10 pazīmes, kas liecina, ka nogurusi ir jūsu dvēsele, nevis ķermenis

10 pazīmes, kas liecina,  ka nogurusi ir jūsu dvēsele, nevis ķermenis

Biežāk pievērsiet uzmanību tam, ko vēlas jūsu dvēsele...

Kad mums dzīvē nākas iziet cauri ilgstošiem ļoti spēcīga mentālā, emocionālā un reizēm arī fiziskā stresa periodiem, bieži vien mūsu dvēsele var ieslīgt ārkārtēja noguruma stāvoklī, kas ārēji ļoti līdzinās depresijai. Un, lai kā mēs censtos uzlabot savu garastāvokli, cenšoties domāt pozitīvi un noskaņojoties uz enerģiskām domām un rīcību, mēs tik un tā jūtamies bezgala novājināti. Arī mūsu dvēselei ir vajadzīgs laiks, lai izdziedinātos, tāpat, kā salauztam kaulam ir nepieciešams laiks, lai tas atkal saaugtu. Un, lai arī mūsu dvēsele nav redzama (atšķirībā no salauztas rokas vai kājas) , tās veselība un labklājība ir ļoti svarīga mūsu ķermeniskajam apvalkam, tāpēc pret dvēseles dziedināšana ir jāattiecas ar tādu pašu uzmanību, kā pret ķermeņa brūču ārstēšanu.

Lūk, 10 pazīmes, kas norāda, ka jūsu dvēsele ir novārgusi un zaudējusi enerģiju:

1.Vienīgais, ko jūs visas dienas garumā vēlaties, ir atpūsties un atgulties, kaut vai uz brīdi. Jūs bieži piesēžat atpūsties, cenšaties pasnaust, jums no rīta ir grūti piecelties. Jūsu miegs ir kļuvis sekls un nemierīgs, jo sapņi kļūst ļoti piesātinātāki, bet murgi - reālāki.

2.Jums liekas, ka sāp viss ķermenis. Jūs varat izjust sasprindzinājumu, galvas reiboņus, sāpes kuņģī, redzes izplūšanu un galvassāpes - pēkšņi un bez jebkāda iemesla.

3.Ja kāds jums jautā, kas jums vainas, jūs pat nezināt, ko atbildēt. Jūs nemaz lāgā nezināt, ko pašlaik jūtat. Zināt, ka notiek kaut kas sarežģīts, bet nespējat izskaidrot, kādēļ jūs jūtaties tieši tā, un vēl vairāk - kāpēc jūs nekā nespējat izkļūt no šī stāvokļa.

4.Jūs bieži jūtaties saskaldīts pa daļām un dezorientēts, jo ir traucēta sinhronizācija starp jūsu ķermeni un dvēseli.

5.Jūsu emocijas pastiprinās - gan pozitīvās, gan negatīvās. Jūs kļūstat par neticami emocionālu cilvēku, un varat pat pēkšņi sākt raudāt bez redzama iemesla. Garastāvokļa svārstības jums kļūst jau ierastas. Vienā brīdī jūs pārpilda mīlestība pret visu pasauli, bet jau pēc mirkļa jūs jūtaties viens visā pasaulē.

6.Jūs pastāvīgi izjūtat vieglas panikas lēkmes vai hronisku satraukumu.

7.Jūs jūtaties vientuļi, pat atrodoties starp citiem cilvēkiem. Jūs sākat šaubīties par apkārtējiem, minot, vai tik viņiem nav padomā kas slikts, vai jūs variet viņiem uzticēties, tāpēc saskarsmē ar viņiem bieži esat durstīgi kā ezis.

8.Jūs izjūtat rūgtumu, skaudību, dusmas un nožēlu attiecībā pret visu, kas notiek ap jums. Lai gan parasti jūs esat līdzjūtīgs, piedodošs un gādīgs cilvēks.

9.Jūs pastāvīgi jūtaties noguris, un jebkura fiziska aktivitāte noved jūs līdz spēku izsīkumam. Jums pastāvīgi trūkst enerģijas fiziskai aktivitātei, bet nodarbības sporta zālē un fiziskie vingrinājumi nesagādā prieku, pārvēršoties par smagu darbu.

10.Jūs bieži izjūtat bailes un neesat pārliecināts par savu nākotni. Reizēm jūs jūtaties tik novārdzis un iztukšots, ka jums gribas vienkārši savākt savas mantas un aizbraukt tālu, tālu, turp, kur jūs varētu sākt savu dzīvi no jauna. Jums nemaz vairs nav interesanti nodarboties ar to, kas kādreiz sagādāja prieku.

Ja jūs jūtaties tieši tā, tad tas nozīmē, ka ir pienācis laiks nostādīt savas intereses pirmajā vietā un parūpēties par savu dvēseli. Centieties vairāk atpūsties, izslēdziet telefonu un datoru, pavadiet laiku, darot kaut ko tādu, kas sniedz gandarījumu. Izvairieties no negatīvām domām un negatīvām tēmām iekšējās sarunās ar sevi. Pārstājiet sevi kritizēt un runāt par sevi noniecinošā manierē. Kad jūs iemācīsieties biežāk pievērsties savai dvēselei, jūs pamazām savā dzīvē atbrīvosieties no visa tā, kas liek jums justies novājinātam un iztukšotam, tā vietā koncentrējoties uz patīkamām domām un dzīves pieredzes gūšanu, kas piepildīta ar skaistumu un pozitīvu enerģiju.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!