Mūziķa Kaspara Pudnika atklāta vēstule prezidentam un visai Latvijas tautai

Mūziķa Kaspara Pudnika atklāta vēstule prezidentam un visai Latvijas tautai

Kā Jūs, nožēlojamie ierēdnīši, varat atļauties paziņot visai tautai, ka visi, kuri nav vakcinējušies - tuvāko mēnešu laikā saslims un daļa nomirs, bet vēl daļa paliks par invalīdiem?

Cik ilgi? Pasakiet lūdzu man, cik ilgi vēl Jūs turpināsiet ņirgāties par mani un manā Tēvzemē dzīvojošo tautu? Cik ilgi Jūs mūs pazemosiet? Katru dienu psiholoģiska un emocionāla vardarbība no valdības un ierēdņu puses. Katru dienu draudi, šantāža un pārmetumi. Katru dienu! Jūs tiešām domājat, ka tautas pacietības mērs ir neizsmeļams? Veselības aprūpe nolaista līdz kliņķim un tagad izrādās, ka Latvijas tauta ir pie tā vainīga. Jūs nopietni?

Vai mēs esam vainīgi pie tā, ka Jūs slēdzāt slimnīcas reģionos un samazinājāt gultas vietu skaitu? Mēs esam vainīgi pie tā, ka puse Latvijas iedzīvotāju emigrēja uz citām zemēm, jo viss, ko viņi vēlējās, ir tik vien kā cilvēka cienīgu dzīvi un jel kaut kādu nākotni saviem bērniem? Mēs esam vainīgi, ka jaunie ārsti brauc strādāt uz ārzemēm? Mēs esam vainīgi, ka medicīnā trūkst personāla? Nē, nelieši! Pie tā esat vainīgi tikai un vienīgu Jūs! Un man nospļauties par tiem tautas nodevējiem, kuri aiz tā visa stāv – drīz, pavisam drīz nāks atmaksas diena, kad būs jāatbild par visu. Jūs nenoslēpsieties! Jūs neaizmuksiet! Jūs atbildēsiet par visu! Un arī visi tie, kuri šo visu piesedza un atbalstīja. Tautai saraksts ir gatavs!

Protams, ka Jums nav kauna! Protams, ka Jums nav sirdsapziņas! Protams, ka Jums vienkārša cilvēcība ir neuztverams lielums, jo Jūsu smadzenēs ir tikai nauda, nauda un ļoti daudz nauda. Ak, Jūsu nožēlojamie kropļi! Vai Latvijas iedzīvotāji ir vainīgi pie tā, ka Jūs apzogat tos? Vai Latvijas iedzīvotāji ir vainīgi pie tā, ka Jūs triecat ratā visus un visu? Vai Latvijas iedzīvotāji ir vainīgi pie tā, ka no viņu nomaksātājiem nodokļiem, līdz viņiem pašiem, atpakaļ veselības aprūpē, atnāk tieši nekas? Kā Jūs uzdrošināties pārmest mums, ka mēs esam vainīgi pie Jūsu noziedzīgajām darbībām? Veselības aprūpē iepludinātie miljoni tālāk par slimnīcu valdēm nekur īsti arī netiek, bet vainīga ir tauta? Par maz esat mūs slaukuši? Par maz ņirgājušies par cilvēkiem… Gribat vēl… Jums vienmēr ir par maz… Jums taču ir nospļauties par cilvēkiem un viņu veselību… tā taču ir patiesība. Kā gan savādāk… Kā Jūs, nožēlojamie ierēdnīši, varat atļauties paziņot visai tautai, ka visi, kuri nav vakcinējušies - tuvāko mēnešu laikā saslims un daļa nomirs, bet vēl daļa paliks par invalīdiem? Kas tie par murgiem? Jūs galīgi debili tur visi esat? Kas Jums ir devis tādas tiesības baidīt cilvēkus un graut viņu psihoemocionālo stāvokli un līdz ar to arī viņu imunitāti? Es netaisos slimot un mana tauta arī NEGRASĀS slimot! Ziniet kādēļ? Tādēļ, ka mēs esam LATVIEŠI! Tādēļ, ka mēs esam stipri gan garā, gan miesā! Mēs spēsim parūpēties par sevi un par saviem bērniem. Dievs mums ir devis visu, kas nepieciešams, lai izdzīvoto un dzīvoto harmonijā ar māti dabu. Jā, mēs nevaram uzvarēt DABU! Un tas arī nav nepieciešams. Tāda ir dzīve! Mēs to pieņemam ar cieņu un pazemību. Cilvēks ir brīvs! Cilvēks pats pieņem savus lēmumus! Cilvēks ir cilvēks!

