Kas notiek, kad jūs runājat vai domājat par kādu slikti

Kas notiek, kad jūs runājat vai domājat par kādu slikti

Mēs uz laiku atnākam uz šo pasauli, kas ir veidota pēc visuma likumiem. Katram ir savs uzdevums. Nosodot lomu, kuru veic kāds cits cilvēks, mēs darbojamies pret visuma likumiem. Pretī par to mēs saņemam neveiksmes, sakāves, slimības… kā veidu, lai nobloķētu mūsu radīto pašiznīcināšanās programmu.

Necentieties izmainīt savu pasauli. Pastrādājiet labāk ar savām domām un sajūtām. Saprotiet, ka visums ir harmonisks un taisnīgs. Taisnīgums un harmonija nav jūsu dvēselē, ja jūs izrādāt agresiju nosodījuma vai kritikas formā. Tieciet skaidrībā ar īstajiem cēloņiem, kas jūs uztrauc jūsu pasaulē, kas traucē jums izbaudīt savu personisko dzīvi.

Reiz 3 bērnības draugi pieaugušā vecumā saskārās ar vienu un to pašu problēmu – nabadzību. Viens nogrieza savus izdevumus, ierobežoja savas vajadzības, atbrīvojās no dusmām uz visiem un visu, pārtrauca kultivēt žēlumu pret sevi un apvainoties uz dzīves netaisnīgumu. Arī otrs samazināja izdevumus, taču vajadzības apmierināja uz pašapkalpošanās rēķina (uzšuva modīgus apģērbus, izgatavoja mēbeles, veica eiroremontu) un savstarpēju palīdzību (iestādīja un novāca ražu, uzsāka mājas konservāciju), pozitīvas emocijas guva no komunikācijas ar jauniem draugiem un būšanu dabā. Trešais netika galā ar pārbaudījumiem un atrada mierinājumu narkotiskajos līdzekļos. Katrs izdarīja savu izvēli, radīja savu pasauli, kurai pietika spēka un fantāzijas. Katrs nes savu krustu un kalpo par piemēru citiem, kādam pozitīvu, kādam negatīvu. Mēs visi mācāmies gan no savām, gan citu kļūdām.

Viens cilvēks man var būt gan ļoti neuzticam biznesa partneris, gan lielisks treneris sevi pašnovērtēšanas procesā:

  • Viņa neorganizētība attīsta manu uzmanību pret detaļām;
  • Viņa nenoteiktība stimulē manas prasības;
  • Viņa negodīgums stiprina manu kontroli;
  • Viņa nodevība iemāca mani labāk orientēties cilvēkos.

Es viņam visu piedošu un atvadīšos. Piedošu par to, ka palīdzēja man kļūt pašpietiekamam, spēcināja manu iekšējo drošības sajūtu, bet atvadīšos tāpēc, ka skaidrais prāts un pašsaglabāšanās instinkts man neļauj bezgalīgi ilgi sildīt uz savām krūtīm čūsku. Ar tādiem partneriem neviens konkurents nav biedējošs. Arī atriebties es nesteigšos, jo kā saka, „Dievs būs tavs soģis!” un tagad mēs to izprotam tā: radot ar savu darbību tādu vibrāciju lauku , kurā dominē maldi un krāpšana, cilvēks piesaista sev krāpniekus un žuļikus. Kurš kuru „uzmetīs” jau nav mūsu stāsts. Bet kādam citam lētticīgajam, iespējams,tas arī kļūs par treneri, bet kas zina…tā kunga ceļi ir neizdibināmi…visums ir harmonisks un taisnīgs.

Avots: www.slowyogalife.com


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!