Dažreiz pat visstiprākās sievietes nogurst būt tik stipras

Dažreiz pat visstiprākās sievietes nogurst būt tik stipras

Viņa ir stipra, drosmīga, neatkarīga un kaislīga sieviete, kurai šķiet, ka viņai viss ir izplānots. Sievietes tips, kura lepni nēsā savu mirdzošo smaidu un turpina savu dienu, tāpat it kā nekas nekad nebūtu noticis.

Viņa ir sieviete, kura jūs uzreiz uzmundrina ar savu skaisto smaidu. Sieviete, kas uzmundrina jūsu dienu ienākot istabā un kura bezgalīgi mīl visu sev apkārt.

Sieviete, kura uz saviem pleciem nēsā visu šīs pasaules bagāžu.

Tomēr viņa izskatās tā, it kā viņai prātā nav pilnīgi nekādu rūpju.

Viņa pārdzīvo dzīvi, slīdot cauri visādām problēmām. Sirdssāpes. Neveiksmīgas, disfunkcionālas attiecības. Vilšanās. Kļūdas.

Cilvēki skatās uz viņu un domā, ka viņai viss ir. Viņai viss viņas dzīvē ir salikts pa plauktiņiem. Jo viņa ir spēcīga un veiksmīga. Priecīga un jautra. Vienmēr gatava palīdzēt draugam.

Bet viņi zina tik maz par viņu, un tieši tas ir tas, ko viņa vēlas, lai viņi redzētu.

Jā, viņas – es visu varu, attieksme liek domāt, ka viņai ir bieza āda un elastīga sirds, taču tas ir tas, ko viņa vēlas parādīt.

Viņa var šķist nesalaužama, taču ne viens vien cilvēks zina to, kādas sajūtas ir viņas sirdī. Faktiski neviens cits cilvēks nekad nevarētu izturēt sāpes, kuras viņa nes sevī.

Cilvēki viņu redz dienas laikā, kad viņa ir tērpusies ar daudzsološu smaidu, un kad viņai pietiek enerģijas izlikties. Bet neviens nezina, kā viņa izskatās un jūtas naktī, kad pēc garas cīņas dienas viņa beidzot noliekas uz savas gultas un murgi sāk atklāties.

Viņa ar to visu tiek galā pati.

Viņa dod priekšroku ciest klusumā. Tāpēc, ka viņa pārāk daudz baidās parādīt savas nepilnības nežēlīgajai, zemiskajai pasaulei. Viņa pārāk daudz baidās izģērbt savu dvēseli kailu un atklāt to citiem. Cilvēki viņu raksturo kā visjautrāko meiteni. Spilgtāko saules stariņu. Dinamisku. Visu problēmu risinātāju. Viņi visi nāk pie viņas, lūdzot padomu par viņu jautājumiem.

Jo viņa vienmēr zina, ko darīt. Viņa ir tā, kurai vienmēr ir sakārtota dzīve.

Tātad, viņa tikai pamāj ar galvu un piedāvā viņiem padomus par viņu pasaules problēmām, kaut arī vienīgais, ko viņa vēlas, ir kliegt no plaušu apakšas un pateikt, ka viņiem nav ne jausmas, kādas ir patiesās problēmas. Bet viņa atrod veidu, kā apturēt viņas vēlmi kliegt un vienkārši klausīties. Jo, galu galā, viņa ir laba draudzene. Galu galā “nevienam no maniem jautājumiem nevajadzētu būt viņu problēmām”, viņa domās un risinās visu pati. Tātad, kad viņa pārnāk mājās, visa nedrošība, bailes un iekšējie dēmoni iznāk viņu spīdzināt. Lai arī kā viņai labāk patīk palikt vienai, viņa ienīst šīs melanholiskās pusnakts stundas. Jo tieši tad viņi viņai uzbrūk.

Tātad, redzat ... kaut arī viņas mirdzošās bruņas šķiet neiznīcināmas, sāpīgās emocijas un skaļā nedrošība viņu kontrolē.

Viņas nedrošība jaucas ar viņas pašpārliecinātību, bailes nogalina pēdējās cerības atrast laimi un dēmoni liek viņai justies nevērtīgai. Bezjēdzīgai. Vienai.

Bet ko viņa neapzinās, ir tas, ka viņa ir daudz spēcīgāka, nekā to saprot. Viņa ir varena. Un viņa ir ellē ratā drosmīga!

Jūs zināt, kāpēc?

Jo viņa nepadodas!

Iespējams, ka viņa cīnās, bet katru dienu izlemj virzīties uz priekšu. Par spīti bēdām. Neskatoties uz intensīvajām sirdssāpēm.

Pēc visa piedzīvotā viņa joprojām atrod veidu, kā no rīta piecelties, izrakt pēdējās cerības un smaidīt caur sāpēm. Viņa ir spēcīga, jo viņai izdodas pārdzīvot šīs pasaules nežēlību un joprojām stāvēt uz savām kājām.

Un tas prasa lielu drosmi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!