Ja vienreiz dienā piespiedīsi šo punktu uz pēdām, tavs ķermenis būs tev pateicīgs

Ja vienreiz dienā piespiedīsi šo punktu uz pēdām, tavs ķermenis būs tev pateicīgs

Attīstoties modernajai medicīnai, daudzi cilvēki ir sākuši dzert tabletes, lai izārstētu sāpes, taču pastāv arī citi vienkārši paņēmieni, kā uzlabot veselību bez tabletēm.

Vairāki ārsti, kas specializējas alternatīvajā medicīnā, norāda, ka akupunktūra ir universāla alternatīva visām zālēm. Viņi uzsver, ka viens no svarīgākajiem punktiem uz ķermeņa ir LV 3 punkts pēdas virspusē, kas var ietekmē vispārējo veselības stāvokli. LV 3 punkts ir pazīstams arī ar nosaukumu Tai Chong, un tas atrodas pie pleznas kauliem.

LV 3 punkts atrodas pēdas virspusē, starp īkšķi un nākamo pirkstu. To var atrast pabīdot divus pirkstus nedaudz uz augšu, tālāk no pirkstu starpas. Nedaudz uzspied uz šīs vietas un pamasē to, un atkārto to pašu nelielos intervālos dažas reizes dienā.

Lai arī šis paņēmiens ir ieteicams ikvienam, to nevajadzētu veikt tiem, kam ir reimatoīdais artrīts vai varikozas vēnas, kā arī grūtniecēm, jo tas var radīt komplikācijas. Turklāt cilvēkiem, kas slimo ar sirds slimībām vai vēzi vienmēr pirms akupunktūras procedūrām ir ieteicams konsultēties ar ārstu.

Akupunktūra ir viena no populārākajām alternatīvās medicīnas metodēm, ko var pielietot mājas apstākļos, un tā palīdz cīnīties ar biežāk sastopamajām kaitēm, piemēram sāpēm un gremošanas traucējumiem.

Šis punkts ir saistīts ar aknu meridiānu, tāpēc arī šāds nosaukums – Liver 3 (LV 3).

Lūk kādi ir pozitīvie efekti uzspiežot uz šo punktu:

Mazina stresu

Pētījumos ir pierādīts, ka LV 3 samazina stresa līmeni, uzlabojot koncentrēšanās spējas, kā arī tas palīdz uzveikt nogurumu.

Mazina sāpes

Tā kā LV 3 ir savienots ar muguras lejasdaļu, tas var ievērojami atvieglot muguras sāpes. Tas ir saistīts arī ar dzimumorgānu reģionu, tāpēc sievietēm tas var palīdzēt mazināt menstruālo krampju radītās sāpes.

Uzlabo gremošanu

LV 3 var palīdzēt gremošanas sistēmai, novēršot gremošanas traucējumus, vēdersāpes un sliktu dūšu.

Darbojas kā antidepresants

LV 3 ir kā antidepresants, kas nomierina un palīdz mazināt uztraukumu.

Palīdz cīņā pret Pārkinsona slimību.

Lai arī tās nav zāles, akupunktūra palīdz novērst Pārkinsona slimības radīto trīci.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!