Mīlas prieki no rīta - dzīves panākumu noslēpums

Mīlas prieki no rīta - dzīves panākumu noslēpums

Mīlēšanās sniedz baudu, paceļ garastāvokli un pašvērtējumu. Bet vai diennakts laikam ir nozīme? Seksoloģe, attiecību un personiskās izaugsmes eksperte par rīta mīlas prieku lomu un priekšrocībām partneru dzīvē.

Vai jūs veltiet pienācīgu uzmanību pilnvērtīgai seksuālajai dzīvei? Kāda ir mīlas prieku loma jūsu attiecībās? Zinātnieki, psihologi, seksologi un pat ezotēriķi apstiprina seksa nozīmi. Pie tam, pastāv nianses, kam vajadzētu pievērst uzmanību.

Par pilnvērtīgu seksuālo dzīvi var runāt tad, ja sieviete un vīrietis ir gatavi labprāt mīlēties viens ar otru, kad rodas vēlēšanās, bez pierunāšanas un pretenzijām. Un tas jau ir ceļš uz laimīgu ģimeni. Iespējams, ka sekss ar pretenzijām palīdzēs uzturēt fizisko veselību un hormonālo fonu, taču emocionālajā līmenī graus attiecības.

Sieviete, kura saka tieši, ko vēlas, tiklīdz viņai rodas vēlēšanās, kļūst neprātīgi pievilcīga vīrietim. Viņa bez kautrēšanās atklājas vīrietim, ļaujot sevi novest līdz orgasmam.

Seksam piemīt milzīgs potenciāls. Jo atvērtāks un atbrīvotāks seksā jūtas cilvēks, jo veiksmīgāks viņš ir visās dzīves jomās

Kopā ar tādu sievieti vīrietis sāk gūt patiesu baudījumu no procesa. Un, kad sieviete ir pilnībā apmierināta, pienāk laiks sniegt neaizmirstamu orgasmu partnerim.

Sekss, kurā abi ar cieņu attiecas viens pret otra vēlmēm un fantāzijām, kā arī ar entuziasmu apmierina viens otra seksuālās vajadzības, piemīt kolosāls enerģētiskais potenciāls.

Jo atvērtāks un atbrīvotāks seksā ir cilvēks, jo veiksmīgāks viņš ir visās dzīves jomās. Šo likumsakarību es novēroju 99% gadījumu saviem klientiem.

Vai ir nozīme tam, kad nodarboties ar seksu?

No rīta, naktī vai kā sanāk? Uz šo jautājumu nav pareizās atbildes. Visiem sanāk dažādi, skatoties pēc apstākļiem. Bet aplūkosim tieši rīta seksa pozitīvās puses.

Tā ir sanācis, ka pārsvarā laiks seksam tiek atvēlēts pirms gulētiešanas, jo ir jāpadara mājas un darba lietas, jāparunājas ar tuviniekiem, jāpagaida, kamēr visi aiziet gulēt, un beidzot var mīlēties, ja vēl paši nekrītam no kājām.

Veselīgākais miegs ilgst no 22:00 līdz 24:00, bet pēc 02:00 “veselīguma” koeficients sāk krasi pazemināties. Un ko mēs darām? Pa dienu noguruši fiziski un emocionāli, kad organisms noskaņojas doties pie miera, lai varētu atjaunot spēkus, palēninās un nomierinās sirdsdarbība, mēs atceramies, ka pastāv tāda lieta, kā sievas (vīra) pienākums. Šajā situācijā nav grūti paredzēt, ka sekss nebūs tas veiksmīgākais.

Neizgulēšanās un trauksme saīsina dzimumakta ilgumu un pazemina tā kvalitāti

Uz vispārējā noguruma fona fona ir grūti apmierināt savas un partnera seksuālās vēlmes, sekss var nebūt pietiekami intensīvs, bet orgasms - pietiekami izteikts. Tas var izvērsties par hronisku seksuālu neapmierinātību. Pie tam, nakts slodzes vēl vairāk nogurdina organismu, un sekss vairāk asociējas ar enerģijas zudumu, nekā ar baudas gūšanu.

