7 veidi kā sev piesaistīt pozitīvo enerģiju

7 veidi kā sev piesaistīt pozitīvo enerģiju

Kurš gan nevēlas savai dzīvei piesaistīt pozitīvo enerģiju? Ikviens vēlas justies laimīgi un mierpilni, bet ne vienmēr tas ir iespējams. Dēļ daudzajām atbildībām un spiediena ikdienā, daudzi no mums jūtas izsmelti. Tomēr, viņi varbūt līdz galam neizprot, ka viņu domas un darbības rada esošo realitāti un pozitīvisma iztrūkumu. Lai nu kā, ir dažas metodes, kā varat piesaistīt savā dzīvē pozitīvo enerģiju.

Sniedziet visumam pozitīvu enerģiju

Ja vēlaties vairāk pozitīvisma savā dzīvē, jums visupirms tas ir jārada sevī pašā. Diemžēl, daudzi cilvēki dzīvo bailēs un nabadzīgās domāšanas varā, kas automātiski bloķē svētību saņemšanu. Tāpat, tas rada barjeras starp viņiem un apkārtējiem, kas ierobežo iespējamo attiecību patiesumu un to balstīšanu uz atklātību. Tas ir labs atgādinājums, ka mēs visi esam vienoti, un tikai mūsu domas un uzskati padara mūs tik atšķirtus. Patiesībā, caur visiem mums strāvo viena un tā pati enerģija un tai nepieciešama mīlestība, laime, drošības izjušana. Ja jūs spējat attiekties pret citiem tāpat, kā vēlaties, lai attiecas pret jums, jūs arvien ātrāk sāksiet sev piesaistīt pozitīvo enerģiju. Dzīvojiet ar atvērtu sirdi un izlīdziet citiem, kad tas ir iespējams, radot sev un visumam labu karmu.

Lai piesaistītu pozitīvo enerģiju, esat pateicīgs

Daudzos pētījumos ir pierādīti ieguvumi no pateicības izjušanas. Tas uzlabo jūsu vispārējo redzējumu par dzīvi labsajūtu kopumā. Kādā no pētījumiem ir pierādījies, ka tā dalībnieki, kuri ir pateicīgi, ir ar paaugstinātu pašvērtējumu un viņiem piemīt salīdzinoši pozitīvāka attieksme. Cilvēki, kuri izrāda pateicību automātiski piesaista pozitīvo enerģiju, jo citus pievelk viņu siltums un laipnība.

Radiet vairāk vietas pozitīvismam

Lai piesaistītu pozitīvo enerģiju, jums ir jābūt līdzsvarotam, lai nezaudētu skatu uz sevi pašu. Cilvēki, kas pārāk aizrāvušies ar dažādām drāmām, nereti nespēj izbaudīt skaistumu un brīnumus tiem līdzās. Bet tie, kuri pieņem garīguma praktizēšanu, piemēram, jogu vai meditāciju, burtiski uzplaukst, atklājot visu savu potenciālu. Vietas radīšana sevī ir būtiska, lai būtu piesardzīgs jebkurā situācijā.

Atrodiet laiku vietulībai

Ja nepārtraukti esat pārāk aizņemts, pēc kāda laika sāksiet justies iztukšots un iestidzis. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi atrast laiku sev un praktizēt rūpēšanos pašam par sevi. Pat, ja jums ir tikai pusstunda priekš sevis no rītiem, izmantojiet šo laiku, sazemētos ar sevi un rastu iekšējo mieru. Vai tā ir nomierinošas mūzikas klausīšanās, meditēšana vai vienkārši kafijas malkošana, sēžot uz savas mājas lieveņa, jums vajadzētu veltīt laiku ikdienā, lai savienotos pats ar sevi.

Parūpējieties par savu veselību

Lai uzturētu pozitīvu garu, neaizmirstiet rūpēties par savu veselību. Veselība ir jūsu bagātība un no tā izriet viss pārējais. Kad jūtaties spēcīgs un dinamisks, pozitīvās enerģijas piesaistīšanās noris krietni vienkāršāk. Vingrojiet vismaz 30 minūtes ik dienu, ieturat sabalansētas maltītes, cenšaties gulēt optimāli ilgi un tas viss pozitīvi atsauksies uz jūsu veselību.

Atlaidiet vaļā cilvēkus un situācijas, kam jūsu dzīvē vairs nav vietas

Lai piesaistītu pozitīvo enerģiju, jums jāsapro kas "velk jūs uz leju", piemēram, kādas toksiskas attiecības. Kad būsiet atbrīvojies no šīm liekajām nastām, jūs spēsiet atjaunot savu dzīvi un dvēseles stāvokli. Ja jūtaties vainīgs, ka kādas attiecības jūsu dzīves ceļā ir beigušās, uztveriet to kā svētību. Visums nereti vēlas, lai mēs virzāmies projām no situācijām, kas aizkavē mūs no mūsu dzīves paredzētā ceļa.

Atceraties elpot

Jums neizdosies sev piesaistīt pozitīvo enerģiju, ja būsiet iestrēdzis izdzīvošanas režīmā. Fiziski tas notiek, kas elpojat sekli un ātri. Diemžēl, lielākā daļa cilvēku nepietiekami nopietni uztver pareizas elpošanas nozīmi. Jūs esat pelnījis justies mierpilni, tādēļ cenšaties elpot lēnāk un ļaujiet visas pasaules uztraukumiem izzust. Mierīga elpošana palīdz saglabāt skaidru galvu izaicinošās situācijās. Elpas atbrīvošana tāpat palīdz atjaunot enerģiju un vieglāk koncentrēties. Elpošana ar prātu padara dzīvi baudāmāku, ļaujot jums piebremzēt un novērēt katru dzīves mirkli!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!