Kā zaudēt svaru (un noturēt to!)

Kā zaudēt svaru (un noturēt to!)

1. Padariet to par dzīvesveidu

Veiciet lēnas izmaiņas, lai to iekļautu pašreizējā dzīvesveidā, sākot ar diētu un apmācības programmu. Īsā laikā sākiet savā dzīvesveidā ieviest vairāk un dažādu veselīgu ēdienreižu, jo būs reizes, kad jūs norausieties nost no ķēdes. Padomājiet par to! Jūs, visticamāk, ļoti cīniesieties ar veselīga uztura ieviešanu savā ikdienā, ja piespiedīsit sevi uzturā lietot tikai “vistas un brokoļu” vai kaut kādas attīrošas sulas. Ierobežojošās diētas padarīs jūsu ķermeni satrauktāku par vēlamajiem pārtikas produktiem, kas galu galā var izraisīt šo vēlmi atkāpties. Tā vietā cikliski ieviesiet dažādas diētas un ieviesiet arvien jaunus apstrādātus pārtikas produktus. Sāciet pirkt un taisīt veselīgus, uzturvielām bagātus ēdienus, kas jums patīk. Izanalizējiet, kas strādā priekš jums! Lai jums būtu dzīvesveids, par kuru jūs varat teikt: “Klau, es varu šo izturēt ilgtermiņā un novērtēt to visu!”. Izvēlieties to, kas ir ilgtermiņā! Lai nav tā, ka jūs izskatāties labi, bet jūs jūtaties garīgi un fiziski šausmīgi.

2. Jums nav visu laiku jāiet uz sporta zāli

Ir tik daudz svara zaudēšanas veidu! Lai tas notiktu, jums nav jāpiesakās sporta zāles abonementam. Atrodiet sev tīkamo un iekļaujiet to savā dzīvesveidā! Padariet to par izklaidi! Ir dažādi svīšanas un kaloriju sadedzināšanas veidi:

  • Joga
  • Cīņas māksla
  • Akrobātika

Es savienoju cīņas mākslu un sporta zāli! Kad vien varu, es eju uz cīņas mākslas kursiem pēc darba, pēc tam savai programmai pievienoju rīta vingrošanas nodarbības, ja varu tās iespiest savā grafikā. Tas man ir izdevies! Es ļoti iesaku izmēģināt dažādas lietas un redzēt, kas jums patīk labāk!

3. Nosakiet savu svara zaudēšanas mērķi

Tā ir nepārprotama prasība! Jūs nevarat vienkārši sākt kaut ko svaigu akli, jums ir nepieciešams mērķis! Izdomājiet, ko vēlaties paveikt, lai saprastu, ko darīt! Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties izskatīties estētiski labāk, fiziski un garīgi justies spēcīgāk vai arī vēlaties sacensties kādā sporta veidā. Kad esat izvirzījis mērķi, jūs katru dienu vairāk centīsities strādāt pie tā. Mani mērķi ir uzlabot manu spēku, izturību un eksplozivitāti. Es vēlos koncentrēties uz savu cīņas mākslas praksi un izmantot savus sporta zāles treniņus kā veidu, kā uzlabot savu fizisko formu. Kas attiecas uz uzturu, es koncentrēšos uz veselīga uztura ēdieniem, labi sabalansētu uzturu, kuru intuitīvi ieviesīšu arvien vairāk savā ikdienā.

4. Nekāpiet visu laiku uz svariem

Es zinu, ka šis raksts ir par svara zaudēšanu, bet es jums saku - nepaliekiet atkarīgi no tā. Tam ir iemesls, un tas ir tāpēc, ka jūsu progresu ne vienmēr precīzi attēlos svara skala. Iespējams, jums tas ir jādzird vēlreiz: muskuļi sver vairāk nekā tauki, un tā ir taisnība. Jūsu svars arī pastāvīgi svārstās atkarībā no dienas laika, neatkarīgi no tā, vai esat ēdis vai nē, cik daudz ūdens esat dzēris, īpašais mēneša laiks (dāmas, jūs saprotat, par ko es runāju) utt. Tas tikai jūs vajās, paļaujieties uz svariem tikai kā uz vidēju sasniegumu. Tā vietā nofotografējiet progresu, novērtējiet sevi vai arī pierakstiet savus izmērus. Koncentrējieties uz to, kā jūs izskatāties un jūtat progresīvas izmaiņas! Jūs jūtaties slaidāks? Vai jūs iegūstat muskuļus? Vai jūsu mērījumi kļūst iespaidīgāki? Koncentrējieties uz to, kas jums ir svarīgs.

5. Neveiciet kardio stundām ilgi

Visbeidzot, atbilde ne vienmēr ir sirdsdarbība. Es pieņemu, ka kardio uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, spēku, bet tas pārāk daudz var sadedzināt muskuļus. Atrodiet jauku līdzsvaru starp kardio treniņu un pretestību. Vēl viens lielisks tauku sadedzināšanas veids ir augstas intensitātes kardio. Tā vietā, lai pavadītu stundu uz skrejceliņa, pēc kura jūs būsiet izmērcēti, jūs varat veikt kādu no karido treniņiem 30 minūšu garumā. Sāciet iekļaut sava veida pretestības apmācību savā programmā, ja jūs to vēl nedarāt. Jūs varat izmantot svarus vai spēka jostas! Dariet visu, kas jums liek justies ērti!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!