Ko nedrīkst darīt dzimšanas dienā?

Ko nedrīkst darīt dzimšanas dienā?

Ļoti interesanti ticējumi, kas lielā mērā sakrīt ar īstenību.

Ticējumi dzimšanas dienā

Dzimšanas dienai izsenis tiek piedēvēta svarīga loma, tai piedēvē pat maģisku jēgu. Un nav nekāds brīnums, ka ar to ir saistīti arī daudzi ticējumi. Ja tos ievērosim, varēsim vadīt nākotnes notikumus, nodrošināt veiksmi un piesaistīt dzīvei laimi un panākumus.

Kas jādara dzimšanas dienā

Visiem ir zināms tautas ticējums, kā jauno gadu sagaidīsi, tāds būs viss gads. Taču izrādās, ka šis ticējums attiecas arī uz dzimšanas dienu. Tieši šajā laikā tiek ielikta programma jūsu nākamajam dzīves gadam.

Pamostoties savas dzimšanas dienas rītā, noskaņojieties uz labo - tā jūs kļūsiet maksimāli atvērts pozitīvās enerģijas uzņemšanai, kuru Augstākie Spēki šajā dienā sūta gaviļniekam. Tai piemīt liels potenciāls, spēja atjaunot bojāto enerģijas apvalku. Labs noskaņojums šajā dienā ir pat spējīgs noņemt ļaunu aci!

Nepieļaujami ir konflikti, skumjas, agresija. Negatīvas emocijas bloķēs tīrās enerģijas plūsmu, un jūs kļūsiet īpaši uzņēmīgs pret melno maģiju un enerģijas vampīriem. Domājiet tikai par labo, abstragējieties no problēmām. Ko jūs savā dzimšanas dienā projicēsiet savai dzīvei, to arī pievilksiet.

Ja esiet ticīgs cilvēks, lūdziet Dievu. Jūsu lūgšanas Viņš noteikti sadzirdēs un izpildīs.

Jau laikus iegādājieties jaunu apģērbu un veļu svinībām. Pat, ja neaiciniet viesus, saposieties un nosviniet kaut vai simboliski! Nevelciet vecas novalkātas drēbes - aizbiedēsiet veiksmi. Tērpa kabatā ielieciet naudu (ja nav kabatu, iešujiet to iekšpusē) - lai tās visu gadu būtu pietiekoši. Un nepārģērbieties līdz svinēšanas beigām, pat, ja esat nosmērējies!

Ko nedrīkst darīt dzimšanas dienā

  • Nedrīkst dzimšanas dienu atzīmēt ātrāk - tā jūs saīsiniet sev dzīvi.
  • Neaizņemieties dienu pirms un pašā dzimšanas dienā (pat sāli ne). Citādi visu gadu jūs vajās finansiālas problēmas, rūpes, nepatikšanas un konflikti darbā.
  • Nedodiet žēlastības dāvanas un neaizdodiet dzimšanas dienā - tā jūs izdāļāsiet veiksmi un labklājību tuvākajam gadam.
  • Pēc iespējas atturieties no kontaktiem ar slimniekiem - pastāv augsts risks pievilkt sev svešas slimības. Ja no tā nav iespējams izvairīties, ielieciet sev kabatā kādu sudraba lietu - tā pastiprinās jūsu enerģētisko lauku, kas pretojas slimībām.
  • Cilvēki, kurus jūs aicināt uz savu dzimšanas dienu, arī ietekmē jūsu turpmāko gadu. Svinībās nedrīkst piedalīties 9, 13, 18, 51, 21, 13, 99 vai 100 viesu. Tiek uzskatīts, ka tāds viesu skaits piesauc gaviļniekam nelaimi.
  • Tas pats attiecas arī uz svecīšu skaitu uz svētku galda un tortes. Ja jūsu vecums sakrīt ar kādu no šiem cipariem, tad var iegādāties sveci tieši šāda skaitļa veidolā vai iztikt vispār bez svecēm.

Ja dzimšanas dienā kāds sasit trauku, ir jāpasaka: “Uz laimi!” Lauskas izmest drīkst tikai nākošajā dienā - lai neiznestu no mājas veiksmi. Tas pats attiecas arī uz atkritumiem. Tos iznest labāk nākamajā dienā.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!