7 piesardzības pazīmes, ka esat iestrēdzis attiecībās ar "toksisku partneri"

7 piesardzības pazīmes, ka esat iestrēdzis attiecībās ar "toksisku partneri"

Jūs domājiet, ka zināsiet, kad jūs būsiet toksiskās attiecībās, vai ne?

Tas taču ir pārāk acīmredzami, lai to neapzinātos. Vai varbūt nē?

Pavisam nesen es runāju ar draudzeni, kuru neesmu redzējusi ļoti ilgu laiku.

Viņa iekļuva nopietnās attiecībās un pazuda. Bet, uzskatot, ka viņa ir tāda veida persona, kas iemīlas un aizmirst par ikvienu citu un jebko citu, es jau sen sapratu. Viņai ir savs dzīves laiks, un viņa nevar uztraukties par neko citu, kā tikai savu partneri.

Tas, ko neviens nezināja, bija fakts, ka viņa bija dziļi nepatikšanās. Viņa tikās ar ļoti kaitīgu cilvēku, bet, diemžēl, viņa bija pēdējā, kas to saprata. Viņa pat nezināja par viņa manipulācijām. Attaisnojot viņa izturēšanos un pārliecinot sevi, ka “tāds viņš vienkārši ir”, viņa zemapziņā piespieda sevi pieņemt manipulācijas no viņa. Ir pienācis laiks pamosties. Attiecību ļaunprātīga izmantošana ir reāla. Tas varētu būt kaut kas niecīgs attiecībās, toties bīstams.

Tātad, visiem jums, kuriem šķiet, ka kaut kas nav kārtībā, bet neesat pārliecināti, vai jūs to varētu nosaukt par ļaunprātīgu izmantošanu, šeit ir 7 pārliecināti rādītāji, ka jūsu attiecības ir toksiskas. Vai jūsu partneris dara kādu no šīm lietām?

1. ATŅEM JUMS JŪSU BRĪVĪBU

Toksiski partneri kontrolē un rīkojas ļaunprātīgi. Viņi uzskata, ka viņiem ir tiesības izvēlēties visu viņu partneru vietā. Tas, kas sākas kā nevainīgi smiekli par apģērbu, ko jūs izvēlējāties vilkt, ātri pārvēršas attiecībās no elles, kad viņi faktiski izvēlas draugus, ar kuriem jums ir atļauts tikties. Ja pamanāt šādu izturēšanos savā partnerī, rīkojieties ātri un dodieties prom, pirms nav par vēlu.

2. KRITIZĒ JŪS

Arī varmākas ir ļoti pazemojoši. Pazemojot citus, tas ir ātrākais ceļš uz augšu. Katra ideja, katra pārliecība, katrs viedoklis, katra sajūta, ar kuru dalāties, viņiem ir “nenobriedusi” un “muļķīga”. Ja jums šķiet, ka katru reizi, kad jūs kaut ko pasakiet vai izdariet, jūs pārdomājiet savas izvēles iemeslu, jums, iespējams, vajadzētu labāk padomāt par to, kur ir jūsu attiecības un kas patiesībā ir cilvēks, kuram jūs veltījāt savu sirdi.

3. RĪKOJAS NEPAREDZAMI UN EKSPLOZĪVI

Ticiet man. Jūs to neredzēsiet uzreiz. Vienu minūti viņi var būt laipni un mierīgi, bet nākamo sekundi viņi var kļūt par visbīstamākajiem monstriem, kuri darīs visu, kas ir viņu spēkos, lai iznīcinātu jūsu pašsajūtu.

4. NOVEĻ VAINU UZ JUMS

Toksiski partneri reti uzņemas atbildību par savu uzvedību. Pirmais cilvēks, kuru viņi vainos, vienmēr būsiet jūs. Pat ja viņi rīkojas neuzkrītoši, savtīgi un impulsīvi bez patiesa iemesla, jūs pats būsiet atbildīgs pie tā, ka viņi ir dusmīgi.

5. BIEŽI VIEN VIENKĀRŠI KLUSĒ UN NERUNĀ, LAI JŪS IEBIEDĒTU UN DISCIPLINĒTU

Klusēšana un nerunāšana ir viens no viņu iecienītākajiem ieročiem pret jums. Kad jūsu partneris noslēdzas sevī un soda jūs ar klusēšanu, jūsu rokas ir praktiski sasietas. Jūs pat neesat pārliecināts par to, kas ar viņiem notika, nemaz nerunājot par to, kas jums būtu jādara, lai viss atkal būtu kārtībā. Ja pamanāt šīs aizdomīgās izmaiņas viņu uzvedībā, nebaidieties tām stāties pretī. Nedrīkst klusēt. Jo vairāk jūs pieņemsiet pašreizējo saspringto situāciju, jo spēcīgāka tā kļūs ar katru reizi.

6. IEROBEŽO JŪSU PIEKĻUVI JŪSU FINANSĒM

Neļaujiet viņiem jūs pārsteigt. Ļaunprātīgi partneri darīs visu, lai pilnībā kontrolētu visu jūsu eksistenci. Tas attiecas ne tikai uz jūsu prātu un ķermeni, bet arī uz jūsu materiālo mantu vai jebkurām citām iespējamām nepilnībām, kas var palīdzēt jums izvairīties no viņu spīlēm. Finanses, personīgās mantas un īpašumi ir pirmie to sarakstā. Bez šīm lietām jūs esat iestrēdzis varmāka nagos.

7. ATVAINOJAS PAR VIŅU IZTURĒŠANOS, BET NEKAD TO NEMAINA

Šī lieta ir viņu manipulatīvo spēļu pamatā. Toksisks partneris atvainosies par visu, ko viņi jums nodarījuši, un pievilinās jūs atpakaļ viņu slazdā, apsolot, ka viņi mainīsies. Vai jūs vēlaties patiesību? Tas viss ir meli. Rūgti saldi meli, kuri ir rūpīgi iesaiņoti ar zīda bantīti, lai izkropļotu jūsu realitāti un iespiestu jūs aizmirstībā, lai jūs vairs nesaprastu, kas ir kas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!