Nejaušība neeksistē: jūs satiekat cilvēkus noteikta mērķa dēļ

Nejaušība neeksistē: jūs satiekat cilvēkus noteikta mērķa dēļ

Dzīves laikā jūs satiekat daudz cilvēku. Daži no viņiem atstāj milzīgu iespaidu uz jūsu dzīvi un paliek uz mūžu pie jums, citi vienkārši iemāca jums kadu konkrētu dzīves mācību un vienkārši aiziet. Jūs nesatiekat šos cilvēkus nejaušības pēc.

Nav tādas lietas kā nejaušība. Es izvēlos ticēt, ka viss notiek kāda iemesla dēļ. Tāpēc katrs cilvēks, kuru jūs satiekat savā dzīvē, ir tur noteiktam mērķim. Katram cilvēkam ir sava loma mūsu dzīvē. Joprojām nav izskaidrots, kāpēc, ne ar zinātnes palīdzību, ne ar kādas citas filozofijas palīdzību, bet viss notiek viena noteikta iemesla dēļ. Jūsu dzīves cilvēki padara jūsu dzīves ceļojumu perfektu. Ir tādi, kas paliek pie jums līdz pašām beigām, un ir tādi, kas paliek jūsu dzīvē uz īsu laiku un pēc tam aiziet. Tomēr abi veidi veido perfektu līdzsvaru jūsu dzīvē tādā veidā, kādā jūs to vienkārši nevariet saprast.

Dažādie cilvēku veidi, kas ienāk jūsu dzīvē, ir:

1. Atmodinātāji

Cilvēki, kas ienāk jūsu dzīvē ar mērķi jūs pamodināt, parasti ir tie, kas palīdz jums augt un virzīties uz priekšu, kad izmaiņas ir svarīgas jūsu dzīvē. Viņi ir tie, kas jums atgādina kaut ko tādu, ko jūs bijāt aizmirsuši. Jūs kopā ar viņiem iemācieties dzīves jēgu un daudz vairāk novērtējiet dzīvi. Bet tikai vēlāk jūs saprotat, cik daudz šie cilvēki jums ir palīdzējuši jūsu dzīvē.

2. Atgādinātāji

Līdzīgi kā atmodinātāji, atgādinātāji ir tie cilvēki, kas atstāj pēdas jūsu dvēselē uz visiem laikiem. Viņi atsaucas uz jūsu zināšanām un palīdz labāk izprast pašiemsevi. Tāpēc viņiem jūsu dvēselē ir īpaša vieta.

3. Skolotāji

Cilvēki, kas ir jūsu dzīvē, lai iemācītu jums nozīmīgas dzīves mācības un apšaubītu katru mazo lietu, ko jūs darāt savā dzīvē. Viņi bieži vien ir tie, kas jūs ļoti kaitina. Bet arī, gluži pretēji, šie cilvēki ir jūsu dzīvē, lai jūs pārbaudītu, apmācītu un palīdzētu pilnveidot sevi, kā labāku indivīdu.

4. Pilnvarotāji

Tie ir cilvēki, kas mudina jūs būt jums pašiem. Tie ir cilvēki, kas jūsos izceļ vislabākās īpašības, un kuri tic, ka jūs varat sasniegt jebko, ko vēlaties. Tie ir patiesi reti cilvēki, un viņiem ir spēks likt jums kļūt par vislabākajiem cilvēkiem, kādi jūs vien variet būt.

5. Skrējēji

Šie cilvēki paliek jūsu dzīvē tikai īsu laiku, un viņi paņem daļu no jums kopā ar viņiem. Pieredze, ko viņi nes sev līdzi, var būt gan pozitīva, gan negatīva. Viņi izdara izmaiņas jūsu dzīvē un pēc tam aizbēg. Viņu atstātā mācība ir tāda, ka jums jāiemācās atbrīvoties no šādiem cilvēkiem. Tas var būt sāpīgi, bet sāpes var palīdzēt jums kļūt par labāku cilvēku.

6. Mūžīgie

Parasti tie ir cilvēki, kas ienāk tavā dzīvē un paliek tur ilgāku laiku, garākam ceļojumam. Tie ir cilvēki, kas ar jums ir gan labos, gan sliktos laikos. Šie cilvēki ir jūsu tuvākie ģimenes locekļi un labākie draugi. Viņi stāv tev aiz muguras un jūs ziniet, ka jums vienmēr ir kāds, kam piezvanīt, un kāds, kas jūs nomierina.

7. Sirdslauži

Tie ir cilvēki, kas atstāj jūsu sirdi salauztu. Sākumā jums liekas, ka atrodaties pasaules virsotnē, bet jau nākamajā sekundē jūs nokritīsiet no klints. Viņi jūs salauzīs un liks jums iemācīties smagu mācību. Bet tā ir arī mācība, ar kuru jums jāsaskaras. Mācieties no šīs pieredzes un saprotiet faktu, ka ikviens cilvēks, kurš ienāk jūsu dzīvē, ir tur, lai palīdzētu jums augt.

Esiet atvērti šai pieredzei, esiet atvērti jaunu cilvēku satikšanai. Neuztraucieties un nedomājiet par sāpēm. Iemācieties pieņemt sāpes un palaist vaļā noteiktus cilvēkus. Paliks tie, kuriem ir paredzēts palikt jūsu dzīvē. Pārējie iemācīs jums nozīmīgas mācības un tad aizies. Piekrītiet tam, ka dzīve ir ceļojums un daži no jūsu izvēlētajiem ceļiem ir nelīdzenāki, nekā citi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!