Joda režģis atbrīvos jūs no daudzām slimībām! Uzziniet par šo līniju dziedinošo spēku

Joda režģis atbrīvos jūs no daudzām slimībām! Uzziniet par šo līniju dziedinošo spēku

Šī mikroelementa trūkuma briesmas organismā ir iespaidīgas. Jodam ir ārkārtīgi daudzas funkcijas organisma darbībā. Uzvelkot uz pēdām joda režģi Jūs:

  • noteiksiet vai organismā trūkst joda;
  • izārstēsiet saaukstēšanos;
  • paātrināsiet zilumu uzsūkšanos.

Ideāla joda režģa šūna ir 1cm reiz 1cm. Jodam piemīt īpašības, kas caur ādu ļauj iekļūt muskuļu audos un asinsvados. Joda režģa precīza  uzvilkšana nogalina daudzas jo daudzas baktērijas, kas mīt mūsu organismā. Tāpat režģis var noteikt vai jūsu organisms cieš no šī mikroelementa deficīta. Statistika rāda, ka trešdaļai pasaules iedzīvotāju tā trūkst, bet tā trūkums izraisa dažādas vairogdziedzera patoloģijas, savukārt grūtniecēm var piedzimt bērni ar fiziskiem un garīgiem traucējumiem. Vai noteikt vai organismam trūkst jods nevajag veikt analīzes. Uzvelciet apli augšstilba iekšpusē. Ja pēc trīs stundām no šī apļa nav ne vēsts tas nozīmē, ka jūsu organismam ir joda deficīts. Šajā gadījumā nepieciešama ārsta konsultācija. Ja tas uzsūcas 6 - 8 stundu laikā, tas arī liecina par joda trūkumu un uzturā vajag iekļaut jūras veltes, jūras kāpostus un citus ar jodu bagātus produktus.

Joda režģis palīdz pie saaukstēšanās. Ja jūs uzvilsiet plānas līnijas deguna sānos, tas palīdzēs tikt galā ar iesnām. Tāpat jods lieliski palīdz ātrāk uzsūkties zilumiem, tomēr jāuzmanās - šo procedūru nedrīkst veikt uzreiz - ir jānogaida vismaz diena. Ieteicams pirmajā dienā pie sasituma pielikt kaut ko aukstu un tikai pēc tam to apsmērēt ar jodu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!