Kā iedomāties vēlēšanos uz 2022.gadu, lai tā noteikti piepildītos

Kā iedomāties vēlēšanos uz 2022.gadu, lai tā noteikti piepildītos

Vairums no mums gaida 31.decembri kā dienu, kad varēs atvadīties ar pagātnes nebūšanām un sākt visu no baltas lapas, iedomājoties viskarstāko vēlēšanos. Tomēr, ne katrs zina, ko darīt, lai tā tiešām piepildītos. Bet vajag tikai noticēt brīnumam un izpildīt pāris manipulācijas, kas piesaistīs enerģiju, kura palīdzēs sasniegt vēlamo. Pastāv 5 paņēmieni, kā izdarīt tā, lai vēlēšanās uz 2022.gadu noteikti piepildītos.

1.Atlaist un pateikties.

Visu to, kas nepiepildījās 2021.gadā, vajag atlaist. Ir jāpaņem papīra lapa, jāsagriež tā strēmelēs, uz kurām jāuzraksta aizejošā gada nedienas, piemēram, ‘’Vecāku šķiršanās’’, ‘’Ceļgala trauma’’, ‘’Māsas operācija’’, ‘’Naudas trūkums’’ utt. Kad tas viss, kas dvēselē sakrājies, būs uzrakstīts, ir jāpaņem keramikas vai metāla trauks, jāsaliek tajā papīra strēmeles un tās jāsadedzina. Veroties uguns liesmās, pateicieties nepatikšanām par sniegto dzīves mācību un atlaidiet tās.

Pēc tam ir jāpaņem bloknots un jāsaraksta tajā viss labais, kas ar jums notika 2021.gadā. Piemēram, ‘’Vīrs uzdāvināja mašīnu’’, ‘’Piedzima meita’’, ‘’Dēls saņēma augstskolas diplomu’’ utt. Jo vairāk labo notikumu tiks ierakstīts, jo vairāk to būs arī 2022.gadā. Pēc tam jāaizver acis un jāpateicas liktenim par dāvāto laimi. Tad bloknots jāatver no otra gala. Jāuzraksta ‘’2022.gads’’ un tālāk jāieraksta savas jaungada vēlēšanās pozitīvu apgalvojumu veidā. Piemēram, ‘’Man ir pastāvīgi augsti ienākumi’’, ‘’Esmu laimīga laulībā’’ (to var rakstīt arī tie, kam vēl nav pāra), ‘’Es esmu vesela’’, ‘’Es apceļoju Eiropu’’. Tiklīdz saraksts ir pabeigts, jāatgriežas pie katras vēlēšanās un jāiedomājas, kā tā piepildās. Visa gada garumā vēlēšanās var papildināt, ierakstot tās bloknotā. Tas jāglabā citiem nepieejamā vietā, lai neviens to nevarētu izlasīt, citādi vēlēšanās nepiepildīsies.

2.Tīģeris par palīgu.

Ir jānopērk rotaļlieta Tīģeris - 2022.gada simbols un jānoliek tam līdzās vēlēšanās apzīmējums, kas darināts paša rokām. Ja sapnis ir apprecēties, tad no pērlītēm var izgatavot gredzenu, ja gribas aizbraukt uz jūru, tad izveidojiet jūras zvaigzni no plastilīna vai folija. Ja vēlaties kļūt bagāts, tad nolieciet blakus rotaļlietai uzzīmētu naudu. Pēc tam Tīģeris kopā ar pagatavoto priekšmetu jānoliek sev redzamā vietā, bet tā, lai citi tam netiktu klāt, piemēram, savā drēbju skapī, darba galdā vai veļas atvilktnē, lai katru dienu to varētu redzēt un aiztikt.

3.Vēlmju pudele.

Jāuzraksta sava vēlēšanās uz zelta vai sudraba krāsas papīra, var izmantot kartonu. Tad tas jāsarullē un jāievieto šampanieša pudelē, kas iztukšota laikā, kad pulkstenis sita 12. Tad pudele jāierok zemē.

4.Ēdamā vēlēšanās.

Ja kaut kāda iemesla dēļ nav iespējams izdzert pudeli šampanieša un iedomāties vēlēšanos, kamēr pulkstenis sit 12, jāpaņem 12 vīnogas, rozīnes, žāvētas aprikozes vai arī avenes, zemenes (galvenais, lai odziņas būtu nelielas) un jāiedomājas vēlēšanās. Tiklīdz pilkstenis sāk sist 12, tās visas jāapēd, domājot par savu kvēlāko sapni.

5.Maģiskās sveces.

Ja vēlēšanās ir saistīta ar mīlas lietām, jāiegādājas 12 sarkanas sveces. Tās jāaizdedzina, jāizliek pa visu māju un jānopūš, kamēr pulkstenis sit 12. Lai piepildītos vēlēšanās, kas saistīta ar naudu, jāiegādājas dzeltenas sveces, ar veselību - zaļas, ar draudzību - zilas, ar panākumiem darbā - zeltītas, ar harmoniju ģimenē - sudraba krāsas sveces.

Šie 5 paņēmieni palīdzēs jums piepildīt jūsu vēlēšanos uz 2022.gadu un palīdzēs sasniegt jebkuru mērķi. Galvenais - ticēt un būt pozitīvi noskaņotiem!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!