Piedodiet, dāmas! Ja jūsu draugs dara to, viņš vienkārši jūs izmanto mīlas priekiem

Piedodiet, dāmas! Ja jūsu draugs dara to,  viņš vienkārši jūs izmanto mīlas priekiem

Pastāv viena MILZU pazīme, ka viņš no jums vēlas tikai to.

Reiz satikos ar savu paziņu, un sarunā viņš ieminējās, ka viņa "mīlas" draudzene viņu pametusi. Mēģinot minēt iespējamos iemeslus, es pajautāju, vai viņš nav aicinājis viņu vakariņās. Viņš man atbildēja: “Jā, bet es tās pasūtīju uz māju.” Es iesmējos un painteresējos: “Cik ilgi viņa bija tava "mīlas" draudzene?” Viņš teica: “7-8 mēnešus.”

Pēc tam es aizdomājos par šo jautājumu. Diemžēl daudzas sievietes nesaprot, ka vīrietis nevis satiekas ar viņām, bet vienkārši izmanto viņas, lai apmierinātu savas vēlmes.

Lūk, pazīmes, ka jūs esat tikai "mīlas" draudzene:

  • Jūs braukājat pie viņa vai viņš pie jums.
  • Jūs satiekaties jebkurā laikā, un viņš jums var piezvanīt jebkurā brīdī, visbiežāk nakts vidū.
  • Jūs kopā neskatāties filmas, neejat uz randiņiem. Viss, ko jūs darāt - atrodaties mājās un nodarbojieties ar mīlas priekiem.

Kādēļ iet un paciest vakariņas divu stundu garumā tikai tāpēc, lai atgrieztos mājās un uzreiz ķertos pie lietas?

Tātad, jums nav randiņu, nav romantikas. Atliek tikai mīlas prieki.

Jūsu partneris līdzinās pusaudzim, kad jūs satiekaties. Viņš pastāvīgi jūs skūpsta un runā “nepiedienīgas” lietas. Kad jūs nosūtāt viņam ziņu, ka jums bijusi ļoti grūta diena, viņš ātri maina tēmu un runā par kaut ko nepiedienīgu.

Jūs esat meitene pēc izsaukuma. Jums nav attiecību. Attiecības nozīmē, ka par to, ko jūs darījāt dienas laikā, interesējas, un dara to patiesi. Nu bet tas, ko es aprakstīju iepriekš, ir tikai mīlas prieki.

Neatkarīgi no tā, cik lieliski būs mīlas prieki, neatkarīgi no tā, cik ļoti jūs jūsmojat par savu mīļāko vai cik neticami ir tas, ko jūs spējat darīt ar savu muti vai savu ķermeni, jūs nepārtapsiet par tādu meiteni ar kuru veidot attiecības.

Vīrieši aicina sievietes vakariņās, dodas kopā atpūsties, kopā apmeklē sporta zāli utt.

Reizēm es domāju, ka visam tā arī jābūt. Ja ir draudzene mīlas priekiem - tas ir lieliski un mūsdienīgi. Patīkami, ja ir regulāri mīlas prieki ar pretējo dzimumu, taču tas strādā tikai tad, ja jūs izprotat attiecības un uzliekat sev noteiktus rāmjus.

Ziniet, ka parasti mīlas prieki nekad nepārtaps attiecībās. Jums jābauda tas, kas ir. Ja jūs esat meitene pēc izsaukuma, apzinieties to un ņemiet par labu šo savu stāvokli. Tajā nav nekā slikta.

Vismaz jums ir kvalitatīvi, regulāri mīlas prieki, kas pēc būtības, ir labāk, nekā pašapmierināšanās.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!