Pastāv ne tikai fiziskais, bet arī psiholoģiskais aspekts. Pilnvērtīgai seksuālo vajadzību apmierināšanai partneriem ir jākoncentrējas uz procesu un pilnībā tajā jāiegremdējas. Tas var izrādīties problemātiski, jo dienas gaitā galvā sakrājas daudz informācijas un domu, kas traucē koncentrēties uz seksu.

Regulāri neizguļoties, partneri kļūst nervozi, steidzas un taupa laiku, kas, no vienas puses, samazina dzimumakta ilgumu, bet no otras - pazemina tā kvalitāti. Daudzas fantāzijas paliek nerealizētas.

Rīta seksa priekšrocības

Amerikāņu zinātnieki ir nākuši pie secinājuma, ka rīta sekss labvēlīgi ietekmē dzīves līmeni un cilvēku panākumus. Pētījuma gaitā tika noskaidrots, ka lielākā daļa aptaujāto, kas regulāri mīlējas no rītiem, ieņem augstus amatus un stāvokli sabiedrībā.

No organisma funkcionēšanas viedokļa daudz veselīgāk un efektīvāk ir likties gulēt stundu agrāk, lai ķermenis, dvēsele un galva pilnvērtīgi atpūstos un atjaunotos, un arī celties stundu agrāk, lai ar entuziasmu nodotos mīlas priekiem. Visa pasaule mostas no miega, un jūsu ķermenis arī.

Kad sievietes ķermenis ir atsaucīgāks uz glāstiem, arī vīrietis reaģēs pārliecinošāk. 7 no rīta sākas divu stundu maksimāli augsta testosterona līmeņa periods vīriešiem. Pateicoties tam, viņš drošāk izpauž sevi seksā, bet sieviete pilnībā var baudīt procesu.

Salīdzinot ar nakts seksu, no rīta tas paņem mazāk enerģijas. Emocionāli jūs jūtiet svaigumu, galva vēl ir tukša, un nekas netraucē baudīt vienam otru. Pēc pamošanās stāvoklis ir brīnumains un intīms, var bez kautrēšanās otram pastāstīt, ko un kā jūs vēlaties, un uzreiz ķerties pie tā realizēšanas.

Kad dienas režīmā ir izdevās ieviest rīta seksu, vispārējais emocionālais stāvoklis ievērojami uzlabojās.

Rīta mīlas prieki dod arī labu slodzi visām galvenajām muskuļu grupām, kā arī aizvieto elpošanas vingrinājumus, kas uzlabo asinsriti. Tas ir tieši tas, kas nepieciešams pilnvērtīgam dienas sākumam. Notiek arī spēcīga endorfīnu izstrāde, kas uzlabo imunitāti un noturību pret stresu, pazeminot dažādu saslimšanu risku.

Pateicoties mijiedarbībai ar klientiem, man ir izdevies izsekot noteiktai likumsakarībai. Bieži vien daudzu sieviešu problēmu sakne slēpās seksuālajā neapmierinātībā, kas tika novērota gan biznesa sievietēm un sabiedrības lauvenēm, gan arī mājsaimniecēm. Problēmas ar seksu atradās virspusē vai arī tika apslēptas zem citām pacientu sūdzībām.

Tajos gadījumos, kad dienas režīmā izdevās ieviest tādu patīkamu rituālu, kā rīta mīlas priekus, vispārējais emocionālais stāvoklis ievērojami uzlabojās, un ar pārējiem jautājumiem darbs ritēja raitāk.

Klienti juta spēku pieplūdumu, labu garastāvokli, iekšēju mieru, noturību pret stresu. Mājās saskarsme kļuva siltāka, atgriezās mīlestība, cieņa un savstarpējā sapratne. Bērni izskatījās mierīgāki un labvēlīgāki, bija atvērti saskarsmē ar vecākiem: bērna uzvedību ietekmēja tas, ka rītos un vakaros viņš redzēja laimīgus vecākus, juta no tiem enerģiju, pārliecību un uzpildījās ar šo stāvokli.

Vai varētu teikt, ka rīta mīlas prieki ir panaceja? Iespējams, ka nē. Bet tā viennozīmīgi ir vērtīga nodarbe, ko var pārvērst par ikrīta rituālu, kas maina dzīvi uz labo pusi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!