratu, ka runa būs par kritienu. Filmēšana bija ļoti mistiska, bija tāda sajūta, ka māja atrodas piltuvē, ar perifērisko redzi varēja manīt nemierīgu dvēseļu mirušās ēnas. Kad es iegāju dzīvoklī un ķēros pie izmeklēšanas, man sāka gāzties sveces un ausīs sāka skanēt dziesma: “Ļiza, Ļiza, Ļizaveta…” Es nevarēju saprast, kāpēc man ir tika auksti, kāpēc tāda dziesma skan ausīs, kuru dziedāja vīrieša balss. Man tas tā traucēja sakoncentrēties. Kā pēc tam izrādījās, šo dziesmu dziedāja vectēvs meitenei Ļizai, kura izlēca pa logu. Pats briesmīgākais, ka šajā notikumā bija iesaistīta melnā maģija. Viņa izgāja pie vīra pēc pieburšanas, tā lēma rīkoties klasesbiedrs, kuru viņa neievēroja. Viņš veica pieburšanu, viņi apprecējās, piedzima meita, taču laimes nebija. Viņi kāvās, lamājās, viņa mocījās, gāja prot, tad atgriezās, un tad pienāca tā diena, kad viņa izleca pa logu. Mirklis, tikai viens mirklis, un jauna, skaista sieviete nolēma padarīt savai dzīvei galu! Tāda, lūk, traģēdija, mātei, māsai, tēvam, bet galvenais, meitai, kurai tika atņemta mātes mīlestība! Es ļoti iesaku nespēlēties ar cilvēku likteņiem, neiedarboties uz cilvēka gribu, domājot tikai par savām vēlmēm! Jo šīs 22 gadus vecās meitenes dzīvē viss varēja būt savādāk. Nevar ar pieburšanu piespiest mīlēt! Bet jaunajā projekta sezonā notiks mūsu debija ar Jeļenu Golunovu: mēs pirmo reizi strādājam pārī! Būs ļoti interesants stāsts.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!