Septiņas īpašības, kas var iznīcināt sieviešu laimi

Septiņas īpašības, kas var iznīcināt sieviešu laimi

Šajā rakstā psiholoģe Inna Makarenko jums pastāstīs par šādām īpašībām : dusmas, uzticamība, grizsirdība, vientulība, infantilisms, „vējš galvā”, cinisms. Šīs visas īpašības var iznīcināt sieviešu laimi. Saudzējiet sevi un esiet laimīgas, dārgās sievietes!

Kas var iznīcināt sieviešu laimi? Kādas īpašības neļauj sievietēm būt laimīgām?

Sieviešu laimes iznīcinātāji:

  • Dusmas
  • Uzticamība
  • Greizsirdība
  • Vientulība
  • „Vējš galvā”
  • Infantilisms
  • Cinisms

Dusmas –

ir nepieciešamība pierādīt, atkarot, uzvarēt. Baidīties no jutekliskām izpausmēm un kļūt pamanītam tajās izpausmēs, jo mēdz to uzskatīt par vājumu un ievainojamību. Vēlas visu kontrolēt. Nav kontroles un izpratnes – notiek cīņa.

Uzticamība –

kad sāk izturēties kā māte pret savu vīrieti, tādā veidā iznīcinot sevi un nogalinot partnera seksuālo vēlmi.

Greizsirdība –

ir neticība un zems pašnovērtējums, kad iekšēji jūties tā, it kā nebūtu pelnījusi milestību. Vīrietis vēlas būt kopā ar īpašu sievieti, ar karalieni, nepārliecināta Pelnrušķite nav iedvesmojoša un nekļust par mūzu.

Vientulība

dažreiz tas ir ieradums domāt, ka neviens jūs nesapratīs, ka neeksistē kāds, ar kuru jūs varat dalīties tajā, kas nomāc jūsu sirsniņu. Tāpēc, ka daudz zini, pārāk gudra, spēcīga intuīcija, vēl arī emocionālais intelekts tiek maksimāli attīstīts. Labi atīstīta iztēle parasti noved pie tāda, kā lidojuma... kas rada ideālu tēlu – izvēloties vīrieti, ar kuru nav iespējams izveidot attiecības.

Infantilisms –

izturas pret visu, kā maza meitene. Pat savos 43 gados joprojām nav nobriedusi. Meklē tēva mīlestību un rūpes. Bet Vīrietis un Tēvs – to personībām ir atšķirīgas funkcijas. Joprojām vaino visus apkārtējos savās neveiksmē. Izvairās no atbildības. Līdzko viņas tuvumā ir parādījies vīrietis – tā viņa uzreiz liek noprast : „tev pienākas”. Ja tas ir viņas vīrietis, tad „pienākas trīskārtīgi”. Upuris – tāpēc, ka nevēlas būt spējīgai ietekmēt un mainīt, manipulē ar „gribu, negribu”. Problēmas ņemt – dot.

„Vējš galvā” –

dzīve tiek mērīta no mīlestības uz mīlestību. Pilnīga saplūšana ar vīrieti, pat pirms vīrietis norādījis savu nopietno nodomu. Daudzas vilšanās un aizvainojumi par vīriešiem. Gatavība atdoties uzreiz, pirms vēlamā projekcija tiek apstiprinātā realitātē.

Cinisms –

necieņa pret vīriešiem. Vajadzīgs ideāls. Visu noniecina. Stipra, visu var pati. Aprēķins – nevis jūtas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!