Desmit attiecību noteikumi, par kuriem parasti piemirstam

Desmit attiecību noteikumi, par kuriem parasti piemirstam

Dažus gadus atpakaļ mani vecvecāki nosvinēja zelta kāzas. Vectēvam tobrīd bija 87, bet vecmāmiņai – 84 gadi. Es atceros, kā viņš paskatījās uz viņu un teica: “Mūsu attiecības ir vislielākais manas dzīves sasniegums”. Es līdz šim brīdim atceros šos vārdus. Neskatoties uz to, ka tie izskanēja ļoti romantiski, šie vārdi ir vistīrākā patiesība. Stipras un veselīgas attiecības ir viens no lielākajiem sasniegumiem mūsu dzīvē. Tādas attiecības pieprasa smagu darbu un abu partneru ieinteresētību. Tās iespējamas tikai tad, ja abi to vēlas un ir gatavi pielikt jebkuras pūles, lai sasniegtu rezultātu. Jums ir attiecības (personiskas, draudzīgas), kuras pēc jūsu domām var kļūt labākas? Tad jums noderēs daži padomi, kas aprakstīti zemāk…

Iemācieties atlaist pagātni. Iemācieties piedot.

Katrā savas dzīves brīdī jūs piedzīvojat vai nu lidojumu, vai kritumu. Ja cīnāties ar smagu slimību, tad būt laimīgam ir diezgan grūti. Laime ir izvēles nevis likteņa jautājums. Par galveno laimes elementu ir prasme atlaist to, kas nav svarīgs un turpināt turēties pie tā, kas ir būtisks. Ņemiet vērā, ka te galvenais ir rast “zelta vidusceļu”. Dažreiz cilvēki (ieskaitot jūs pašu), kuriem uzticaties, jūs sāpinās. Jā, tā diemžēl gadās. Bet visu laiku domāt par savām nelaimēm un sāpēm – tā jau ir izvēle. Piedošana ir zāles, kas palīdzēs jums izdziedēt sevi. Iesākumā jums jāatlaiž viss, kam jāpaliek pagātnē. Tikai pēc tam jūs varēsiet sākt izmantot tās iespējas, kuras piedāvā dzīve.

Esat kļūdījies, atzīstiet to.

Cilvēki, kuri ir pelnījuši cieņu nebūt nav tie, kas pamanās nekļūdīties, bet gan tie, kas atzīst savas neveiksmes un dara visu, lai izlabotu radušos situāciju. Godīga attieksme garantē to, ka jums blakām vienmēr būs tie, kam neesat vienaldzīgs.

Pārstājiet baumot. Vairāk komunicējiet.

Lūk, jums padoms, kam jāseko visu atlikušo dzīvi: ja nevarat kādam cilvēkam visu izteikt tieši sejā, nevajag par to runāt viņam aiz muguras. Ja neesat pārliecināti par kādas informācijas patiesumu, uzdodiet jautājumus. Ja neesat ar kādu vienisprātis, tā arī pasakiet. Ja jums jaut kas nepatīk, sakiet to tieši. Nekad neaprunājiet aiz muguras!


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!