Vai jūsu mīļotā cilvēka jūtas ir patiesas? 6 pazīmes, kas liecina par to, ka viņi tikai izliekas, ka jūs mīl

Vai jūsu mīļotā cilvēka jūtas ir patiesas? 6 pazīmes, kas liecina par to, ka viņi tikai izliekas, ka jūs mīl

Vai kādreiz esat iedomājies par par, vai jūsu mīļotais cilvēks ir patiess, kad saka, ka jūs mīl? Ir pavisam normāli par to iedomāties, kad atrodaties attiecībās, sevišķi, kad esat to pašā sākumā. Bet kā zināt, kad patiesībā tā ir jūsu zemapziņa, kas cenšas jūs brīdināt?

Šajās attiecībās jūs vienmēr paliekat neapmierināts

Jūs vienmēr nonākat pie sajūtas, ka neesat saņēmis to, ko vēlaties no šīm attiecībām un otra cilvēka. Varbūt jums paies ilgs laiks, līdz nonāksiet pie šāda secinājuma, bet kad to apjautīsiet - šķitīs, ka jūsu saikne ir vairāk balstīta uz ērtu, nevis mīlestības pilnu situāciju šajās attiecībās. Un, kad centīsieties par to runāt ar savu mīļoto cilvēku, viņš uzreiz centīsies mainīt sarunas tematu.

Jūs jūtaties nedrošs un nelaimīgs

Šādās attiecībās jūs nekad neizjutīsiet stabilitāti. Kaut kas vienmēr šķitīs nepareizi un jums ir grūti noformulēt, tieši kas. Lai kāds arī būtu iemesls, jums ir nelaba priekšnojauta.

Jūsu mīļotais cilvēks nereti atgādinās jums, ka ir attiecībās, jo ir samierinājies ar jums

Jūsu otrā pusīte nereti centīsies jokot vai atgādināt jums, ka ir šajās attiecībās, jo ir pieņēmuši jūs un samierinājušies ar esošo situāciju. Vai arī, viņi var tieši vai netieši norādīt uz to, kāds, viņuprāt, ir ideālais cilvēks, ar ko veidot attiecības, bet tas neesat jūs.

Jums ir sajūta, ka jāizliekas par kādu citu, lai padarītu savu mīļoto laimīgu

Jums nepārtraukti nākas izlikties, lai darītu savu otru pusīti laimīgu. Un, kad mēģināt vienkārši būt pats, otrs cilvēks sāk jūs tīši vai netīši ķircināt, izsmiet vai pat ignorēt. Un vienīgais veids, kā jūs varat justies novērtēts, ir izlikšanās.

Jūs atrodaties prioritāšu saraksta apakšā

Ikviens cits vienmēr ir svarīgāks par jums. Viņi vienmēr jums atteiks, ja, piemēram, būs jāizvēlas starp to, vai pavadīt laiku ar jums, vai saviem draugiem/draudzenēm. Un kad jums šis cilvēks būs visvairāk nepieciešams, viņš nebūs jums pat tuvumā.

Viņus neuztrauc tas ko domājat, vai jūtat

Šādi cilvēki nekad neņems vērā jūsu jūtas. Jebkad, kad centīsieties runāt par savām sajūtām par kādu situāciju, viņi to vienkārši ignorēs. Lielākoties, viņi darīs jebko, ko vēlēsies, ignorējot jūsu jūtas, domas un vēlmes.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!