Kad vīrietis ir patiešām iemīlējies tevī, tad tu to jūti savas būtības dziļumos

Kad vīrietis ir patiešām iemīlējies tevī, tad tu to jūti savas būtības dziļumos

Teiciens “darbības runā skaļāk par vārdiem” varētu skanēt kā klišeja priekš tevis, bet, ja runājam par veidu, kā vīrieši pauž mīlestību, tad tas to vislabāk raksturo. Tāpēc, ka tad, kad vīrietis tevī ir patiesi iemīlējies, tad jūs to jūtat savā sirdī. Jūs to jūtat savas esamības dziļumos. Kāpēc? Tāpēc, ka viņš pieņem jūs par to, kas jūs esat. Viņš izturas pret tevi ar laipnību, pacietību un līdzjūtību. Viņš izturas pret tevi ar cieņu un godu. Viņš novērtē katru detaļu par tevi. Viņš ar tevi vienmēr dosies cauri problēmām un sarežģījumiem. Viņš liek tavai sirdij pukstēt kā trakai, un acis staro ar laimi.

Šeit ir 7 pazīmes, ka esat iemīlējies šāda veida cilvēkā:

1. Viņš tev liek justies droši.

Nav neviens citas vietas uz pasaules, kas liek justies ērtāk un drošāk kā viņa apskāviens. Viņš ir gatavs darīt visneiedomājamākās lietas, lai tevi aizstāvētu no citiem. Viņš nekad nevienam nepieļaus izteikt rupjus komentārus par tevi viņa klātbūtnē. Kad tevi ieskauj negatīvi cilvēki, tu jūties droši, jo zini, ka viņš ir tavā pusē. Vajadzīgas gadījumā viņš staigās pa uguni, bet viņš nevienam neļaus sagraut tavu uzticību un salauzt tavu sirdi.

2. Viņš padara tevi par savu galveno prioritāti.

Viņam ir daudz ikdienas pienākumu kā mums visiem. Tomēr pasaulē viņam nav nekā svarīgāka par tevi. Tu esi viņa viss, tāpēc viņš vienmēr dod tev laiku savā aizņemtajā grafikā. Viņš prioritāšu sarakstā vispirms izvirza tavas vajadzības, jūtas un vēlmes. Viņš reti aizmirst, kāda bija tava diena. Pārdzīvojot smagos laikus, viņš maģiski nepazūd, bet paliek ar tevi un palīdz tev atrisināt visas tavas problēmas.

3. Viņš iedvesmo tevi.

Šī vīrieša vārdi un rīcība ļoti pozitīvi ietekmē tevi. Viņš liek tev sasniegt augstāko potenciālu. Viņš iedvesmo tevi redzēt pasauli no cita skatupunkta. Viņš mudina tevi pamest savu komforta zonu un piedzīvot jaunas lietas. Viņš motivē tevi augt personīgi un profesionāli un kļūt par labāku sevis versiju.

4. Viņš vienmēr tevi atbalsta.

Tev ir paveicies būt kopā ar šo vīrieti, jo viņš dara visu iespējamo, lai tevi atbalstītu, negaidot neko pretī. Kad tu kaut kam nepiekrīti, viņš nenoraida tavu viedokli kā nebūtisku vai stulbu. Tomēr viņš nesaka “jā” visam, ko tu saki vai arī ierosina darīt. Viņš sniegs tev atbalstu, lai izdarītu lietas, kas tev ir svarīgas, un mudinās tevi sasniegt savus augstākos mērķus un mežonīgākos sapņus. Neatkarīgi notā, vai vēlies turpināt iegūt izglītību vai sākt jaunu karjeru, viņš vienmēr atradīsies blakus, lai pateiktu: “Vienkārši dari to! Tu to vari! Es ticu tavām spējām!”

5. Viņš ir sirsnīgs.

Godīgums ir labākā politika ir viņa devīze. Viņš nekad neļaus sev melot, lamāties vai krāpt tevi. Viņš zina, ka tu viņam uzticies, un tāpēc viņš nedara neko tādu, kas var salauzt tavu uzticību viņam. Tas nozīmē arī to, ka viņš vienmēr ir gatavs tevi informēt par lietām, kuras, pēc viņa domām, tev ir jāzina. Viņš nekad neslēpj patiesību no tevis, lai cik skarba vai sāpīgā tā būtu.

6. Viņš nekad neapvainos tevi vai citus.

Viņš ir pret visa veida vardarbību. Viņam arī ir dienas, kad viņš jūtas vīlies vai pat sadusmots, bet viņš nekad to neizpauž pret tevi. Viņa vārdu krājums ir tukšs no skarbiem un aizvainojošiem vārdiem, un viņš tevi nekad neapvaino. Turklāt viņš nekad neatļausies spēlēties ar tavu prātu un emocijām, nemaz nerunājot par to, kā tevi fiziski ietekmēt.

7. Viņš tev liek justies skaistai gan iekšēji, gan ārēji.

Viņš liek tev justies skaistai gan iekšēji, gan caur saviem vārdiem un rīcību. Viņš apbrīno ne tikai tavu ārējo skaistumu, bet arī tavu raksturu un dvēseli. Viņš zina tavu vērtību un tev novērtēt sevi vēl vairāk. Tas, kā viņš pret tevi izturas un skatās, liek tev justies skaistai pat tavās sliktākajās dienās un tad, kad tu nenēsā kosmētiku. Kad viņš tev saka, ka tu esi skaista un apbrīnojama, tici viņam - viņš to patiešām tā domā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!