Kas notiks, ja nejauši uzkāpsiet kapu kopiņai

Kas notiks, ja nejauši uzkāpsiet kapu kopiņai

Kapsēta ir vieta ar ļoti spēcīgu enerģētiku. Kad ejat uz turieni, jāievēro daži likumi, un uz kapu kopiņām gan kāpt nevajadzētu.

Kāpēc tas ir bīstami?

Eksistē ne tikai pazīmes, kas aizliedz kāpt uz kapavietām. Pareizticīgā baznīca uzskata, ka tā tiek izrādīta necieņa. Taču reliģiozie noteikumi tāpat ļauj šo situāciju arī izlabot. Pirmkārt, ir jāatvainojas aizgājējam, tad – jānoliek svecīte. Ja runājam par tautas ticējumiem, tad tie visi šajā sakarā ir negatīvi. Ja reliģijā kapi tiek uzskatīti par dvēseļu miera ostu, tad tautas ticējumi vēsta, ka te mīt arī tumšā enerģija. Pirmais ticējums vēsta, ka ja uzkāpsi kapavietai, tad izraisīsi aizgājēja dusmas. Tālāk jau viss atkarīgs no tā, cik stipri viņš ir sadusmojies. Vēl viens populārs ticējums vēsta, ka negatīvā enerģija no kapiem nes sev līdz dažādas slimības. Tāpēc cilvēks, kurš uzkāpis uz kapu kopiņas un saskāries ar aizgājēja enerģētiku, var sajusties nevesels. Ja situāciju neizlabot, tad slimība var kļūt aizvien smagāka. Pašā sliktākajā gadījumā, tā var pārmesties uz visu ģimeni.

Ko darīt?

Pirmkārt, pa kapiem jāstaigā ļoti uzmanīgi, lai neuzkāptu uz kapu kopiņām. Tās gandrīz vienmēr ir norobežotas vai nu ar dzīvžogu vai kādu metāla sētiņu. Lai uzkāptu kādai kopiņai ir īpaši “jāpacenšas”. Kad esat kapos, ejiet pa tam paredzētajām taciņām un celiņiem. Arī pārkāpt kapu kopiņai nedrīkst. Ticējumi vēsta, ka arī tas var slikti beigties.

Ja nu tomēr gadījies uzkāpt kapu kopiņai, uzreiz kāpiet nost! Tā tik tiešām ir necieņas izrādīšana aizgājējam. Pēc baznīcas ticējumiem, ir jāatvainojas un jāpalūdzas par aizgājēja mieru. Ar to vajadzētu pietikt. Pēc psihologu teiktā, ticējumi darbojas pēc pašiedvesmas principa. Daudzas lietas mēs piesaistām sev vienkārši tāpēc, ka nepārtraukti domājam par to. Tāpēc var pielietot aizmiršanas teoriju – nu gadījās, jā nebija labi, taču ejam tālāk, it kā nekas nebūtu bijis. Tas palīdzēs izmest no galvas domas par šo situāciju un nepiesaistīt sev negatīvas emocijas un sekas.

LAI IZDODAS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!