12 pārsteidzoši iemesli, kāpēc jums vajadzētu tikties ar skolotāju

12 pārsteidzoši iemesli, kāpēc jums vajadzētu tikties ar skolotāju

Es uzskatu, ka visiem augot ir bijušas simpātijas pret skolotāju. Mums visiem bija skolotāja, kuru mēs dievinājām, un mēs viņas iemīlējām. Un tagad, kad jums ir likumīgi atļauts tikties ar skolotāju, tam neizskatoties nepareizi, zemāk ir aprakstīti 12 iemesli, kāpēc skolotāja varētu būt lielisks partneris jums.

Sāksim.

1. Viņas ir pievilcīgas un seksīgas. Acīmredzot.

2. Kurš gan varētu pretoties kādai, kurai ir kontrole pār visu un, iespējams viņas dzīve ir sakārtota?

3. Viņas ir super gudras un inteliģentas. Viņas taču ir skolotājas, vai ne? Tātad jums noteikti būs daudz ko no viņām mācīties un, beidzot, kāda, ar kuru var kārtīgi sarunāties.

4. Viņa bieži vien atstās jūs vienatnē, lai jums būtu “mans laiks”, kamēr viņa labos simtiem eseju. Turklāt, jūs pilnībā kontrolēsiet televizora tālvadības pulti. Nav par ko!

5. Viņa strādā ar atlīdzību. Tāpēc katru reizi, kad jūs izdarīsiet kaut ko labu, gaidiet, ka jūs tiksiet atalgots.

6. Brīvdienas un nedēļas nogales! Aizraujoši ir plānot randiņus un nedēļas nogales kopā ar skolotāju, jo visas naktis, nedēļas nogales un brīvdienas skolotājiem ir brīvas.

7. Viņa dalīsies ar jums visās semestra beigu dāvanās. Un es runāju par daudz saldumiem un dzērieniem. Mmm ...

8. Viņa ir aktuāla jaunākajām modes tendencēm, un viņām vienmēr ir vismodernākās kleitas, svārki un apakšveļa.

9. Viņa pārliecināsies, ka jūs sekojat saviem standartiem. Viņa labos jūsu gramatiskās kļūdas un iemācīs katru dienu kaut ko jaunu.

10. Viņa pazīst visus vietējos. Iespējams, ka cilvēki, kuriem ir bērni, ir tikušies ar jūsu partneri. Un jūs zināt, ko tas nozīmē? Katrā veikalā atlaides!

11. Viņa pavadīs daudz laika guļamistabā, un ar to es domāju to, ka būs neparedzētas priekšspēles. Jo skolotājas dzīvo plānojot trīsdaļīgu nodarbību - ievads, galvenā daļa un secinājumi. Lieliska recepte!

12. Un, protams, viņām vienmēr makā ir pildspalva, kas noder daudzās situācijās, uzticieties man.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!