8 priekšvēstneši drīzām jūsu attiecību beigām

8 priekšvēstneši drīzām jūsu attiecību beigām

Lūk, astoņas pazīmes, kas liecina par to, ka jūs un jūsu partneris drīz izšķirsieties:

“Visas attiecības balstās uz uzticēšanos, un, jā tā kaut kāda iemesla dēļ pazūd - attiecības ir nolemtas iznīcībai. Vēl vairāk, ja attiecībās pastāv atklātības trūkums, tas var būt par iemeslu arī daudzām citām problēmām.”

Daudzi cilvēki jūt, ka viņu attiecības kuru katru brīdi beigsies. Pastāv daudz pazīmju, pēc kurām var saprast, ka reiz stiprās un laimīgās attiecības vairs nav tādas abiem partneriem. Parasti pienāk noteikts brīdis, kad cilvēks saprot, ka attiecības ir beigušās.

Taču tas nemaz nav tik slikti, jo attiecības ar neīsto cilvēku varētu traucēt jums satikt savu otro pusīti. Dažos gadījumos cilvēki arī pēc izšķiršanās paliek labi draugi.

Rakstnieks un psiholoģijas profesors Džons Gotmans, kurš ir pazīstams ar saviem darbiem par šķiršanās varbūtību, apgalvo, ka partneri sāk attālināties viens no otra tad, kad viņu attiecībām drīzumā ir jābeidzas. Tādēļ, ja jūs jau laikus ievērosiet pazīmes un sapratīsiet, ka jums nav lemts būt kopā, jums būs vieglāk pārdzīvot šķiršanos.

8 pazīmes, ka jūs drīz škirsities:

Jūsu partneris un jūsu attiecības ir galvenais jūsu stresa iemesls

Vairumam cilvēku viņu partneru kompānija palīdz samazināt stresu. Bet tomēr dažiem cilvēkiem mēdz būt tādi periodi, kad jau pati doma par laika pavadīšanu ar savu partneri rada jums stresu. Tā ir viena no pazīmēm, ka jūsu attiecības ir sevi izdzīvojušas. Ja kopīga laika pavadīšana ir kļuvusi jums par pienākumu - tādas attiecības nenesīs neko labu un tikai sāpinās gan jūs, gan jūsu partneri. Pēc šķiršanās jūs atklāsiet, ka esat kļuvuši laimīgāki un spēsiet virzīties tālāk.

Jūs neesat noskaņoti ilgstošām attiecībām

Vai jūs savu partneri redziet sev līdzās, iedomājoties sevi pēc dažiem gadiem? Ja atbilde ir jā, tad ko jūs izjūtat: prieku vai izmisumu? Ja otro, tad tādas attiecības nav jēgas turpināt.

Doktors Gotmans piebilst: “Kad partneri attālinās viens no otra, viņi sāk domāt, kā notiekošais atsaucas uz viņiem personīgi, bet nevis uz viņiem abiem kā pāri. Viņiem galvenais, ko vēlas viņi paši, bet partnera vēlmes viņi ignorēs.”

Ir briesmīgi apzināties, ka cilvēks, ar kuru jūs šobrīd esat kopā, nav tas, ar kuru jūs gribētu nodzīvot visu atlikušo dzīvi. Tiklīdz jūs paši sev tajā atzīsieties, jums būs vieglāk aiziet no viņa.

Jūs vairs nesatiekaties tā kā agrāk, un tas jūs nesatrauc

Ja jūs varat pavadīt vairākas dienas, neparunājoties ar savu partneri, pat nepiezvanot vai nenosūtot ziņu, un tas jūs neuztrauc, tā ir zīme, ka jūs vairs neesat tik ieinteresēti attiecībās kā agrāk. Nebūs nekā slikta, ja jūs vienu dienu pavadīsiet viens bez otra, taču vairums cilvēku vēlētos kaut vai vismaz pārliecināties, vai partnerim viss ir kārtībā. Ja tas nav par jums, parunājiet par to ar savu partneri, varbūt viņš izjūt to pašu. Ja tā, tad iespējams, ka priekš jums abiem būtu labāk izbeigt attiecības.

