15 cīņas, ar kurām tu saskaries katru dienu, savas augsti funkcionējošās depresijas dēļ

15 cīņas, ar kurām tu saskaries katru dienu, savas augsti funkcionējošās depresijas dēļ

Mūsdienās daudzi cilvēki cīnās ar depresiju. Pat ja no ārpuses viņi izskatās tā, itkā viņiem viss būtu lieliski, jūs nekad nezināt, ko viņi slēpj iekšpusē - ar kādām kaujām viņi cīnās. Augsti funkcionējoša depresija ir reāla problēma, un cilvēki, kuri ar to saskaras, ikdienā izjūt daudz sāpes un stresu, cenšoties izskatīties “normāli”.

Tātad, zemāk atradīsit 15 lietas, kas ir kopīgas jums visiem, ja katru dienu cīnāties ar augsti funkcionējoši depresiju.

1. Tikai tāpēc, ka jūs izskatāties tā, itkā jums viss ir labi, nenozīmē, ka jums viss ir kārtībā. Tas ir tā, ka jūs pastāvīgi cenšaties parādīt cilvēkiem, ka jūtaties labi, kaut arī iekšpusē jūs esiet salauzts.

2. Jūs vienmēr atrodaties uz sabrukuma robežas. Jūs katru dienu smagi cīnāties ar to, lai jūsu emocijas tiktu noslāpētas, lai jūs neizplūstu asarās.

3. Jūs dažreiz esat patiešām kaprīzs. Un tā nav jūsu vaina. Tieši jūsu depresija liek jums justies aizkaitinātiem par visu un visiem.

4. Nav svarīgi, vai jūs esat laimīgs vai skumjš - jūsu prāts nemitīgi pārdomā. Jūs katru dienu cīnāties ar savu prātu, mēģinot to izslēgt un nomierināties. Tomēr, jūs tkai izliekaties, ka jums viss ir labi, jo nevēlaties, lai citi domā, ka jums iet slikti.

5. Tikai tāpēc, ka citi cilvēki no malas neredz simptomus, nenozīmē, ka slimība ir “tikai jūsu prātā”. Depresija ir īsta. Depresija ir reāla, un visiem tas būtu jāzina.

6. Jūs vienmēr atbalstāt citus, bet, kad runa ir par jums, ir grūti pašam sevi atbalstīt. Jūs varat palīdzēt ikvienam un būt klāt jebkuram. Bet jums šķiet, ka nevariet sev palīdzēt un parūpēties par sevi tā, kā jūs to dariet attiecībā uz citiem.

7. Tikai tāpēc, ka jums vakar viss bija labi, nenozīmē, ka šodien jums arī viss būs labi. Tāda ir depresijas gaita. Vienu dienu jūs varat būt laimīgs, bet nākamā diena var tikt sabojāta.

8. Tikai tāpēc, ka jums šodien izdevās būt produktīvam, nenozīmē, ka nākamajā dienā būs tāpat. Pat visproduktīvākajiem cilvēkiem ir kritumi un iekšējās cīņas, ar kurām viņi cīnās katru dienu. Nekad nepieņemiet to, ka kādam viss ir labi, jo viņiem no ārpuses viss izskatās kārtībā.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!