Vienīgais dzēriens, kurš spējīgs atbrīvot no taukiem uzreiz trīs ķermeņa daļas – vēderu, rokas un kājas!

Vienīgais dzēriens, kurš spējīgs atbrīvot no taukiem uzreiz trīs ķermeņa daļas – vēderu, rokas un kājas!

Svara zaudēšana un tauku sadedzināšana ir daudzu cilvēku sapnis. Šodien pastāstīsim jums par kādu lielisku līdzekli no dabiskām sastāvdaļām. Kolīdz sāksiet to lietot, jūs sajutīsiet satriecošu efektu!
Šis līdzeklis tiek gatavots uz pārtikas sodas bāzes. Vienkārša sastāvdaļa, kas virtuvē atradīsies gandrīz ikvienā mājā. Šī sastāvdaļa zināma visā pasaulē, pateicoties sodas vērtīgajām īpašībām.
Bet dzēriens ar sodu nav vienīgais, par ko šodien uzzināsiet. Mēs padalīsimies ar vēl vienu recepti, kas palīdzēs jums atbrīvoties no liekajiem taukiem.

SODA, CITRONS UN PĒTERSĪĻI

Kas jums būs nepieciešams:

Kā pagatavot un lietot:

Iesākumā rūpīgi nomazgājiet citronus. Tam varat izmantot sodu. Tas palīdzēs nomazgāt no citroniem jebkuras ķīmiskās vielas, kas varētu būt uz citrusaugļiem. Pēc tam uzvāriet ūdeni un ļaujiet tam atdzist.
Sagriežat citronus, uz pusēm, pēc tam mazos gabaliņos. Aplejat citronus ar ūdeni, pieliekam pētersīļus. Liekat dzērienu ledusskapī atdzist uz vienu dienu. Pārlejam stikla burkā. Dzerat 100 g katru dienu.

ETIĶIS UN SODA

Vēl viens labs līdzeklis, kas palīdzēs jums atbrīvoties no liekajiem taukiem.

Kas jums būs nepieciešams:

  • Ūdens – 1 glāze
  • Ābolu etiķis – 2 ēdamkarotes
  • Soda – ½ ēdamkarotes

Kā pagatavot un lietot:

Lai pagatavotu šo līdzekli, jums jāsajauc soda ar etiķi un glāzi ūdens. Dzeriet šo dzērienu katru dienu no rīta tukšā dūšā. Jau pavisam drīz ievērosiet, ka tauki burtiski sāk kust jūs acu priekšā.

Sodas labās īpašības

Sodu lieliski var izmantot arī mājsaimniecībā. Tā notīra treknus pleķus no jebkuras virsmas. Uzklājiet mazliet sodas uz netīrās vietas un atstājiet uz dažām minūtēm. Pēc tam noslaukiet ar mitru lupatiņu.
Uzmanību! Soda lieliski dezinficē un balina virsmas. Ar tās palīdzību var iztīrīt vannu un flīzes virtuvē. Uzklājiet sodu uz sūkļa un notīriet vajadzīgo virsmu. Pēc piecām minūtēm noskalojiet virsmu ar ūdeni.
Grīdu mazgāšana: lai izmazgātu grīdu un likvidētu skrāpējumus, izšķīdiniet pusglāzi sodas spainī ar siltu ūdeni. Izmantojiet šo ūdeni grīdu mazgāšanai.
Nepatīkamas smakas likvidēšana apavos: ieberat tajos 1 vai 2 karotes sodas. Ļaujat pāris dienas pastāvēt. Pirms vilkšanas kājās, sodu izberiet.
Paklāju un apģērba atjaunošana: sajauciet pusglāzi sodas ar šķidrajām ziepēm. Ar šo maisījumu izmazgājiet drēbes. Ar šādu pašu maisījumu apstrādājiet paklāju un atstājiet uz nakti. Pēc tam izsūciet ar putekļu sūcēju.

Soda veselības uzlabošanai

Skrubis sejas ādai: sajaucam ¾ daļas pārtikas sodas ar ¼ glāzes ūdens. Šo maisījumu rūpīgi uzklājam uz sejas ar apļveida kustībām. Pēc tam noskalojiet seju ar ūdeni.
Dabiskais dezodorants: ņemat mazliet sodas un sajauciet ar dažiem pilieniem ūdens. Uzklājiet šo maisījumu nepieciešamajās vietās.
Nogurums kājās: liekat kājas siltā ūdenī, kam pievienotas 3 ēdamkarotes sodas. Veiciet vieglu kāju masāžu un izņemiet kājas no ūdens. Sasmērējiet pēdas ar lavandas eļļu.
Ķermeņa attīrīšana: pievienojiet pusglāzi sodas vannas ūdenim. Lai normalizētu skābes līmeni , mazinātu sāpes un drudzi, ierīvējiet ķermeni ar ābolu etiķi un rūpīgi izmasējiet.
Roku ādas mīkstināšana: sajauciet ¾ daļas sodas ar ¼ daļu ūdens. Ar šo maisījumu iesmērējiet rokas, noskalojiet. Dedzinoša sajūta kuņģī: pievienojiet glāzei ūdens šķipsniņu sodas un izdzeriet.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!