Puiši, atļaujiet savam kundzēm pagulēt ilgāk! Sievietēm ir nepieciešams vairāk miega nekā vīriešiem

Puiši, atļaujiet savam kundzēm pagulēt ilgāk! Sievietēm ir nepieciešams vairāk miega nekā vīriešiem

Ja jūs esat viens no tiem pāriem, kuri dažreiz strīdās par to, kuram ir nepieciešams vairāk gulēt un kurš vairāk guļ, vairs nestrīdieties! Tagad zinātnei ir atbilde, un tā atbalsta dāmas!

Proti, saskaņā ar pētījumu, sievietēm vajadzētu gulēt ilgāk, nevis vīriešiem. Tas ir tāpēc, ka pēc tam, kad zinātnieki ir pārbaudījuši 210 pusmūža sievietes un vīriešus, viņi atklāja, ka miega trūkums ļoti ietekmē sieviešu veselību.

Turklāt viņi atklāja, ka, runājot par sievietēm, slikts miegs ir cieši saistīts ar pastiprinātu psiholoģisko ciešanu un pastiprinātām dusmām, depresijas un naidīguma izjūtām. Bet tieši pretēji, šīs sajūtas nebija saistītas ar miega traucējumiem vīriešiem.

“Viena no galvenajām miega funkcijām ir ļaut smadzenēm atpūsties un atjaunoties. Dziļā miega laikā garoza - smadzeņu daļa, kas ir atbildīga par domām, atmiņu, valodu utt. - atvienojas no maņām un nonāk atveseļošanās režīmā,” saka profesors Džims Horne, Lofboro universitātes Miega pētījumu centra direktors un grāmatas “Miegabrauciens: Ceļojums caur miega zinātni” autors.

Tātad, jo vairāk jūs izmantojat smadzenes dienas laikā, jo vairāk tās vajag atjaunot nakts laikā, tāpēc jo vairāk miega jums vajag. Tā kā dienas laikā sievietes var izdarīt vairākus darbus vienlaicīgi, viņas izmanto vairāk smadzeņu spēka nekā vīrieši, tāpēc savukārt - lai viņu smadzenes labi darbotos, ir nepieciešams vairāk miega.

“Tas ir tāpēc, ka sieviešu smadzenes ir savādākas nekā vīriešu un ir sarežģītākas, tāpēc viņu miega nepieciešamība būs nedaudz lielāka. Vidēji tas ir par 20 minūtēm ilgāk, bet dažām sievietēm var būt nepieciešams nedaudz vairāk vai mazāk nekā tas,” piebilst Horne.

Citiem vārdiem sakot, sievietēm ir vajadzīgs vairāk laika atpūtai un gulēšanai, lai viņu sarežģītās smadzenes varētu atjaunoties. Tātad, kungi, ļaujiet savai kundzei pagulēt ilgāk. Viņai tas ir svarīgi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!