Izvēlieties visnepatīkamāko seju un uzziniet visu par savu psihi

Izvēlieties visnepatīkamāko seju un uzziniet visu par savu psihi

Psiholoģiskais pētījums, kuru radījis Leonīds Sondi, ilgu laiku tika pielietots dažādās ārstniecības iestādēs, sevišķi Austrumeiropas psiholoģijā. Galvenā testa ideja bija tāda, ka mums nepatīkami liekas cilvēki, kas ir līdzīgi mums pašiem. Tā kā pētījumā ir iesaistīti visi raksturojumi, kas var mūs satraukt, kā arī nepareizie impulsi, kurus mēs apspiežam kopš bērnības, tad šis tests atklāj psihiskos traucējumus, kuriem jūs variet būt pakļauti.

Instrukcija

Uzmanīgi apskatiet visus portretu un izvēlieties cilvēku, kuru jūs negribētu sastapt tumsā, jo viņš jūs varētu nobiedēt vai izraisīt riebumu. Pēc tam izlasiet zīmējuma interpretāciju, kas atbilst jūsu izvēlētajam portretam.

1.Sadistiska uzvedība

Ļoti iespējams, ka bērnībā jūs esiet saņēmis radikālu izglītību, un viens no cilvēkiem, kura aizgādībā jus esat audzis, ir bijis ļoti autoritārs. Ja jūs izvēlējāties šo portretu, tad ir ļoti iespējams, ka jūs esat pārcietis ne mazums pazemojumu, kurus nespējat aizmirst… Jūs esat kluss, mierīgs un enerģisks cilvēks, gatavs palīdzēt apkārtējiem, kas nonākuši nelaimē. Jūsu priekšniecībai ar jums varētu būt nelielas grūtības, jo tad, kad jūs kaut ko nevēlaties darīt, jūs radāt barjeras, piemēram, nokavējat darbu. Kad jūs jūtat, ka esat nonācis slazdā, jūs aizstāvaties, uzsākot provocējošas, izaicinošas un neloģiskas darbības, kas apkārtējos var izraisīt neizpratni.

2.Epilepsija

Ja jums šis cilvēks izraisa nepatiku un bailes, tad, iespējams, jūs bērnībā esiet saskāries ar vardarbību, agresiju u nesapratni. Jūs esat maigs, mierīgs, draudzīgs un, acīmredzot, atbildīgs cilvēks. Jūs esiet konsekvents domās un jūtās, uzturat pastāvīgus sakarus ar apkārtējiem.

3.Katatonija

Jūs esat pesimistisks un negatīvs cilvēks, un jūsu iztēle reizēm aiziet pārāk tālu. Ja šis cilvēks jums ir izraisījis negatīvas emocijas, tad jums varētu būt raksturīga tendence aiziet no realitātes. Lai slēptu nepatīkamās īpašības, jūs cenšaties saplūst ar apkārtējiem un uzvilkt dažādas maskas. Jūs varētu būt kautrīgs, un jums varētu būt saskarsmes grūtības. Jūsu lielākās bailes ir - zaudēt kontroli. Jūs esat stūrgalvīgs, un jums ir grūti atteikties no saviem uzskatiem.

4.Šizofrēnija

Sirds dziļumos jūs esat apātisks cilvēks, kuru ir grūti mobilizēt un kuram ir emocionālas problēmas. Nepatikšanas bērnībā jūs varēja padarīt nejūtīgu pret citu nelaimēm. Un tomēr jūs esat sabiedrisks cilvēks un baudiet citu cilvēku sabiedrību. Taču aiz šī apvalka slēpjas vienpatis, kurš nesteidz atklāties pasaulei. Attiecības ar pretējo dzimumu jums liekas virspusīgas un bezjēdzīgas, jo dvēseles dziļumos jūs jūtat, ka jums nav vajadzīga otrā pusīte, lai izdzīvotu šajā pasaulē.

5.Histērija

Starp šo cilvēku īpatnībām jāmin virspusīgums, emocionāla nestabilitāte, narcisisms un ekshibicionisms. Ja jūs izvēlējaties šo sievieti, tātad jums ir vajadzīga citu uzmanība un atzinība. Tā kā jūs vēlaties noslēpt šīs savas nelāgās īpašības, tad varat būt kautrīgs un pieticīgs cilvēks. Un tomēr savā būtībā jūs vēlaties gūt uzvaru pār apkārtējiem un pārliecināt viņus, ka esat pelnījis atzinību. Jūs uztrauc tas, kā citi jūs uztver, tāpēc rūpējaties par savu imidžu un vienmēr esiet labi ģērbies.

6.Depresija

Šī izvēle raksturo jūsu pašlepnuma, negatīvo jūtu un vainas apziņas trūkumu. Tā kā jūs necīnāties ar saviem netikumiem, jūs esat kļuvis par bezatbildīgu un bezrūpīgu personāžu. Jūs vienmēr izskatāties dzīvības pilns un pārliecināts par sevi, lai gan tas ir visai tālu no patiesības. Jūs esat tendēti uz aizdomīgumu, un jums var būt pat paranoja.

7.Maniakālas noslieces

Jūs esat ekstraverts. Pārvērtējat savas iespējas un neapdomīgi tērējat naudu. Ja šī seja jums liekas pretīga, tas nozīmē, ka jūsos mīt īsts entuziasts, bet, ja izlaidīsiet to laukā, ātri “izdegsiet”. Jūs esat piesardzīgs, kluss, bet vispirms jau, stūrgalvīgs cilvēks. Jums ir loģiskā domāšana, un jūs nekad nezaudējat kontroli.

8.Disociatīvi personības traucējumi

Šis personības tips jūs raksturo kā mīlētgribošāko cilvēku. Ja šī pavecā dāma jums liekas bīstama, tad iespējams, ka pusaudža vecumā jums ir bijušas problēmas, raugoties no seksuālās identificēšanās viedokļa. Jūs esiet gatavs izmantot savu seksualitāti jebkurā sfērā: mājās, darbā, draugu lokā. Jums ir svarīgi apzināties, ka uz jums tiek raidīti iemīlējušies skatieni. Ja jūs esat sieviete, tad jums var būt liela vēlēšanās izmantot savu dabisko magnētismu savtīgos nolūkos. Bet vīrieši centīsies ap sevi pulcināt pēc iespējas vairāk pretējā dzimuma pielūdzēju un pašapliecināties uz viņu pielūgsmes rēķina.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!