3 nopietni kaitinošas lietas, kuras var lēnām sabojāt jūsu attiecības

3 nopietni kaitinošas lietas, kuras var lēnām sabojāt jūsu attiecības

Vai jūs ļaujat sīkām un nepatīkamām lietām, un atšķirībām traucēt jūsu attiecību laimei?

Vai jūs kādreiz ir kaitinājis kaut kas ļoti mazs un niecīgs un jūs ļoti labi zinājāt to, kas tas nav nekas traks, bet tas joprojām ir kaut kas liels priekš jums? Piemēram, kad jūsu partneris atstāj atvērtu tualetes poda vāku, nav nekāda iemesla strīdiem, jo ​​tas nav nekas traks. Tomēr jūsu prātam ir spēks uztvert viņu rīcību kā necieņas pazīmi. Savukārt jūs varat aizskart savu partneri vai pat sadusmoties uz viņiem un sākt strīdu. Tādā veidā šķietami mazs (vai pat bezjēdzīgs) sīkums var kļūt par karstu strīdu cēloni. Laika gaitā šāda veida niecīgas lietas un atšķirības attiecībās var pilnībā iznīcināt jūsu attiecības. Jay Dixit un Diane Sollee apgalvo, ka šīs atšķirības “izriet no mūsu ģenētiski ietekmētajiem temperamentiem, mūsu ticības sistēmām un pieredzes, kas aug mūsu izcelsmes ģimenē”.

Ir 3 bieži sastopamas sīkas lietas, kuras var izjaukt jūsu attiecības.

1. Netīrība

Katrās attiecībās viens partneris noteikti ir nekārtīgāks par otru. Kolumbijas universitātes vadības profesors Ēriks Abrahamsons un Masačūsetsas žurnālists Deivids H.Freedmens skaidro, ka 80% pāru, kas dzīvo kopā, apgalvo, ka netīrības un nesakārtotības atšķirības var izraisīt spriedzi attiecībās. Mēģiniet runāt ar savu partneri un informējiet viņu, ka viņu nekārtība jūs kaitina. Zinot to, viņi varētu darīt visu iespējamo, lai mainītos. Neskatoties uz to, ir arī iespējams, ka viņiem nemaz neizdosies mainīties. Jay Dixit atzīmē, ka, ja jūsu parneri nevar mainīties, vislabāk ir “pārkārtot problēmu savā prātā”. Piemēram, tā vietā, lai sajustu aizkaitinājumu, ka partneris nespēj uzturēt māju pilnīgā kārtībā, padomājiet par atzinību, kuru jūtat, kad viņi jums palīdz veikt mājas darbus. Citiem vārdiem sakot, mainiet savu domāšanu, lai atbrīvotos no šiem sīkajiem, nepatīkamajiem brīžiem.

2. Šķietami apzināta uzvedība

Tāpat kā jūs nepārdomājiet katru lietu, ko dariet ikdienā, jūsu partneris arī nedara lietas, lai jūs apzināti kaitinātu. Varbūt jūs aizkaitina tas, cik skaļi viņi košļā ēdienu vai kā viņi dungo, kamēr strādā. Ja jūs viņiem esat jau skaidrojusi, ka tas jūs traucē, un viņi to turpina darīt, viņi to nedara, lai jūs apzināti kaitinātu. Tas ir tikai tas, ko viņi dara! Jums jāpieņem viņu ieradumi un jāsaprot, ka ne viss ir personiski.

3. Tiesājoši komentāri

Lai gan ir taisnība tajā, ka saziņa ir pats galvenais visās attiecībās. Pārāk bieži paužot savas bažas un sūdzības, var sabojāt jūsu attiecības. Ja jūs un jūsu partneris jūtaties tā, it kā jūs pastāvīgi kritizētu viens otru, jūs drīz kļūsiet nelaimīgi. Lai arī attiecību izaugsmei un attīstībai dažreiz ir nepieciešama konstruktīva kritika, nevajadzīgi un tiesājoši komentāri tikai nodarīs kaitējumu jūsu attiecībām.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!