Viss, kas jāzina par Mežāžiem

Viss, kas jāzina par Mežāžiem

Mežāži ir sarežģīta zīme. Viņiem ir savs viedoklis, ir stabils paziņu loks. Viņi ir stūrgalvīgi un savdabīgi. Viņiem vajadzīga īpaša pieeja, jo viņi var būt ļoti cietsirdīgi un emocionāli. Pat vismazākais un nesvarīgākais sīkums var kļūt par vesela kara sākumu. Visbiežāk šie cilvēki ir vientuļnieki, kuru sirdis atkausēt ir visai grūti. Viņi ne pārāk pieķeras ģimenei, jo vienmēr meklē kaut ko spilgtāku un greznāku savā dzīvē.

Īss Vīrieša-Mežāža raksturojums: gudrs, greizsirdīgs, godkārīgs, uzmanīgs, noslēgts, mērķtiecīgs, nepieņem kompromisus un atteikumus.

Īss Sievietes-Mežāža raksturojums: gudra, ātras dabas, kaislīga, emocionāla, kārdinoša, patstāvīga, prasīga, aprēķinātāja.

Mežāži darbā

Šīs zīmes pārstāvji atrodas pastāvīgā pasaules izzināšanas procesā. Viņi nenogurdami atklāj sev arvien jaunas savas profesijas dažādās sfēras .Galvenais viņu stimuls ir augsts atalgojums. Mežāži jau sākotnēji zin, ka kļūs savā kolektīvā labākie no labākajiem. Viņu ambīcijas vienmēr saskan ar viņu iespējām.

Mežāži mīlestībā

Vīrietis-Mežāzis nesaprot, kāpēc vīrieši krāpj. Jo, izdarot savu izvēli, vīrietis dāvā savu dzīvi vienai sievietei. Kādēļ gan pēc savas izvēles mainīt lēmumu? Mežāži ir viena no visuzticīgākajām zīmēm. Šis vīrietis novērtē sievieti kā indivīdu. Par savu dzīvesbiedri viņš izvēlas labu sarunu biedreni, saprotošu klausītāju, talantīgu cilvēku un virtuozu mīļāko.

Sieviete-Mežāzis iemīlas ar prātu. Viņa vienmēr kontrolē situāciju un savas jūtas. Viņa atļaujas iemīlēties tikai tad, ja jūt pilnīgu drošību no partnera puses. Viņa vēlas stabilitāti personīgajā dzīvē un visbiežāk to arī iegūst. Viņa vienmēr ir kopta, stilīga un sievišķīga. Tāpēc viņai vienmēr ir daudz kavalieru, bet vīru viņa izvēlas ar prātu - uzticamu un mīlošu.

Mežāži draudzībā

Mežāži nespēj spert pirmo soli, lai iepazītos. Viņi neciena citus cilvēkus, uzskatot, ka tie nav pelnījuši viņu uzmanību, vismaz tik ilgi, kamēr svešinieks nepierādīs pretējo. Mežāži ciena tikai sabiedrībā atzītus cilvēkus vai arī tos, kam ir pieklājīgs konts bankā. Pie tādiem cilvēkiem Mežāži burtiski līp. Ja jauns cilvēks būs spējis iekarot Mežāža uzmanību, tad Mežāzis pieprasīs uzmanību, gādību un cieņu pret sevi. No savas puses šīs zīmes pārstāvji draugiem teiks tieši acīs, kā viņiem vajadzētu dzīvot, ko darīt nevajadzētu un apbērs ar gudriem padomiem. Draudzēties ar Mežāžiem ir grūti, strīda laikā viņš nespēj apstāties, viņu viedoklis vienmēr ir vienīgais pareizais problēmas risinājums, un viņi jebkādiem līdzekļiem panāk savu. Tomēr galvenā Mežāžu labā īpašība ir tā, ka viņi ir ļoti godīgi un vienmēr palīdzēs saviem draugiem, lai arī ar visai savdabīgiem līdzekļiem.

Mežāžiem ļoti nepatīk “cilāt svešu netīro veļu”.Viņiem nepatīk tenkas par nepazīstamiem cilvēkiem, taču daudzi apzināti viņiem lūdz padomu. Mežāži ir dzīvesgudri, tādēļ viņu padomos ir vērts ieklausīties.

Slavenības Mežāži: Rikijs Mārtins, Mihails Bojarskis, Ava Gardnere, Mao Dzeduns, Marlēna Dītriha, Žerārs Depardjē, Mels Gibsons, Īzaks Ņūtons, Adriano Čelentano u.c.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!