Viņš jūs bildinās: 4 īsziņas, kas apliecina partnera gatavību laulībai

Viņš jūs bildinās: 4 īsziņas, kas apliecina partnera gatavību laulībai

“Es tevi mīlu”

Izklausās banāli, taču, ja šādas īsziņas jūs saņemat nevis dažus mēnešus pēc iepazīšanās, bet pēc krietni ilgāka laika un tad, kad esat jau padzīvojuši kopā un izbaudījuši ģimenes sadzīvi, tās jau var uztvert nopietni: partneris turpina jūs mīlēt, nav zaudējis interesi un domā par jums gandrīz katru minūti! Vai tā nav gatavība saderināties?

“Nav nekas briesmīgs, tu neesi vainīga”

Kļūdas pieļauj ikviens, un reizēm ir nepieciešama steidzama otras puses iejaukšanās, tostarp arī caur SMS. Un, ja partneris uz situāciju reaģē mierīgi, nebrēcot, cik viss ir slikti, tātad viņš negrib bojāt attiecības un problēmu uztver kā nelielu un īslaicīgu. Pirmkārt, pateicieties viņam par mierīgo attieksmi. Un otrkārt - gaidiet gredzenu!

“Kā tu jūties? Vai tev viss ir labi?”

Tāda patiesa ieinteresētība par jūsu dzīvi pēc ilgstošām attiecībām ir viņa nedziestošās mīlestības un labvēlīgās attieksmes pret jums rādītājs. Rūpes ir vēl viena laba pazīme, kas liecina, ka jūsu draugs ir gatavs pārejai uz jaunu etapu attiecībās. Ja līdz tam jūs vienkārši kopā pavadījāt laiku, tad tagad ir īstais laiks, lai aizdomātos par ko nopietnāku.

“Es izdarīšu/ atvedīšu/ salabošu”

Kas var būt brīnišķīgāks par stiprām vīrieša rokām mājās? Jūs jau sen dzīvojat kopā, un, ja viņš vēl ne reizi nav piedāvājis savu palīdzību mājas darbos, ir vērts aizdomāties, vai viņš vispār grasās veidot ģimeni un ieguldīties jūsu kopīgajā sadzīvē? Ja viss ir labi, un viņš piedāvā savu palīdzību (vai arī jūs pat kopīgi veicat remontu!) - jūsu attiecībās viss noteikti progresīvi virzās uz kāzām.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!