“Vai tu mani mīli?” - muļķīgs jautājums!

“Vai tu mani mīli?” - muļķīgs jautājums!

Nesen televīzijā tika rādīta parodija par pāra attiecībām, kas jau kādu laiku ir kopā. Tur puisis lasa avīzi un nepievērš savai meitenei nekādu uzmanību. Viņa pieskrien pie viņa un jautā: “Vai tu mani mīli?”. Uz ko viņš meitenei atbild: “Jā! Netraucē!”

Banāli, taču tā notiek. Vai tiešām puisis viņu nemīl? Iespējams, ka mīl, tikai kaislība ir nedaudz norimusi, un viņš vairs neizjūt tādus “WOW”, kā agrāk, ieraugot savu mīļoto. Ko gan iesākt? Rīkoties, tāpat kā vīrietim! Viņš taču dzīvo savu dzīvi. Bet kāpēc viņa nedzīvo savējo? Ar to viņa taču kļūs tikai interesantāka. Un tātad, šo jautājumu visbiežāk sievietes uzdod tad, kad nejūtas pārliecinoši un vairs ne tik pievilcīgi, kā agrāk. Ko gan darīt? Uzdodiet sev jautājumu:

“Kāda manā skatījumā ir seksuāla, interesanta, apbrīnu izraisoša sieviete?”

Un vēl vienu jautājumu:

“Kas man būtu jādara, lai kļūtu par tādu?”

“Doties uz plastisko operāciju” - atbildes šādā stilā neskaitās, jo labākais stilists uz planētas ir MĀTE DABA! Tikai tā var tik brīnumaini savienot krāsas, formu utt. Tā kā Dabai jūsu sakarā ir bijuši savi nodomi. Pacentieties tos atminēt! Padomājiet tikai - uz planētas ir 6 miljardi cilvēku un nevienas kopijas! Visi ir unikāli! Tā kā, tādas, kā jūs, nav un nebūs! Jūs esiet oriģināla!

Pastāv neliels algoritms sevis savešanai kārtībā:

1.Āriene. Grozi, kā gribi, tomēr tas ir svarīgi. Turklāt galvenais šeit ir sevis kopšana (svaigs matu griezums, tīra āda, glīts manikīrs un pedikīrs, apmatojums tikai uz galvas - tas ir minimums). Apģērbam un apaviem ir jāatbilst jūsu individualitātei, izceļot jūsu labākās īpašības un paslēpjot trūkumus.

2.Uzvedības manieres. Jūs pati labāk zināsiet, kāds ir jūsu ideāls.

3.Jūsu darbības sfēra. Labāk ir, ja jums patīk tas, ar ko jūs nodarbojaties. Tas uzlabo omu. Ja tomēr nepatīk - izlemiet, ko darīt.

4.Jūsu intereses - ko jūs labprāt darāt brīvajā laikā? Ja tā ir tikai televizora skatīšanās, tad reti kuram ar jums būs interesanti. Centieties lasīt interesantas grāmatas, skatīties interesantus raidījumus (intereses katram ir savas), apmeklēt sporta zāli - tas ir lieliski veselībai, figūrai un saskarsmei.

5.Jūsu draugi. Mūsu apkārtējā sabiedrība var liecināt par to, kas esam mēs paši. Padomājiet, cik patīkami jums ir atrasties savu draugu lokā. Ja ne visai - paplašiniet savu paziņu loku. Ar jauna vaļasprieka palīdzību šis jautājums atrisināsies pats no sevis.

Kad sieviete, esot attiecībās ar vīrieti, dzīvo vēl arī pati savu dzīvi, bet neieciklējas tikai uz ģimeni, viņa būs interesanta sev. Un vēl vairāk vīram! Un tad nepieciešamība jautāt “Vai tu mani mīli?” atkritīs - viņš pats jums to teiks!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!