Un nevajag mums spraust batonus ausīs par to, kā Jūs rūpējaties par mūsu veselību! Mēs redzam un jūtam tās rūpes katru dienu. Katru dienu redzam Jūsu rūpes nolasot tās no mūsu vecāku, draugu, brāļu un māsu sejām, kuras savelkas ik brīdi sāpju grimasēs… dažādu iemeslu dēļ. Kādam nav naudas, lai samaksātu ārstam par konsultāciju, kādam nav naudas, lai nopirktu zāles… kādam jāizvēlas pabarot savu ģimeni vai uztaisīt sev dārgu operāciju….

Kādam vienkārši ir jālūdz tautai saziedot nauda ārstēšanai, jo pats cilvēks pat 1000 gadus strādājot to atļauties nevarētu… Bet mēs Jūtam, kā valdība rūpējas par mūsu veselību…. Jūtam… ik reiz, kad jāizrauj gudrības zobs par 500 euro… vai konsultācija pie ārsta par 40 eiro, lai uzzinātu to, ko mēs jau tā zinām… vai tad, kad rindā jāgaida mēnešiem vai pat gadiem…. Mēs Jūtam , kā valdība rūpējas par mums… arī tad, kad aptiekā cilvēkam nepietiek pat ar 2vām pensijām, lai nopirktu zāles sev vienam mēnesim… Mēs jūtam, kā par mums rūpējas! Paldies Jums par šīm rūpēm! Un arī valdības prezidenta humors palīdz dzīvot – Proti – Tie, kuri nomirs līdz ziemassvētkiem, tiem nebūs jāpērk zāles pēc ziemassvētkiem! Paldies prezidenta kungs par šīm rūpēm! Šķiet visi Latvijas mediķi pelna miljonus un peldas naudā…. Vai miljonus pelna tikai ministru prezidenta kundze, rādot pārējiem ārstiem, ka nevajag slinkot, bet vajag vairāk grābt un turēt muti…

Jā! Brīnumainā valstī mēs dzīvojam! Zog daži, bet vainīga ir visa tauta!

Un izrādās, ka viena skolotāja ir vainīga pie visām viņu neģēlībām… Skolotājai, protams izturību un veselību, bet tiem kropļiem visu to, ko viņi vēl tautai tikai x10 ! Tautai nav žēl!

Mīļie cilvēki! Es aicinu Jūs palikt par cilvēkiem! Domājiet, ko Jūs darāt! Nedalieties! Vienojieties! Neļaujieties bailēm! Sargiet savus bērnus! Mīliet un dzīvojiet! Mums NAV laika slimot! Pietiek jau ar slimu valdību! Mums vnk ir pienākums pret sevi un savu tautu būt VESELIEM!

Ikvienam, kuram šobrīd ir bail par savu un savu tuvinieku veselību - NEBAIDIETIES! Esiet stipri un DZĪVOJIET! Ja gadījumā saslimsiet, pat nav svarīgi ar ko – Jūs tiksiet ar to galā un DZĪVOSIET! Dzīvosiet sev un saviem bērniem! Dzīvosiet nākotnei un savam priekam! Dzīvosiet savai Tēvzemei!

Latvieši ir lepna, gudra, vieda un stipra tauta! Un tā tam būs būt!

Es būšu VESELS!

p.s.

Veselību visiem un gaišumu sirdī!

Pateicība ārstiem, kuri mūs ārstē un neaicina uz muļķībām!

Ar cieņu,

Kaspars Pudniks

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!