Kā saprast, ka neesat viņa ĪSTĀ un VIENĪGĀ

Kā saprast, ka neesat viņa ĪSTĀ un VIENĪGĀ

Vīrieši, tāpat kā sievietes, cenšas iemantot aizsargātības un drošības sajūtu, kad redz, ka attiecības kļūst nopietnas. Viens no visizplatītākajiem paņēmieniem, lai šo sajūtu iegūtu, ir pieteikt savas tiesības uz mīļoto cilvēku. Kāpēc mums, sievietēm tā patīk pacietīgi gaidīt, līdz vīrietis “nobriedīs” nopietnām attiecībām? Vai nav savādi? – neizprot arī paši vīrieši. Sievietes ar šausmām seko savam bioloģiskajam pulkstenim, kurš nepielūdzami tikšķ, bet cik viegli tērē savu laiku, kad “vēl mazliet jāpagaida”. Un gaida ne jau nedēļu vai mēnesi, dažreiz tas ir gads, dažreiz pat vēl vairāk. Un vai sieviete zina kaut vienu piemēru no savas vai savu paziņu pieredzes, kad sieviete būtu sagaidījusi šo vīrieša “gatavību”, “nobriešanu”? Atbilde ir acīmredzama.

Kā saprast, vai vīrietis ir gatavs ilgstošām attiecībām ar jums?

Reiz, būdama šādā situācijā, es pārlapoju savu dienasgrāmatu un atradu tajā interesantu ierakstu. Biju rakstījusi sev sekojošo: “Ja tavs vīrietis nav gatavs nākamajam līmenim, kas saucas “pāris” jau vairāk kā divus gadus, tad cik gan ilgi tu esi gatava gaidīt, lai viņš piedāvātu tev savu roku un sirdi?” Tālāk sekoja teikums: “Es neesmu gatava gaidīt mūžību!” Diemžēl, pašas dodam sev gudrus padomus, taču dažreiz atceramies tos pārāk vēlu. Visi taču pazīstam kādu pāri, kurš tiekas jau piecus gadus, astoņus gadus, taču joprojām nav precēti. Un zinām arī to, ka šādos gadījumos visbiežāk viss nebeidzas ar “ilgi un laimīgi”. Vai tiešām neesat pelnījusi, lai blakus jums būtu vīrietis, kurš uzreiz sapratīs, ka jūs esat visbrīnišķīgākais, kas ar viņu šajā dzīvē ir noticis? Cieņas vērtam vīrietim satikšanās ar sievieti, ar kuru viņš turpmāk grib dalīties visos savos priekos un bēdās, vienmēr kļūst par īstu notikumu.

Tad neliedziet ne sev, ne viņam šo laimi. Un kad atkal dzirdēsiet no vīrieša atskanam: “es neesmu gatavs”, atcerieties, ka viss ir banāli un vienkārši: šis vīrietis nevēlas jums uzcelt māju, iestādīt koku un negrib, lai dzemdējat viņam dēlu.

Jūs neesat viņa ĪSTĀ un VIENĪGĀ!

Atcerieties:

 • Vīrieši ļoti labi prot atzīties savās jūtās. Ja viņš saka: “es neesmu gatavs nopietnām attiecībām” – tas nozīmē tikai vienu. Viņš nav gatavs nopietnām attiecībām ar jums un nav pārliecināts, ka tieši jūs esat tā sieviete, kura viņam vajadzīga.
 • Ja jūsu vīrietim vajadzīga tikai jūsu draudzība un mazliet seksa, tad tā ir ļoti ērta pozīcija un iespēja izvairīties no atbildības, kuru būtu jāuzņemas gadījumā, ja viņš kļūtu par jūsu oficiālo otro pusīti.
 • Ja jūsu vīrietis absolūti neuztraucas par to, ka varat satikt kādu citu, tātad jūs neesat viņa sieviete.
 • Paši vīrieši apgalvo, ka bailes no nopietnām attiecībām nekad nav atturējušas viņus uzsākt jaunu romānu. “Bailes no nopietnām attiecībām” ir mīts, kuru radījuši paši vīrieši. Viņi to lieto gadījumā, ja sieviete viņiem ne ļoti iet pie sirds.
 • Ja jūs nesaprotat, kas notiek ar jūsu attiecībām, nekā traģiska tajā nav. Mazliet piebremzējiet un uzdodiet partnerim pāris jautājumu.
 • Varat būt pārliecināta, ka pasaulē ir vīrietis, kas vēlas visi pasaulei paziņot, ka pieder tikai un vienīgi jums. Ka jūs esat pāris. Netērējiet laiku velti, ejiet un atrodiet viņu!

Kas palīdzēs jums visu augšminēto saprast? Vīrieši, tāpat kā sievietes, cenšas iemantot drošības sajūtu, kad redz, ka attiecības kļūst nopietnas. Un viens no paņēmieniem, kā to iegūt ir pieteikt tiesības uz mīļoto cilvēku. Lai cik savādi neliktos, bet vīrieši paši saka: “Es gribu būt tavs vienīgais”. Tas nozīmē, ka vīrietis, kas ir jūs iemīlējis, vēlas, lai jūs piederētu tikai un vienīgi viņam. Un atļaujiet vēlreiz atgādināt: jums ir tiesības zināt, kas notiek jūsu starpā un kur virzās jūsu attiecības. Un jo jūs kļūsiet pārliecinātāka par to, ka esat pelnījusi zināt, jo vieglāk jums būs uzdot viņam “svarīgos jautājumus”. Jums vajadzīgs vīrietis, kurš jūs grib, kurš regulāri piezvana un liek jums justies visiekārojamākajai sievietei pasaulē. Viņš grib jūs redzēt aizvien biežāk un biežāk, jo ar katru reizi viņa jūtas pieaug, pārvēršoties no simpātijām par mīlestību.

Bet tagad notestējiet jūsu attiecības.

Jūsu partneris:

 • Visu brīvo laiku pavada ar jums.
 • Iepazīstina jūs ar saviem draugiem un vecākiem.
 • Ir kļuvis patiess un atklāts.
 • Bez bažām atstāj redzamā vietā savu telefonu, piezīmju kladi utt.
 • Piedāvā jums kļūt par viņa meiteni.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!