Gluži kā mūsu hokejisti. Kā sasniegt savus mērķus un dzīvot savu labāko dzīvi?

Gluži kā mūsu hokejisti. Kā sasniegt savus mērķus un dzīvot savu labāko dzīvi?

Ne visi no mums ir dzimuši ar vienām un tām pašām priekšrocībām. Daži no mums nāk no diezgan skarbas vides, dažiem no mums ceļā uz panākumiem vienmēr nostājas pārāk daudz šķēršļu. Bet tas noteikti nenozīmē to, ka nevaram padarīt savas dzīves labākas, kā arī sasniegt savus mērķus.

Sāciet ar savu mērķu uzrakstīšanu - ir ļoti būtiski savus mērķus piefiksēt tos uzrakstot, lai spējat tos sasniegt. Ja tie nebūs uzrakstīti vai arī jūsu domās, kā gan jūs varēsiet būt drošs par to, kā sperat pareizos soļus to virzienā? Tāpat, pierakstot dažādas lietas, padara tās reālākas un vieglāk sasniedzamas. Turklāt, ja jūs patiešām ticat pievilkšanās spēkam, izmēģiniet 369 manifestācijas paņēmienu, kas ļauj jums atrasties jau soli priekšā tam, ko vēlaties sasniegt.

Rūpīgi pārdomājiet savus mērķus- šis ir būtisks solis, jo jums ir skaidri jāzina kas ir tas, ko vēlaties šajā dzīvē. Ko nozīmē jūsu mērķi? Piemēram, iespējams, tie var būt dažādi - personīgas vai profesionālas dabas - un atkarībā no tā mainīsies arī to sasniegšanai nepieciešamais laiks.

Savu lielo mērķi sadaliet mazākos apakšuzdevumos. Tas palīdzēs jums palikt piezemētam un koncentrētam, lai nekļūtu pārāk pārņemts ar domu, ka jūsu mērķis ir pārāk grandiozs vai nesasniedzams. Izvēloties nepareizo taktiku, daudzi no mums zaudē spējas sasniegt mērķi, pirms esam pat mēģinājuši. Savus lielos uzdevumus pārdalat vairākos mazākos uzdevumos, nosakot sev laiku katra sasniegšanai.

Izveidojiet pats savu rīcības plānu par to, kā sasniegsiet savu lielo mērķi, piefiksējot savu progresu. Tas palīdzēs būt organizētam, kā arī jums būs pārskatāms pašam savs progress mērķa virzienā ik dienas, lai cik arī mazi būtu šie soļi.

Atlicinat laiku ik dienas vai katru nedēļu, lai veltītu to darbam, kas jūs vedīs tuvāk savam lielajam mērķim. Padariet to par ikdienas rutīnu. Pat pāris minūtes dienā var būtiski ietekmēt jūsu spējas nokļūt tuvāk savam mērķim, ka arī vedīs jūs pie citām idejām, kā uzlabot sevi dažādos veidos. Tāpat, tas palīdzēt saprast, vai esat uz pareizā ceļa. Ja rodas sajūta, ka tā gluži nav, tad mēģiniet atrast situācijas vai lietas, kas traucē jums virzīties uz priekšu. Tāda veidā jūs varat efektīvi darboties savu mērķu sasniegšanas virzienā un atbrīvoties no tā, kas kavē jūsu izaugsmi.

Ņemat vērā savus talantus un spējas. Iespējams, jums ne vienmēr ir iespēja darīt to, ko vēlaties, bet, ja apzināsieties savus talantus un spējas, varēsiet atrast sev piemērotu veidu, kā sasniegt vēlamo.

Sviniet savus panākumus ceļā uz mērķi! Ir pilnīgi normāli justies labi par sevi un to, cik tālu esat ticis. Jūsu mentālajai veselībai ir svarīgi sevi apbalvot pat nelielu panākumu gadījumā, lai nezaudētu motivāciju. Nav svarīgi, cik liels vai mazs ir jūsu panākums, vienmēr atcerieties paslavēt pats sevi un svinēt savus panākumus!

Nosakiet prioritātes starp saviem mērķiem. Jums ir jābūt godīgam pašam pret sevi un jāizlemj, kas jūsu dzīvē ir patiešām svarīgi. Izveidojiet pats savu svarīgāko lietu sarakstu un sāciet strādāt pie tām.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!