Es esmu stipra, jo mani ir audzinājusi māte, kas man iemācīja nekad nepadoties

Es esmu stipra, jo mani ir audzinājusi māte, kas man iemācīja nekad nepadoties

Viss, kas esmu šodien; Es to visu esmu parādā vienam cilvēkam savā dzīvē.

Manai mātei.

Viņas dēļ es jūtos pietiekami pārliecināta, lai lepni stāvētu un cīnītos par to, kam ticu. Viņas dēļ es zinu savu vērtību. Viņas dēļ es nebaidos izgāzties. Viņas dēļ esmu godīgs un pieticīgs cilvēks, kuram patīk palīdzēt citiem cilvēkiem. Viņas dēļ es zinu, kā par sevi parūpēties. Viņas dēļ es zinu, kāda ir īstā mīlestība.

Viņas dēļ es esmu stipra.

Esmu stipra, jo mani ir izaudzinājusi māte, kas man iemācīja nekad nepadoties. Piecelties pēc nokrišanas un mēģināt vēlreiz. Teikt sev, ka es varu visu, ja es patiešām to vēlos. Man nav jākaunas, lai atzītu, ka esmu tikai cilvēks un es esmu pieļāvusi kļūdas.

Esmu stipra, jo mani ir izaudzinājusi māte, kas man mācīja, ka pašcieņa ir vissvarīgākā lieta dzīvē. Ka, lai citi mani mīlētu, man vispirms ir jāmīl sevi. Ka es esmu cienīga. Un ka man nekad nevajadzētu ļaut kādam pārliecināt mani par pretējo.

Esmu stipra, jo mani ir izaudzinājusi māte, kas man iemācīja, kas ir īsta mīlestība. Esmu svētīta, ka uzaugu harmoniskā un mīlošā ģimenē, kas man parādīja, ka mīlestība patiešām uzvar visu. Tāpēc cilvēks, kāds es esmu šodien, nekad nevarēja samierināties ar kaut ko mazāku kā par patieso, es nespēju dzīvot attiecībās, kurās nav abpusējas mīlestības.

Esmu stipra, jo mani ir izaudzinājusi māte, kas man iemācīja, ka emocionāls raksturs nav vājums. Tas, ka par jūtu izteikšanu man nav jākaunas, tā drīzāk ir īpašība, ar kuru man vajadzētu lepoties. Pateicoties viņai, esmu sapratusi, ka būt neaizsargātam skarbajā un nežēlīgajā pasaulē, piemēram, mūsu, ir spēks.

Esmu stipra, jo mani ir izaudzinājusi māte, kura vienmēr bija man blakus. Vienmēr klāt, lai mani paceltu, kad es nokrītu. Vienmēr blakus, lai palīdzētu man mācīties. Vienmēr blakus, lai runātu par visu, kas mani satrauc. Vienmēr blakus, lai sniegtu man padomu. Vienmēr blakus, lai upurētu sevi manas labklājības labā.

Esmu stipra, jo mani ir izaudzinājusi māte, kura man vienmēr ir atgādinājusi par manu vērtību. Cilvēks, kurš man ir iemācījis, ka man nekad nevajadzētu atteikties no saviem sapņiem citu dēļ. Skaista dvēsele, kura man vienmēr ir teikusi, ka man jāsaglabā savi standarti un jātur galva augstu, un nekad, nekad nevienam neļautu izmantot manu laipnību.

Esmu stipra, jo mani ir izaudzinājusi māte, kas man ir iemācījusi, ka laipnība un godīgums ir laimes atslēgas. Esmu stipra, jo man ir paveicies, ka viņas dēļ es ienācu šajā pasaulē. Kā tīrs un īsts indivīds, kuram ir mīlestības pilna sirds. Mīlošs cilvēks, kuram ir dvēsele, kas spīd spožāk par rīta sauli. Dzīves paraugs. Patiesa iedvesma.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!