5 psiholoģiski paņēmieni, lai vīrietis negribētu no jums aiziet

5 psiholoģiski paņēmieni,  lai vīrietis negribētu no jums aiziet

Nevajag paļauties uz to, ka mīlošs vīrietis nekad nekur nepazudīs. Vienmēr ir jāuztur viņa jūtas pret jums.

Iekarot vīrieti nav nemaz tik sarežģīti, kā pirmajā mirklī varētu likties. Pašā sākumā sievietei veiksmīgi izdodas uzturēt kaisli attiecībās. Bet, jo ilgāk tās turpinās, jo grūtāk ir vīrieti noturēt sev blakus. Lai justu izredzētā mīlestību un pieķeršanos arī pēc “pierīvēšanās” perioda, ķert sajūsmas pilnus skatienus un nešaubīties, ka visas citas sievietes viņam neeksistē, nāksies pielikt ne mazums pūļu. Piedāvājam dažus pārbaudītus paņēmienus, lai vīrietis vēl vairāk vēlētos būt jums līdzās.

Neuzbāzieties viņam ar lūgumiem un prasībām

Stiprā dzimuma pārstāvji ļoti novērtē sievietes, kuras spēj pašas par sevi parūpēties, nebaidās no dzīves grūtībām un sasniedz mērķus pašas saviem spēkiem. Vīriešiem patīk apzināties, ka līdzās ir sieviete, kas nav pastāvīgi jāauklē. Ja ir vēlēšanās vēl stiprāk sev piesaistīt vīrieti, ir jāiegaumē šī vienkāršā patiesība: nedrīkst pārvērsties kaut kādā infantilā radījumā, kurš pat soli nespēj spert bez vīrieša atbalsta. Pašpietiekama sieviete, kura neuzbāzīsies ar saviem lūgumiem un gaudām, tiks augstu vērtēta.

Uzlādējiet viņu ar savu dzīves mīlestību

Uz sadzīves problēmām ieciklējusies sieviete diez vai izraisīs vīrietī ilgstošu interesi un noturēs sev blakus. Nevajag domāt, ka pārmērīgs saimnieciskums un mīlestība uz trauku mazgāšanu un mājas uzkopšanu padarīs jūs īpaši pievilcīgu izredzētā acīs. Protams, ka nevienam nepatīk arī nevīžas un baltrocītes, bet pārvērsties par mājkalpotāju arī nevajadzētu. Sievietei ir jāprot gūt baudu no dzīves. Tas nozīmē, ka plānotās mājas uzkopšanas vietā, kuras perspektīva biedē vīrieti līdz drebuļiem, sieviete var izrauties kopā ar viņu īsā atvaļinājumā uz pāris dienām - dodoties uz jūru vai uzslienot teltiņu tuvējā mežā. Ja nav iespēju nekur aizbraukt, derēs arī vienkārši romantisks vakars, pavadīts ārpus mājas.

Ieklausieties tajā, kas vīrietim patiešām vajadzīgs

Stipras attiecības - tās ir rūpes vienam par otru, sapratne un otra vajadzību apmierināšana. Un tas attiecas ne tikai uz vīrieša pienākumu izpildīt savas izredzētās vēlmes. Sievietei ir jāatdara ar to pašu. Vīrietis patiešām novērtēs savas mīļotās centienus ieklausīties viņa vēlmēs un uztvert tās nopietni. Diemžēl daudzas sievietes attiecībās kļūst pārāk egoistiskas, un tas pakāpeniski atgrūž vīrieti. Sieviete, kas spēj klausīties un sadzirdēt savu izredzēto, sniedzot viņam to, par ko viņš sapņo, kļūs viņa acīs par īstu dievieti. Un viņam ne prātā nenāks skatīties uz citām.

Dodiet vīrietim vairāk brīvības

Lai cik tas paradoksāli skanētu, bet noturēt vīrieti var tikai, dodot viņam vairāk brīvības. Viņam nav jājūtas, kā zvēram krātiņā, kuram ir liegts paust savu viedokli un rīkoties pēc saviem ieskatiem. Jo vairāk dāma cenšas viņu sev “piesiet”, neļaujot viņam nekur spert ne soli, jo vairāk viņš sapņo tikai par to, kā izrauties brīvībā. Ja nevēlaties zaudēt savu otro pusīti, izbeidziet viņu pastāvīgi kontrolēt, pieprasīt atskaites par katru kustību un pārmest viņa vēlēšanos kaut dažreiz pavadīt laiku bez jums.

Kļūstiet vienlaicīgi par vīrieša labāko draugu un viņa sapņu sievieti

Ja sieviete, kas savam izredzētajam ir kļuvusi par īstu draugu, kurš prot uzklausīt un saprast, vēl arī izskatās, kā viņa sapņa iemiesojums, aiziet viņš viennozīmīgi negribēs. Citiem vārdiem sakot, nedrīkst nolaisties, jebkurā situācijā ir jāizskatās, kā īstai lēdijai, un jāuztur mājīgums, lai vīrietis vienmēr vēlētos atgriezties mājās. Taču ne mazāk svarīgi ir iemācīties būt mierīgai, savaldīgai, prast atbalstīt grūtā brīdī un nebaidīties pašai vērsties pie izredzētā pēc atbalsta, ja tas nepieciešams.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!