Tētis ietekmē meitas dzīvi vairāk kā mamma. Mammai nav pa spēkiem aizstāt vienīgo un nozīmīgāko vīrieti meitas dzīvē

Tētis ietekmē meitas dzīvi vairāk kā mamma. Mammai nav pa spēkiem aizstāt vienīgo un nozīmīgāko vīrieti meitas dzīvē

Lielākajā daļā ģimeņu par prioritāti liekas,ka audzināšanā galvenā loma ir mammai.Ar puišiem tā arī ir – mammas loma ir ārkārtīgi svarīga, bet meitenēm attiecības ar tēti bieži kļūst par stūrakmeni.

Lai kā mamma necenstos, viņai nav pa spēkiem aizstāt vienīgo un nozīmīgāko vīrieti meitas dzīvē.

Tēvs ir svārīgs meitas emocionālajai meitas attīstībai.

Vajadzīgā uzmanība un sirsnīgā mīlestība sniedz meitenei drošības un komforta sajūtu, pašapziņu un pašpārliecinātību. Un tas ietekmē sievišķību un pašvērtējumu, panākumus daiļā dzimuma nākotnē. Priekš mīloša tēta meita būs vienmēr pati-pati, viņa lepnums un dvēseles gaisma.

Sajūtot tik ļoti vajadzīgo tēta mīlestību meitene aug un sajūt vīrieša uzmanību, cieņu, pieklājību un mīlestību. Šādi augošajai meitenei ir mazāk baiļu un viņa zina kā pareizi pieņemt laipnību un mīlestību, ko viņa jau ir guvusi bērnībā.

Kadēļ tētis ir svarīgs no praktiskā viedokļa

Pieaugušas meitenes ar “stiprāku dzimumu” psiholoģiskā attieksme pret saskarsmi un uzvedības programmām, nākotnes pavadones izvēle lielā mērā ir atkarīga no meitas attiecībām ar tēvu. Tātad, ja meitenes tuvumā nav tēta (viņa aug bez tēta vai viņš ļoti tiek noņemts no izglītības), tad nākotnē ir liela varbūtība, ka viņa uztvers vīriešus kā “svešiniekus”.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!