Ko sēsi, to pļausi: 12 citāti par karmu

Ko sēsi, to pļausi: 12 citāti par karmu

Briedums - tas ir tad, kad tev ir pietiekami daudz spēka, lai iznīcinātu pāridarītāju, taču tā vietā tu dziļi ievelc elpu un ej prom. Visu pārējo izdarīs karma.

Neskraidiet apkārt ar savām brūcēm un aizvainojumiem. Tā ir smaga un nepanesama nasta. Galu galā dzīve pati sodīs tos cilvēkus, kas ir nodarījuši jums sāpes. Ko sēsi, to pļausi. Tāpēc mūsu uzdevums ir virzīties tālāk, bet karma parūpēsies par visu pārējo…

1.Kad putns ir dzīvs, tas ēd kukaiņus. Kad putns ir beigts, kukaiņi ēd viņu. Laiki un apstākļi ikvienam no mums var mainīties katru minūti. Tāpēc nekad neraugieties ne uz vienu no augšas, nedariet pāri. Šodien jūs variet būt stiprs un varens. Bet atcerieties, ka laiks ir daudz stiprāks. No viena koka var izgatavot miljonu sērkociņu. Bet var pienākt laiks, kad viens vienīgs sērkociņš spēs nodedzināt miljoniem koku. Tā kā esiet labi cilvēki un dariet labas lietas.

2.Tas, kurš apgalvo, ka atriebība ir salda, nekad nav pagaršojis patiešām saldas lietas dzīvē.

3.”Karmiskais autobuss” reizēm kavējas. Un tikai tāpēc, ka tas ir ļoti pieprasīts. Nepārdzīvojiet - agri vai vēlu tas tomēr atbrauks.

4.Ja vēlaties gūt laimi, tad izbeidziet domāt par atriebību. Kad pārtrauksiet domāt par nelaimēm saviem ienaidniekiem, tad radīsies vairāk laika un enerģijas strādāt pie savas laimes kaldināšanas.

5.Labākā atriebība - virzīties uz priekšu un ļaut karmai izdarīt visu pārējo.

6.Dariet labu. Tas pie jums noteikti atgriezīsies visnegaidītākajā brīdī un veidā. Tā ir karma.

7.Briedums - tas ir tad, kad tev ir pietiekami daudz spēka, lai iznīcinātu pāridarītāju, taču tā vietā tu dziļi ievelc elpu un ej prom. Visu pārējo izdarīs karma.

8.Atbrīvojieties no pagātnes sāpēm, ļaujiet karmai izsist no ienaidnieka rokām viņa “trofeju”.

9.”Es tevi redzu,” - Karma.

10.”Kā cilvēki ar tevi apietas - tā ir viņu karma, bet tas, kā tu uz to reaģē - tavējā,” - Veins Daiers

11.Nekad nevajag atriebties. Tie, kuri ir sāpinājuši, galu galā kā bumerangu saņems visu atpakaļ. Karma tik un tā atņems viņu “trofeju”.

12.Lai tavas domas ir labestīgas. Vārdi patīkami. Darbi labi. Viss šajā pasaulē atgriežas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!