Ja vēlaties dzīvot piepildītu dzīvi, ieskaujiet sevi ar īstiem un patiesiem cilvēkiem

Ja vēlaties dzīvot piepildītu dzīvi, ieskaujiet sevi ar īstiem un patiesiem cilvēkiem

Ja domājat, ka esat pilnīgi sirsnīgs, labsirdīgs un empātisks cilvēks, bet joprojām savā dzīvē atrodiet viltotus cilvēkus, jūs varētu vēlēties pārvērtēt savu izturēšanos. Manā dzīvē bija laiks, kad mani pastāvīgi ieskāva nepatīkami, manipulatīvi un savtīgi cilvēki. Viņiem patika darīt lietas, kuras man nepatika, viņi runāja par lietām, kas mani neinteresēja, un es ar viņiem nesapratos. Uzturēšanās viņu klātbūtnē man nelika justies laimīgam un piepildītam. Tā vietā - tas man lika justies izsmeltam un vientuļam. Jā, tas man lika justies izsmeltam, jo man vajadzēja izlikties par kādu, kas es neesmu, lai iegūtu viņu draudzību. Un tas man lika justies vientuļam, jo viņiem neinteresēja darīt un runāt par lietām, kuras man daudz nozīmēja. Es vienkārši nevarēju ar viņiem savienoties. Tātad, jautājums ir šāds: kā jūs savā dzīvē piesaistāt īstus un patiesus cilvēkus?

To var izdarīt 8 veidos:

1. Esiet pozitīvs.

Neviens nevēlas, lai viņus ieskautu negatīvi un vienmēr ar dzīvi neapmierināti cilvēki. Cilvēki, kuri pastāvīgi nomāc jūsu noskaņojumu ar negatīviem komentāriem un kuri bieži liek jums justies slikti par sevi, nav panesami. Tāpēc pārliecinieties, ka jūs nekad nekļūstat par vienu no iepriekšminētajiem cilvēku veidiem. Tā vietā - esiet pozitīvi. Mēģiniet pieņemt tādus ieradumus, kas palīdzēs jums saglabāt pozitīvu stāvokli pat sarežģītos apstākļos. Kad esat pozitīvi, jūs citiem cilvēkiem signalizējat, ka esat sabiedrisks un draudzīgs, un ka ir viegli atrasties jūsu klātbūtnē.

2. Turiet savus solījumus.

Ja apsolāt kādam kaut ko darīt, dariet to. Ja apsolāt kādam, ka gatavojaties viņam palīdzēt, palīdziet viņam. Neesiet bezatbildīgs un neuzticams. Izpildiet savus solījumus. Jo, turot savus solījumus, jūs piesaistat īstus un uzticamus cilvēkus.

3. Nebaidieties būt ievainojams.

Daudzi cilvēki baidās parādīt savas neaizsargātās puses, jo viņi uztraucas par to, ko citi varētu domāt vai teikt par viņiem. Bet patiesība ir tāda, ka jūs nevarat pilnībā ļaut kādam jūs iepazīt, ja vien jūs viņiem neatveraties pavisam. Tāpēc nebaidieties dalīties ar citiem cilvēkiem savā nedrošībā, bailēs, raizēs un problēmās. Ļaujiet citiem saprast jūsu visdziļākās sajūtas un redzēt, ko jūs nesat savā dvēselē. Tas palīdzēs jums izveidot savienojumu ar citiem cilvēkiem dziļā, emocionālā un garīgā līmenī.

4. Atcerieties citu cilvēku vārdus.

Viens drošs veids, kā zaudēt cieņu un uzticību, ir aizmirst kāda cilvēka vārdu. Tas varētu šķist mazsvarīgi, bet cilvēkiem patīk dzirdēt viņu vārdu, ka jūs to atcerāties. Tātad, nākamreiz, kad cilvēks pasaka jums savu vārdu, pārliecinieties, ka jūs to atceraties. Tāpēc, ka, uzrunājot kādu pēc viņa vārda, jūs liekat viņam justies īpašam, svarīgam un aprūpētam.

5. Uzdodiet citiem cilvēkiem jautājumus.

Iepazīstiet satiktos cilvēkus, uzdodot jautājumus par viņu dzīvi. Centieties noskaidrot, kādas ir viņu intereses, mērķi, kas viņiem patīk un kas nepatīk. Izrādot interesi par kāda cilvēka dzīvi, jūs liekat viņam justies īpašam, svarīgam un aprūpētam.

6. Dodiet citiem visu savu uzmanību.

Kad runājat ar kādu, izturieties pret viņiem tā, it kā viņi būtu vissvarīgākā persona pasaulē. Uzmanīgi klausieties, ko viņi jums saka. Parādiet viņiem, ka viņu teiktajam ir nozīme un jums tas interesē. Nolieciet savu tālruni malā un pievērsiet viņiem nedalītu uzmanību.

7. Smaidiet vairāk.

Nevienam nepatīk atrasties tāda cilvēka klātbūtnē, kurš šķiet izstumts vai pārāk nopietns. Šādi indivīdi izstaro sliktas sajūtas un atgrūž citus cilvēkus. Tātad, smejieties. Dalieties jokos ar citiem. Smiejieties arī dēļ sevis. Smaidiet un signalizējiet citiem, ka esat pozitīvs, jautrs un brīnišķīgs cilvēks.

8. Un, visbeidzot, vienmēr esiet jūs pats.

Esiet tāds, kāds jūs esiet, nevis tāds, kā apkārtējie vēlas jūs redzēt. Dzīvojiet savu dzīvi saskaņā ar saviem uzskatiem, vērtībām un principiem. Vienmēr apzinieties savas īpašības, vērtības un spēku un nekad neļaujiet tam, ko citi domā par jums, graut jūsu pašnovērtējumu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!