Lai iepazītu cilvēku, paskaties uz viņa pieri

Lai iepazītu cilvēku, paskaties uz viņa pieri

Zinot cilvēka fizionomijas pamatus, visai daudz var spriest par cilvēku jau no pirmā skatiena. Piemēram, tāda lieta, kā piere, slēpj sevī daudz informācijas par cilvēka raksturu, par viņa intelektuālajām spējām.

Augsta piere

Augsta piere liecina par augstu cilvēka intelekta līmeni, aktivitāti un uzņēmēja ķērienu. No šādiem cilvēkiem iznāk lieliski biznesmeņi un vadītāji. Parasti viņi labi attiecas pret cilvēkiem, ir atvērti visam jaunajam un neizzinātajam. Augsta piere parasti ir sastopama tiem, kas daudz sasnieguši dzīvē.

Zema un plata piere

Neatlaidība un pacietība ir galvenās šādu cilvēku rakstura iezīmes. Viņiem ir lielisks potenciāls, tomēr nepietiek aktivitātes un uzņēmības, lai realizētu uzstādīto mērķi. Šādi cilvēki labprātāk paliek novērotāju pozīcijā. Viņiem ir raksturīga pieticība, kautrīgums un nepārliecinātība par sevi.

Šaura piere

Zinātnieku vidū visbiežāk ir sastopami cilvēki ar šauru pieri. Viņiem ir raksturīgs emocionāls vēsums, aprēķins, kategoriskums, ietiepība, cietsirdība. Tādus cilvēkus nevar nosaukt par empātiskiem, tādēļ līdzjūtību un līdzcietību no viņiem negaidiet. Pieņemot lēmumus, viņi vadās vienīgi pēc veselā saprāta, un nekādi no emocijām vai jūtām.

‘’M’’ veida piere

Ja sastopat cilvēku, kuram ir ‘’M’’ veida piere, tad ziniet, ka tā ir neordināra un radoša personība. Šāda pieres forma visbiežāk ir māksliniekiem, muzikantiem, aktieriem, rakstniekiem utt. Viņi var gūt panākumus arī dizainā, mākslā un projektēšanā. Tikai šādiem cilvēkiem mēdz būt grūti rast kopīgu valodu ar pragmatiskiem cilvēkiem un tiem, kas saprot tikai ciparus. Nereti cilvēki ar šādas formas pieri pieņem impulsīvus lēmumus. Viņi ir jūtīgi, ievainojami un romantiski.

Kvadrātveida piere

Vīrieši ar kvadrātveida pieri ir praktiski , piesardzīgi, viņiem patīk aprēķināt jau soli uz priekšu. Sievietes ar šādas formas pieri ir neticami enerģiskas un aktīvas, viņām patīk dominēt. Ja uz pieres ir rētas vai kādi citi defekti, tas norāda uz nelaimīgu personīgo dzīvi.

Iekritusi un ieliekta piere

Cilvēki ar tādas formas pieri ir milzīgi strādnieki bez īpašām ambīcijām. Viņi nopelna tieši tik, cik viņiem nepieciešams komfortablai dzīvei, tomēr par uzticamiem attiecību ziņā viņus nosaukt nevar. Iekritusi piere savienojumā ar lielu degunu un iespiestu zodu ir droša zema intelekta pazīme.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!