Dažādu rasu vecāki dāvājuši pasaulei četrus bērnus ar eksotisku ārieni

Dažādu rasu vecāki dāvājuši pasaulei četrus bērnus  ar eksotisku ārieni

Skatoties uz šo pāri, varētu padomāt, ka viņu ārienē nav nekā īpaša. Taču acīmredzot daba ne velti dāvā mīlestību, lai tā izpaustos viņu bērnos. Patriks un Tanna dzīvo Maltā un ir kopā jau 12 gadus. Viņi tā arī paliktu nevienam nezināmi, ja nebūtu viņu bērnu.

Reiz Tanna ievietoja Instagram jaunākās meitiņas fotogrāfiju, kura burtiski dažu stundu laikā saņēma ap tūkstoti “laiku”. Kas gan par lietu? Vienkārši meitenītei bija neticami eksotiska āriene.

Mazuļi šajā ģimenē dzima praktiski viens aiz otra. Un visi ļoti līdzīgi viens otram. Laimīgie vecāki sapņo par vēl kādu māsiņu vai brālīti, jo viņu kultūrā pieņemts, ka ģimenēm jābūt lielām.

Kopā pārim aug jau četri bērni: Mahija, Zendaja, Kidžuans un Dai-Šons, un visi viņi ir mantojuši no saviem vecākiem visskaistākos sejas vaibstus. Mazuļi piedzima ar lielām, gaišzilām acīm, viegli brūnganu ādu un skaistiem, lokainiem matiem. No mazajiem patiešām nevar atraut ne acu. Ar katru dienu saitā aug viņu sekotāju skaits, un cilvēki viņiem pareģo lielisku nākotni modeļu biznesā.

Kopā uz mūžu

Šī pāra Instagram lapā jau pierakstījušies ap 50 000 cilvēku visā pasaulē. Sekotāji ir burtiski apburti ar šo pāri un uzmanīgi vēro viņu dzīvi. Un patiešām, mīlestība šajā ģimenē jūtama pat no attāluma. Kā uzskata paši vecāki, bērnu unikālais skaistums nav vis brīnumaina gēnu sajaukšanās, bet gan viņu stiprās jūtas vienam pret otru.

“Vārdos nevar izstāstīt, cik daudz man šī sieviete nozīmē! Viņa ir mana klints, viņa notur manu dzīvi, kad apkārt viss sāk jukt prātā!” - par savu sievu saka Patriks.

Un arī mēs ticam, ka bērni, kas izauguši tik mīlošā ģimenē, būs skaisti ne tikai ārēji, bet arī iekšēji!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!