11 dāvanas, ko jums sūta tuvinieku mirušās dvēseles

11 dāvanas, ko jums sūta tuvinieku mirušās dvēseles

Vai tuvs cilvēks no debesīm var jums atsūtīt dāvanas? Iespējams, ka jūs reizēm atrodat kaut ko tādu, kas atgādina par aizgājušo tuvinieku, un tas ir kas vairāk, nekā sakritība. Pastāv vairāki sasaistes kanāli starp viņpasaules dimensiju un mūsu pasauli. Ļoti bieži aizgājušo cilvēku dvēseles izmanto šos kanālus, lai mums kaut ko pavēstītu.

Lūk, kāda veida signāli tie var būt:

1.Vārdi

Izkārtnes, grafiti, reklāma vai ceļazīmes negaidīti var uzsākt ar mums dialogu. Ieraugot kādu vārdu vai vārdus, jūs uzreiz atceraties par kādu aizgājušo tuvinieku. Šīs zīmes sūta jums viņa dvēsele, lai palīdzētu jums virzīties pa pareizo ceļu. Tuvais cilvēks rūpējas par jums un vēlas palīdzēt. Ja ar jums tas ir noticis brīdī, kad ieraugāt ceļa norādi, tad jums vajadzētu pēc tās vadīties un paskatīties, kurp jūs tā aizvedīs. Ja tas izrādīsies veikals, tad noteikti tajā ieejiet.

2.Bites, tauriņi un putniņi

Šīs jaukās dabas radībiņas ne tikai priecē acis, bet arī nes mums vēstījumus no viņpasaules. Tāpat, kā eņģeļi ir Dieva sūtņi, tā arī šie mazie spārnotie kustoņi ir aizgājušo cilvēku vēstneši. Ieraugot kādu no šīm radībiņām, atcerieties par kādu aizgājušo tuvinieku. Tādā veidā jūs spēsiet izveidot neapzinātu saikni ar viņu un saņemt vēstījumu. Lai to atšifrētu, centieties pareizi analizēt savas emocijas un domas tajā brīdī.

3.Gliemežvāki

Ja jums ir nācies atrast gliemežvāku gluži tam neraksturīgā vietā, tālu no jūras, tad tā ir zīme, ka kāds no viņsaules cenšas ar jums sazināties. Ja gliemežvāks atrodas tieši jūsu ceļā, tas noteikti jāpaceļ un jāsaglabā, jo tā tiešām ir aizgājēja dāvana.

4.Izgaismoti apļi fotogrāfijās

Vai pie vainas ir putekļi uz objektīva, vai tomēr tas ir vēstījums no viņsaules? Pārbaudiet savu kameru: Ja tā ir tīra, tad tas ir signāls no jums tuva cilvēka. Tā viņš vēlas pateikt, ka atrodas līdzās un sargā jūs.

5. Monētas

Ir tāds teiciens - “nauda no debesīm nokrita”. Tas radies tāpēc, ka nokritusī monēta ir visīstākais vēstījums no aizgājušā cilvēka. Kad cilvēks atrod monētu, tas nozīmē, ka mirušā tuvinieka dvēsele ir blakus, sargā un mīl jūs.

6.Skaitļi

Ja jūs bieži redzat vienus un tos pašus ciparus, kas bieži atkārtojas, vai jums regulāri nākas sastapties ar cipariem, kas asociējas ar mirušu tuvinieku (svarīgs viņa dzīves vai dzimšanas datums), tad tas ir viņš, kas jums sūta šo vēstījumu. Analizējiet situāciju.

7.Mūzika

Ja kaut kur pēkšņi sāk skanēt dziesma, kas atsauc atmiņā aizgājušo tuvo cilvēku, tad tas nav tāpat vien. Ļoti bieži mūzika mums asociējas ar konkrētu cilvēku vai vietu. Tā jūsu tuvinieks jums atgādina par sevi.

8.Sapņi

Ja sapnī jūs redzat aizgājušo tuvo cilvēku, tad nešaubieties ne minūti: viņš to ir “organizējis”. Attiecieties nopietni pret šo sapni, analizējiet un centieties saprast vēstījuma jēgu, lai zinātu, kā rīkoties tālāk.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!