Jūs jūtaties laimīgāks bez sava partnera

Introverti jūtas komfortablāk vienatnē ar sevi, taču pat viņiem labāk patīk pavadīt laiku sava partnera kompānijā. Ja esat ievērojuši, ka, paliekot vienatnē, jūs izjūtat atvieglojumu, tā ir skaidra pazīme, ka jūs ir pārstājusi interesēt jūsu partnera uzmanība un klātbūtne.

Koučinga speciāliste Aisedora Bauma uzskata, ka, ja jūs un jūsu partneris apzināti nevēlaties laiku pavadīt kopā un pat izvairāties viens no otra, tas nozīmē, ka jūs esat zaudējuši interesi par šīm attiecībām un vislabāk būtu šķirties. Ja jūs esat laimīgi kopā ar savu partneri, jums gribēsies kopā pavadīt katru minūti.

Jūsu partneris ir pelnījis to, kurš vēlēsies būt viņam blakus. Ja jūs neesat spējīgi to izdarīt, atlaidiet viņu un ļaujiet viņam atrast to, kurš spēs.

Jūs aizdomājieties par šķiršanos

Ja jūs biedē pat doma pat šķiršanos, - ar jūsu attiecībām viss ir kārtībā. Tomēr, ja šādas domas jums uzmācas arvien biežāk, tad varbūt ir vērts tā arī izdarīt. Attiecībās ar cilvēku, ar kuru jums ir lemts būt kopā, jūs pat nepieļautu domu par šķiršanos.

Jūsu partneris draud jūs pamest

Parasti šādas frāzes tiek izmantotas, lai manipulētu ar partneri strīdos un konfliktos. Ja jūs ievērojat, ka arī jūsu partneris tā rīkojas, tātad šīs attiecības viņam neko nenozīmē.

Attiecību speciāliste Kira Asatrjana apgalvo: “Ja jums liekas, ka jūsu partneris jebkurā brīdī var aiziet no jums, - jūsu attiecības ir nestabilas. Kad jūs sapratīsiet, ka viņam ir vienalga, jūs mocīsiet sevi un gaidīsiet, kad viņš jūs pametīs. Vai tas ir tā vērts?”

Nē, protams, tas nav tā vērts, jo tas nav pareizi. Tādā gadījumā negaidiet un izbeidziet attiecības pirmie, kamēr jūsu partneris pats to nav izdarījis.

Jūsu partnerim ar jums ir ērti

Vēl viena pazīme, kas liecina, ka jūsu attiecības ir nolemtas iznīcībai, - jūs esat ievērojuši, ka jūsu partneris ir pieradis pie jums un paliek ar jums tikai tāpēc, ka jūs esat līdzās. Tas aizvaino, un uz tā nenoturēsies nevienas ilgstošas attiecības. Jūs esat pelnījuši to, kurš patiešām vēlēsies būt jums blakus, bet nevis to cilvēku, kurš turpina ar jums satikties tikai tādēļ, ka viņam tā ir ērti.

Jūsu partneris jūs kontrolē

Attiecībās abiem partneriem jābūt līdzvērtīgiem. Tiklīdz jūsu partneris sāk kontrolēt visu jūsu dzīvi, sākot ar to, ko jūs darāt, un beidzot ar to, ar ko jūs tiekaties, - ir pienācis laiks aizdomāties par to, ka būtu jāiet prom.

Izbeigt attiecības nemēdz būt viegli, īpaši, ja sāksiet atcerēties visu labo, ko esat kopā piedzīvojuši. Tomēr pienāk tāds brīdis, kad jūs saprotat, ka labie brīži nevar kompensēt visus sliktos. Šķiršanās - tās nav beigas. Izbeidzot šīs attiecības, jūs atbrīvosieties no kontroles un dažos gadījumos pat spēsiet palikt draugi. Attiecībām ir jārada prieks abiem partneriem un reizēm ir jāprot atlaist cilvēku, lai dotu sev un viņam iespēju atrast savu laimi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!