Dāvanas ar sliktu enerģētiku, kuras nevajadzētu pasniegt

Dāvanas ar sliktu enerģētiku,  kuras nevajadzētu pasniegt

Izvēloties dāvanu, daudzi pat neizdomājas par to, ka daži priekšmeti patiešām varētu būt sliktas enerģētikas nesēji un var nodarīt ļaunu. Uzzinot, kādas dāvanas var būt bīstamas, būs vieglāk izvēlēties patiešām vērtīgu dāvanu.

Dvielis. Viens uzdāvināts dvielis var kļūt par ģimenes strīda iemeslu, bet, ja izvēle tomēr ir kritusi tieši uz pirtslietām, tad labāk būtu dāvināt komplektu.

Maciņš vai krājkasīte. Tukšu šo lietu dāvināšana - tas ir uz zaudējumiem. Tiem, kas tomēr grib iepriecināt tuvinieku ar skaistu maku vai krājkasi, tajos noteikti ir jāieliek vismaz pa kādai monētai.

Mākslīgie ziedi. Dāvanas, kas nes “nedzīvu enerģētiku”, dāvināt nav pieņemts, lai nepiesauktu ģimenei nelaimes un bēdas. Labāk šādas lietas atstājiet veikala plauktā.

Dakšiņas un naži. Jebkuri asi priekšmeti nav piemēroti dāvināšanai. Pēc ticējuma, tie var kļūt par strīda iemeslu, kā arī piesaukt slimību tam, kam tie tiek pasniegti.

Pārdāvinātas lietas. Otro reizi dāvināt kādu lietu tiek uzskatīts par sliktu toni. Ja no tās ir nepieciešams atbrīvoties, to vienkārši atdod vai pārdod par simbolisku samaksu. Turklāt pārdāvinātā lieta var atņemt labklājību un veiksmi dāvinātājam.

Spoguļi. Šie priekšmeti tiek uzskatīti par mistiskiem, un dāvināt spoguli varētu būt bīstami negatīvās enerģētikas dēļ, kuru izplatīs šis interjera priekšmets.

Pulkstenis. Uzskata, ka dāvināt pulksteni - tas ir uz drīzu šķiršanos. Daudzās kultūrās pastāv ticējums, ka dāvinātais pulkstenis sāk atskaitīt dzīves gadus, saīsinot tos ar katru rādītāja kustību.

Jaundzimušo drēbītes. Par sliktu zīmi tiek uzskatīta bērnu drēbīšu dāvināšana vēl nedzimuša mazuļa māmiņai.

Pērles. Neraugoties uz to, ka pērļu kaklarotas, auskari un kuloni ir ļoti skaisti, dāvināt tos nevajag. Saskaņā ar ticējumu, pērles nes postošu enerģiju, un tās drīkst iegādāties tikai priekš sevis.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!