7 brīnumprodukti, kuri attīra organismu labāk par jebkurām zālēm

7 brīnumprodukti, kuri attīra organismu labāk par jebkurām zālēm

Ārsti noklusē šo!

Saraksts ar veselīgiem produktiem, kuri attīra orgainismu, labāk par jebkurām zālēm! Jautājums par organisma attīrīšanu, bieži vien tiek novests līdz absurdam. Galoni eļļas, citronu sulas un citi līdzekļi bieži vien noved cilvēkus līdz slimnīca palātai. Pietiek vien padomāt un pievērst uzmanību vienkāršiem produktiem, kuri attīra organismu daudz labāk par jebkurām zālēm un nav spējīgi kaitēt organismam. Ko lietot uztura, lai panāktu pēc iespējas labāku organisma attīrīšanos?

Puķkāposti

Puķkāpostos ir ļoti liels daudzums šķiedrvielu, kas palīdz izvadīt smagos metālus un toksīnus no zarnu trakta. Tie arī satur organiskās skābes, kas pozitīvi ietekmē gremošanu un sabilizē mikrofloru. Bet tas vēl nav viss. Puķkāpostu sastāvā ir retais vitamīns U, kurš neitralizē bīstamas vielas un piedalās vitamīnu sintēzes procesos un pat ārstē čūlas.

To lietot var svaigu, skābētu vai pat suls veidā.

Bietes

Biets ir organisma attīrītājs nr. 1. Pirmkārt, bietes satur šķiedrvielas, cinks, fosfors, vitamīns C un labās skābes, kuras uzlabu gremošanu un nogalina sliktās baktēris kuņģi. Otrkārt, tās sastāvā ir lipotropā viela betaīns, kas liek aknām labāk atbrīvoties no toksīniem. Treškārt, bietes veicina organisma jaunību, kas ir folijskābes ietekmē(tā veido jaunas organisma šūnas). Sastāvā ir arī kvarcs, kurš uzlabo ādas, matu un nagu veselību.

Kā lietot: vārītu, var arī biešu zupā, salātos vai arī sulas veidā.

Ķiploks

Vairāk kā 400 veselīgus mikroelementus var atrast ķiplokā. Šie komponenti attīra asinsvadus, samazina holisterīna līmeni asinīs un mazina smadzeņu vēža saslimšanas risku. Ķiploka mikroelementi iznīcina čūlas pirmsākumos.

Kā lietot: vislabāk svaigu vai sasmalcinātu.

Sīpoli

Galvenais sīpolu sastāvā ir fitoncīdi, kuri uzglabājas ēteriskajās eļļās. Fitoncīdi sekundes laikā nogalina lielāko daļu baktērijas un sēnītes. Kā arī sīpols palīz uzlabot gremošanu un barības vielu uzsūkšanos, tas pat var veicināt apetīti. Sīpols lielos dadzumos satur sēru, kas neitralizē “visu slikto”.

Kā lietot: parasti svaigu, salātos vai uzlējumā, var arī lietot, kā kosmētisku masku, lai mazinātu pumpas.

Āboli

Āboli stabilizē gremošana sistēmas darbību, kas notiek dēļ pektīna un šķiedrvielām. Ābols uzlabo apetīti, palīdz izstrādāties kuņģa skābei un palīdz pret aizcietējumiem. Kā arī āboli mazina saslimšanas iespējas ar A grupas vīrusiem.

Kā lietot: parasti tos ēd svaigā veidā un ar mizu, var arī sulas veidā vai pagatavot biezeni.

Avokado

Diemžēl daudzi nezin šī augļa labās īpašības. Avokado sevī ietver lielisku vielu - glutationu, kurš daudzus bīstamus kancerogēnus, tajā pat laikā mazina slodzi uz aknām. Kāarī avoka stabilizē holesterīna līmeni asinīs, palīdz gremošanai un nodrošina organismu ar skābekli.

Kā lietot: parasti to lieto svaigā veidā vai arī avokado eļļu

Dzērvenes

Dzērvenes, iespējams, ir vienas no spēcīgākajām dabīgajām antibiotikām un pretvīrusu līdzekļiem! Dzērvenes attīra urīnpūsli un urīnizvad kanālus no bīstamām baktērijām. Kas ir ne mazāk svarīgi, tās palīdz cīnīties ar vēža šūnu viedošanos un cīnās ar trombu veidošanos asinsvados.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!